Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коледни лампички за ремонт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коледни лампички за ремонт

    Колеги, моля за помощ! Прецаках си коледните лампички, знам ще кажете хвърляй и щях, но лампичките са инсталацията е много качествена и е 25 метра, много ми се иска да ги възстановя. Проблема е, счупена платка и прекъснати пътечки по нея иначе чипа си работи, мъчих се да ги възстановя, но само усложнявам нещата. Молбата ми е към колеги от София, ако има решение поне да светнат четирите цвята - постоянно, пък ако стане и да мигат................
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

  • #2
    От: Коледни лампички за ремонт

    Пътечките могат да се възстановят, но все ми се струва, че за 15 лв. , колкото е електропроводящото лепило, ще си купиш чисто нови. Другият вариант е с поялника и малко жички да направиш мостове.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Коледни лампички за ремонт

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Пътечките могат да се възстановят, но все ми се струва, че за 15 лв. , колкото е електропроводящото лепило, ще си купиш чисто нови. Другият вариант е с поялника и малко жички да направиш мостове.
      Ако мислиш, чене съм опитал,ма все омазвам нещата, та за това ми се ще човекът който се навие да ги прави да разбира, щото има и разни кръгли и квадратни електронни чаркове дето.......... ги гледам кат теле. А иначе знам , че за 15 лв ще си намеря други, но чак 25 метра няма на енергоспестяваща цена.
      Поздрави!
      Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

      Коментар


      • #4
        От: Коледни лампички за ремонт

        Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
        Ако мислиш, чене съм опитал,ма все омазвам нещата, та за това ми се ще човекът който се навие да ги прави да разбира, щото има и разни кръгли и квадратни електронни чаркове дето.......... ги гледам кат теле. А иначе знам , че за 15 лв ще си намеря други, но чак 25 метра няма на енергоспестяваща цена.
        Поздрави!
        Ако те устройва да светнат постоянно, това със сигурност може да стане без всякакви платки и чипове. Просто 4-те вериги се свързват заедно към захранването, щепселът в контакта и можеш да чакаш дедо мраз.

        Коментар


        • #5
          От: Коледни лампички за ремонт

          Да не каже БАУ?? Мога да снимам платката и да я кача, иначе ме устроива и да светят постоянно
          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

          Коментар


          • #6
            От: Коледни лампички за ремонт

            Е снимай я де?

            Коментар


            • #7
              От: Коледни лампички за ремонт

              А и ако ги свържа за директно към кабелите на захранването, кои на плюса и кои на минуса
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0121.jpg
Прегледи:1
Размер:94.6 КБ
ID:5435310Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0122.jpg
Прегледи:1
Размер:108.2 КБ
ID:5435311Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0123.jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5435312Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0124.jpg
Прегледи:1
Размер:110.5 КБ
ID:5435313
              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

              Коментар


              • #8
                От: Коледни лампички за ремонт

                защо не купиш едни нови и да сложиш само управлението от тях на твоята 25 метрова......?
                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                Honda Africa Twin XRV 750

                Коментар


                • #9
                  От: Коледни лампички за ремонт

                  Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                  защо не купиш едни нови и да сложиш само управлението от тях на твоята 25 метрова......?
                  не знам дали стойностите на управлението на по късите ще паснат на тия, иначе и това съм го мислил
                  Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                  Коментар


                  • #10
                    От: Коледни лампички за ремонт

                    ако са 5-6 лв нищо не пречи да опиташ
                    вместо да се мъчиш да възтановиш тази платка...
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • #11
                      От: Коледни лампички за ремонт

                      Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                      ако са 5-6 лв нищо не пречи да опиташ
                      вместо да се мъчиш да възтановиш тази платка...
                      да така е, и ще пробвам ма само в краен случай, а и тези които се продават са лед лампички а тия моите са едни като малки,стъклени колбички, стиснати(топлинно) от горе, а от долу са с две крачета (жички) дето се разчекват в една фасонка, малко са олд фешън, ма си ги харесвам, купувал съм ги от Англия и самата изработка е много качествена. Прецаках ги сам, с тия двете мои кьопави ръчички, освен, че светеха пееха едни коледни песнички, и звука беше умопомрачителен, и вечер, тука на село няма да ти казвам как ехтеше из Балкана-тинтири минтири Кристмас и така цяла нощ, е рещих да му изтръгна певеца на тоя и така счупих платката, говорителчето, беше капсуловано под нея.
                      Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                      Коментар


                      • #12
                        От: Коледни лампички за ремонт

                        вРЪжи ги да светят постоянно и стига си мрънкал.

                        Трябва да проследиш снопа кабели. Те са 4 отделни вериги, ама са 2 по 2 с по един общ проводник. Двата общи трябва да са заедно, 4-те останали - и те заедно и това са ти двете точки за захранване.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Коледни лампички за ремонт

                          Я я метни насам тази платка. Тъкмо ще пробвам новата поялна станция, както и дали не ми треперят ръцете вече!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Коледни лампички за ремонт

                            Ясене, отивам при Пенчо, БЛАГОДАРЯ все пак!
                            Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                            Коментар


                            • #15
                              От: Коледни лампички за ремонт

                              Аз само да се похваля, дзидо ми свети огизден с пълен комплект коледни лампички, БЛАГОДАРЕНИЕ и със спомоществувателството на Пенчо! ХВАЛА!
                              И на всички отзовали се на коледното ми настроение, Благодаря! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
                              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X