Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Сега нито подводница, нито острови, няма даже и да се напием и да си дялкаме по братски убавите островитянки Братлета прецакани сме отвсякъде от тези гадни индианци....

    Маааке,прецакани..........и без края на света островите си стоя там,а и индианците са ги изгьрбили,аз е сега от там се прибирам.

    Чакай снимки от островите,отиваме с брата да побачкаме малко,сьбираме за подводница
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Маааке,прецакани..........и без края на света островите си стоя там,а и индианците са ги изгьрбили,аз е сега от там се прибирам.

      Чакай снимки от островите,отиваме с брата да побачкаме малко,сьбираме за подводница
      ЕЕЕЕЕ жив и здрав да си и да илядиш ти и брато през новата година
      А за подводницата грижа не бери ей тук наоколо мен има един северняк, та го подпитвам аз като колко така пещерска валута би ни струвала една от онези по-големшките, че много нещо трябва да се товари на борда Като имам инфо ще ударя един морз тук, а пък вие дайте верно някоя фотка на хубавото място
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        http://doktora757.blog.bg/drugi/2015...viia-v.1394092
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
          Дискутирано е във Форума преди години. Автентичността му и тогава беше под въпрос.

          Коментар


          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Дискутирано е във Форума преди години. Автентичността му и тогава беше под въпрос.
            Имаше и все още има една много хубава идея, вкл. лекции и полеви занятия по този въпрос! Аз бях на лекцията и съм повече от доволен (и от избора на лектори, и от избора на съдържание). Очаквам с нетърпение продължението.

            Коментар


            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              А бе както каза Кольо....тая работа не е за граждани....да оцеляват!
              И най-актуалните събития го доказват!От едната страна на улицата протест-на другата анти-протест.по средата полюция!
              В телевизора либерасти,политолози,социолози,социални антрополози/откровено нуждаещи се от психиатрична помощ/,реалитита,турски сериали,във форумите бдят будни и начетени модератори/възкачени на трона на ерудита,отегчени от посредствената провинциалност и семплицитатност/да се спазва политкоректността,етноторестията,религиозната толерастия/когато ти режат кратуната да се хилиш като луд когато си види оная работа....иначе ще те баннат от модрая някъде зад големия гьол/.
              Като по-прост и примитивен съм си осигурил всичко.....в главата!
              Рязана бургия не съм!
              Хетеросексуален съм!
              Не ми се гади от кръв,напротив!
              Не съм вегетарианец!
              Не съм хомеопат!
              Най-големите душмани на България са Англия и Франция!
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                А бе както каза Кольо....тая работа не е за граждани....да оцеляват!
                И най-актуалните събития го доказват!От едната страна на улицата протест-на другата анти-протест.по средата полюция!
                В телевизора либерасти,политолози,социолози,социални антрополози/откровено нуждаещи се от психиатрична помощ/,реалитита,турски сериали,във форумите бдят будни и начетени модератори/възкачени на трона на ерудита,отегчени от посредствената провинциалност и семплицитатност/да се спазва политкоректността,етноторестията,религиозната толерастия/когато ти режат кратуната да се хилиш като луд когато си види оная работа....иначе ще те баннат от модрая някъде зад големия гьол/.
                Като по-прост и примитивен съм си осигурил всичко.....в главата!
                Рязана бургия не съм!
                Хетеросексуален съм!
                Не ми се гади от кръв,напротив!
                Не съм вегетарианец!
                Не съм хомеопат!
                Най-големите душмани на България са Англия и Франция!
                Понякога и модераторската толерастия си има край

                Коментар


                • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Понякога и модераторската толерастия си има край
                  Ама пък има много истина в думите му.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Живей ти с неговите истини.

                    Аз предпочитам да не обяснявам имам ли си краекожие и на кого си подавам краекожието под юргана. Все си мисля че оцеляването не зависи съществено от разгласяването на тези факти.

                    Коментар


                    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Имаше и все още има една много хубава идея, вкл. лекции и полеви занятия по този въпрос! Аз бях на лекцията и съм повече от доволен (и от избора на лектори, и от избора на съдържание). Очаквам с нетърпение продължението.
                      Може да се говорят само основни неща! Не може никога да се симулира реалното психическо състояние в което ще се намираш в такава обстановка Сега с тези събития има голяма нужда да се разяснят много неща на по широка аудитория,но това едва ли ще го направи някой.
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        Според мен, обучението по оцеляване трябва да започва още от детската градина. Нещо от сорта на поне един час месечно. Не че нещо ще разберат на тази възраст, но ще започнат да изграждат навици, че това не е тема която трябва да се пренебрегва, и да продължават в средното училище. Тук разбира се става дума за елементарни действия при пожар, наводнение и евентуално земетресение. Ако стане война, гръмне "атома" или падне метеорит кой ще оцелее го решава най вече Оня от горе.
                        Казвам това защото имам дъщеря в 8ми. клас и син в детска градина 1ва група. Дъщерята ми за 8 години нито веднъж не е участвала в противопожарно учение просто защото не е имало. При малкия на втория месец беше проведено такова. И до сега се сеща за него.
                        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                        Коментар


                        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          Я дайте да решим първо от какво да оцеляваме.

                          Че нещо странни рискове се опитваме да управляваме.

                          Коментар


                          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                            Може да се говорят само основни неща! Не може никога да се симулира реалното психическо състояние в което ще се намираш в такава обстановка Сега с тези събития има голяма нужда да се разяснят много неща на по широка аудитория,но това едва ли ще го направи някой.
                            Според мен ти си напълно прав. За психическото състояние... може би точно за това инструкторите повтарят, че ако не знаем какво да правим в дадена ситуация, по-добре е да се оставим инстинктите да ни водят. Съвсем скромният ми опит го потвърждава. И за широката аудитория съм съгласен, ама как да стане, като тук, у нас, всички знаят всичко и кой от кой по-голям език вади.

                            П.п. Решението от какво ще оцеляваме е индивидуална грижа, според мен, на интелигентните хора. И в една съседна тема го казах почти същото.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X