Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

    Чек лампата изгасна, предполагам че свеща на първи цилиндър заработи, но пък грешката Р0301 все още стои. За изчистването и трябва ли да разкачам акумулатора? Ще взема медни свещи, становището на Чавдар, че за този вид двигател и на газ са по подходящи, ми го потвърждават и в местните фирмени магазини!
    Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
    O8867З7I78

    Коментар


    • От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

      Първоначално публикуван от Savador Преглед на мнение
      Чек лампата изгасна, предполагам че свеща на първи цилиндър заработи, но пък грешката Р0301 все още стои. За изчистването и трябва ли да разкачам акумулатора? Ще взема медни свещи, становището на Чавдар, че за този вид двигател и на газ са по подходящи, ми го потвърждават и в местните фирмени магазини!
      За свещите не е мое становище, цитирам от Джипфорума. Компетентно мнение не мога да дам по въпроса, защото не съм си правил експеримент да сравнявам. Колата я взех със свещи NGK, после в един сервиз ми бяха сложили някакви на Бош, а сега съм с медни Шампион. За изчистване на грешката разкачане на акумулатора за няколко минути трябва да помогне. А най-добре да си вземеш един ELM327 адаптер на USB или блутут. Хем ще си четеш грешките, хем ще можеш да ги триеш без да си играеш с акумулатора.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 24-11-17, 08:55.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

        Ок! Казвам само, че това, което ме посъветва ми го потвърдиха и други! Отново благодаря за съветите!
        Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
        O8867З7I78

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X