Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дивата страна на колите Лада

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дивата страна на колите Лада

    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

  • #2
    От: Дивата страна на колите Лада

    Хуморист, ЛАДИ секъкви да караш докато си жив.

    Коментар


    • #3
      От: Дивата страна на колите Лада

      Бе за 2000 паунда може и да му е се тая и да ги сменя веднъж месечно. Се толко ше издеянат
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Дивата страна на колите Лада

        Ти да видиш ! От рекламата човек може да си помисли и хубави неща


        Поздрави !
        П.п. в прочем руската техника не беше толко зле ?! ИЛИ съм забравил лошотията ?

        Коментар


        • #5
          От: Дивата страна на колите Лада

          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
          Хуморист, ЛАДИ секъкви да караш докато си жив.
          Ааааааа без таквизи добропожелания мръснишки ......
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #6
            От: Дивата страна на колите Лада

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Бе за 2000 паунда може и да му е се тая и да ги сменя веднъж месечно. Се толко ше издеянат
            Ти ко караш, а Дроба цялата серия да я строи в двора, от Майстора гедорета, подемници и напред.

            Коментар


            • #7
              От: Дивата страна на колите Лада

              Пускан е клипа в тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/show...40#post2015940
              LZ1ZAH

              Коментар


              • #8
                От: Дивата страна на колите Лада - втора част

                Вече е публикувано в "Смяях" . Вероятно за това са го затрили.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • #9
                  От: Дивата страна на колите Лада - втора част

                  Да, за това беше но на кого пречеше не схванах. Темата тръгна много добре с редовните простотии, които лично на мен са ми силно приятни и разтоварващи.
                  Ако беше в техническия раздел нямаше да се сърдя на никого. Дори бих се самонаказал с порция свинско с кисело зеле за да ми е гадно.
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дивата страна на колите Лада - втора част

                    Всъщност този клип съм го гледал през 81-ва. Бях дете и много ми се приска да имаме лада. След третата вече никога не исках да имаме такова нещо. В интерес на истината, трите лади имаха общо по-малко гаранционни дефекти от нова японска кола, сглобявана в Япония. Всъщност трите имаха само едни дефект - на едната братушките бяха забравили да затегнат болтовете на маховика като хората.
                    Последно редактирано от NovemberCharlie; 13-12-12, 15:45.
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дивата страна на колите Лада - втора част

                      много интересно как са снимали минаването на локвите на скорост с 2101
                      Бобината е много ниско и винаги се мокри, след което двигателя спира до подшушването и.
                      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                      0885372997 - Дани

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дивата страна на колите Лада - втора част

                        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                        Да, за това беше но на кого пречеше не схванах. Темата тръгна много добре с редовните простотии, които лично на мен са ми силно приятни и разтоварващи.
                        Ако беше в техническия раздел нямаше да се сърдя на никого. Дори бих се самонаказал с порция свинско с кисело зеле за да ми е гадно.
                        Без червено вино,люта чушка- осмянката не е вкусна
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дивата страна на колите Лада - втора част

                          Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                          Всъщност този клип съм го гледал през 81-ва. Бях дете и много ми се приска да имаме лада. След третата вече никога не исках да имаме такова нещо. В интерес на истината, трите лади имаха общо по-малко гаранционни дефекти от нова японска кола, сглобявана в Япония. Всъщност трите имаха само едни дефект - на едната братушките бяха забравили да затегнат болтовете на маховика като хората.
                          Поста ти се състои от две части-тезите от първата стават на пух и прах във втората.
                          П.П.Не е лошо някой да ми подскаже има ли по пътищата някой модел ,изключая МБ по пътищата на България.
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дивата страна на колите Лада - втора част

                            Аз пък не съм го гледал този клип! Благодаря че ми го показа! И да знаеш, вече си виновен,щото започвам да ровя обявите за НИВА!!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дивата страна на колите Лада - втора част

                              Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                              много интересно как са снимали минаването на локвите на скорост с 2101
                              Бобината е много ниско и винаги се мокри, след което двигателя спира до подшушването и.
                              Ако бобината случайно не се намокри, грижата за тоя дерт се поема от перката на вентилатора, която с потресаваща точност прехвърля водата върху капачката на дистрибутора, което пък води до същия ефект...
                              Обичам я тая марка - първата любов (кола) ръжда не хваща..

                              Клипа е потресаващо рекламен - яко е..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X