Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз с Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: И аз със Витара

    Честита да ти е.По една мускатова ще ударим и я вкарваме в правия път.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #32
      От: И аз със Витара

      Честито, Десо! Много радости да ти донесе!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #33
        От: И аз със Витара

        Честито,колега! Някой път ще мина да се видиме,работя във вашия край,на магистралата.

        Коментар


        • #34
          От: И аз със Витара

          Мноооо яка.Със здраве да си я караш.Сега по празниците ще се поокаляме малко
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #35
            От: И аз със Витара

            Честито и от мен, и със кеф да си я юркаш

            Коментар


            • #36
              От: И аз със Витара

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              След това мисля да и слагам шнорхел или гофриран маркуч.. По-нататък мисля да я опаковам в железа..Още по-нататък може и двигател да се смени, но това далечно още..
              Айде, почва се...

              Относно гумите(по-точно размера им)-ако не се издевателства над витарата, не се пъне да се минава откъдето минават по-големите джипове-може и да няма проблеми. Ако се навира по много криви места-поне каретата отпред ще са консуматив. Дано не съм прав, ама надали. Едно каре е нещо като 100 лева на магазина. То не,ч е и с по-малките гуми няма да се чупи, но поне ще е по-малко.

              Гофрирания маркуч ти трябва да е с отвор 60 мм. Има твърд и мек. Мекия сдава багажа, чако се кара през трънаци и храсти, твърдия се огъва по-трудно. Сам си реши кое ще ти е по-добре. А най-добре е със залепване на черна водопроводна тръба(PVC). За нея има да се продават колена на 90 и45 градуса, а с шлайфа можеш да си ги направиш на колкото градуса искаш. Топлиш двата края на котлон и като се разтопи пластмасата-долепваш челно и натискаш. След половин минута е готово. Малко оформяне с нож или шлайф, малко шкурка и заприличва на истински шнорхел.
              Най-добре разбира се е истински-Сафари, ама като видиш цената ще се откажеш...

              И аз твърдя,ч е това по витарата не е кал. Това е само плах опит за окалване.

              Ето това е кал:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 249 (Medium).jpg
Прегледи:2
Размер:83.3 КБ
ID:5434166Натиснете снимката за да я уголемите

Име:___________033_1 - Copy (Medium).jpg
Прегледи:3
Размер:124.2 КБ
ID:5434167
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #37
                От: И аз със Витара

                Коле ,полиетилен е тръбата ПВЦ-то се троши много лесно
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • #38
                  От: И аз със Витара

                  Честитооооо! Много да си я караш и все диви неща да правиш!

                  Коментар


                  • #39
                    От: И аз със Витара

                    Убу де HDPE(High densiti poly ethilene).
                    Абе черна пластмасова тръба за водопровод. В случая въздухопровод
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      От: И аз със Витара

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Айде, почва се...

                      Относно гумите(по-точно размера им)-ако не се издевателства над витарата, не се пъне да се минава откъдето минават по-големите джипове-може и да няма проблеми. Ако се навира по много криви места-поне каретата отпред ще са консуматив. Дано не съм прав, ама надали. Едно каре е нещо като 100 лева на магазина. То не,ч е и с по-малките гуми няма да се чупи, но поне ще е по-малко.

                      Гофрирания маркуч ти трябва да е с отвор 60 мм. Има твърд и мек. Мекия сдава багажа, чако се кара през трънаци и храсти, твърдия се огъва по-трудно. Сам си реши кое ще ти е по-добре. А най-добре е със залепване на черна водопроводна тръба(PVC). За нея има да се продават колена на 90 и45 градуса, а с шлайфа можеш да си ги направиш на колкото градуса искаш. Топлиш двата края на котлон и като се разтопи пластмасата-долепваш челно и натискаш. След половин минута е готово. Малко оформяне с нож или шлайф, малко шкурка и заприличва на истински шнорхел.
                      Най-добре разбира се е истински-Сафари, ама като видиш цената ще се откажеш...

                      И аз твърдя,ч е това по витарата не е кал. Това е само плах опит за окалване.

                      Ето това е кал:
                      За гумите, след Нова година, че сега се охарчих..
                      Сафарито наистина са доста скъпи, ама не мисля още като аматьор да я давя, така че ще поизчакам малко и същевременно ще търся нещо втора ръка.. Ако не изскочи оферта - ще питам за съвет..

                      А, между другото - Странно изглеждаш на първата снимка с тая водичка..

                      Коментар


                      • #41
                        От: И аз със Витара

                        Ето така изглеждаше преди да я почна сериозно.Тук е само с 3 см подложки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d.jpg
Прегледи:1
Размер:263.9 КБ
ID:5434182

                        Коментар


                        • #42
                          От: И аз със Витара

                          Ако някой може да качи клип.Да ми даде скайпа си да му го пратя,че да го качи.

                          Коментар


                          • #43
                            От: И аз със Витара

                            Моя е biboqn.

                            Коментар


                            • #44
                              От: И аз с Витара

                              Честито и тука, Десо!
                              Със здраве да си я лангъркаш!
                              Мен ку мъ питаш, гумите са си добри. И е мноооого вероятно, да тежат колкото, ако не по-малко от 235-ци кобри.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #45
                                От: И аз със Витара

                                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                                Странно изглеждаш на първата снимка с тая водичка..
                                Той само се мие с нея.

                                Десо, честито и безаварийно! И на мен ми хареса много. Дръж ни в течение за доработки и т.н.
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                08седем9010З60
                                MAKE RALLY NOT WAR
                                Confidence in Motion

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X