Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз с Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз с Витара

    И тук да се похваля! Айде и аз вече с джипка.. Дълго време търсих, гледах най-различни марки и се чудих.. Г-клас ли да е, Патрол ли да е, Тойота ли да е..
    Ама се спрях на витарката.. Голямо БЛАГОДАРЯ на Кольо дето ме нави! Ще го черпя пак, какво да се прави, заслужил !
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:257706_4698325213895_1228238138_o.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:5995230Натиснете снимката за да я уголемите

Име:470964_4698326493927_1231118947_o.jpg
Прегледи:1
Размер:111.8 КБ
ID:5995231

    Бензинка с газ.. Върви много добре, но нещо като е студена прави дивотии..
    Оборудвана с лебедка 6000 либри, мисля, че е Т-макс.. Хайджек, брадва и лопата .. Има си и една чанта с най-различни въжета..
    Повече снимки ще пусна по-късно, като я вдигна в сервиза..

  • #2
    От: И аз със Витара

    Честито ! Със здраве да си я караш и по предназначение.
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #3
      От: И аз със Витара

      Честито Десо .. много безаварийни и весели километри с малкото тракторче
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • #4
        От: И аз със Витара

        Ей честито , тя си е готова за зимата. Само хубави приключения да имаш с витарката.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: И аз със Витара

          Честито,да ти е кална...
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #6
            От: И аз със Витара

            Много арна, но тя отдавна си фигурира във форума. Много приятни мигове да ти донеса.
            Моята също се магарясва докато загрее, но така и не намерих причината. Решил съм да подменям маркучите на вакумите, но тази зима, май няма да е.

            Коментар


            • #7
              От: И аз със Витара

              Честита !!!
              Лудак

              Коментар


              • #8
                От: И аз със Витара

                Честито ! Със здраве да си я караш. Като гледам няма какво да правиш по нея. Само наливаш и караш.
                GSM 0877 08 99 19
                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                Коментар


                • #9
                  От: И аз със Витара

                  Честито и от мен!Като я гледам ,тя готова направена,трябват и малко тестове да я видиш как се справя!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #10
                    От: И аз със Витара

                    Честито Десо, със здраве да я караш. Много лачена, ама е поправимо, ти само слушай Кольо
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #11
                      От: И аз със Витара

                      Правилният избор! Честито! Със здраве да си я караш и много да те кефи, очаквам скоро да я тестваме.
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • #12
                        От: И аз със Витара

                        Благодаря на всички! Скоро с ще направя една разходка с ямболската група.. Отпред малко я разхвърлихме, че трябва да се правят корекции..
                        Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                        Много арна, но тя отдавна си фигурира във форума. Много приятни мигове да ти донеса.
                        Моята също се магарясва докато загрее, но така и не намерих причината. Решил съм да подменям маркучите на вакумите, но тази зима, май няма да е.
                        Търсих я из форума преди да я взема, но не можах да намеря тема за нея? Може ли линк?

                        Коментар


                        • #13
                          От: И аз със Витара

                          Тема ли? Това чудо съм го правил аз.Супер е количката.Продадох я преди 2 години на един приятел от Асеновград.Той така и не почна да я кара сериозно.Да я пазиш,че още ми е мъчно за нея.Питай ако те интересува нещо.

                          Коментар


                          • #14
                            От: И аз със Витара

                            Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                            Тема ли? Това чудо съм го правил аз.Супер е количката.Продадох я преди 2 години на един приятел от Асеновград.Той така и не почна да я кара сериозно.Да я пазиш,че още ми е мъчно за нея.Питай ако те интересува нещо.
                            Супер е наистина, има нужда от малко заварки, тук-там.. Разхвърлена е в момента предницата и се работи по нея.. Ще се освежи.. За пазенето - гаранция давам, обичам да са ми наред возилата.
                            Мисля по-нататък да и сложа турбина...

                            Коментар


                            • #15
                              От: И аз със Витара

                              Честито Десо.
                              Все пак се оказа, че витарата е форумска. То и нямаше начин де, само докато я види човек му става ясно.

                              За пазенето-ако ще я пазиш за какво ти е?.. Такава машина се пази да не строши нещо, тенекии и външен вид са за Кайен и Q7...

                              За трети път ти казвам-смени гумите, че са и големи. Ще трошиш диференциали и карета, ако започнеш да я караш по предназначение. Иначе има фасон, ако не и даваш зор може и да устиска, ама защо си я взел, ако няма да и даваш зор... По принцип карам моята с 235/75/15 и долу-горе устисква на напъна. На състезанието в Шумен сложих 31-ци тракторки и на третото препятствие строших пиньон и корона отзад.
                              Ама ти си знаеш де. Само да не кажеш, че не си бил предупреден.

                              Чакаме първите снимки на кална витара.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X