Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    Линка е от National Geographic и след отговор на въпросите дава приблизителният срок който може да оцелеете в екстремни условия
    Пробвайте и споделете...
    Моят резултат е от 2 до 4 месеца

    http://channel.nationalgeographic.co...pped-are-you1/
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    1 до 2 месеца. Явно ти си доста добре подготвен.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Аз съм от 2 до 4 седмици със запасите в мазето и наличното оборудване.

      Коментар


      • #4
        От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        1-2 седмици

        Коментар


        • #5
          От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          И аз съм 2 до 4 седмици. Мислех си ,че е повече
          O888888-211

          Коментар


          • #6
            От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            2-4 седмици
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              2-4 месеца, очаквах по малко.
              Основно трябва Джип, оръжие и муниции в повече, другото ще си го набавиш
              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
              Dacia Duster 4WD

              Коментар


              • #8
                От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                Хи - хи , а как са оцелявали и колко дълго, през зимата на село, а? В Планината. Добре, че са нямали интернет и тази електронна анкета за попълване, че нямаше и нас да ни има, ако баба и дядо бяха видели, че трябва да оцелеят само 1-2 месеца и после "капиш".
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  И аз си мисля, че получих толкова най-вече заради пушката и джипа- все пак той ти дава възможност да се движиш.
                  Благодаря за споделянето, много ми хареса!
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Със списъка който си направих благодарение на сайта, 12-16 месеца.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #11
                      От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Аз и моето просто 4-членно семейство(без баби и дядовци,болни и др.) 12-16 месеца....доколкото разбрах всичко.Даже си мисля че ще е повече,защото почва адаптация и приспособяване.Ще започне един материално -информационен обмен,групи за взаимопомощ и по интереси.Ще има два подвида-ловци и жертви,човешкото в човека ще бъде на заден план.Ще доминират здравите,точните стрелци,добрите касапи и ловци.От цялата анкета разбрах че сървайвъра трябва да е ловец,да има широки медицински знания и умения,да има джип,да знае откъде да открадне нафта/бензин,да има тренинг в екстремални условия-да знае как да се облича и обува(пък това е най- простата работа-вълна и кожа),да знае как да си запали огън и да го поддържа......въобще дето има един лаф-в тоалетната да го затвориш,гладен да не остане.
                      П.П.Впрочем вегетарианците първи ще умрат от.....хипотермия и полиорганна недостатъчност.
                      П.П.П.Канибализма ще стане моден...даже ще има и готварски рецепти,ама тва е вече за второ ниво-от 16 до 32 месеца.
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        1-2 месеца.
                        Бла- бла.
                        Единственият въпрос трябва да е :" Имаш ли оръжие и достатъчно патрони в себе си+ достатъчно умения за ръкопашен бой".
                        Какъв е смисъла да имам всичко необходимо, като оборудване и запаси ако ме завари голям катаклизъм в София или където и да е на няколкостотин километра поне.
                        Или
                        1"Физически по- слабите съседи от вас(които не притежават оръжие), имат ли достатъчно ракия, туршия, 2 фризера с месо и кладенец?"
                        2"Познавате ли някой балък да трупа запаси за края на света?"
                        3"Знаете ли къде живее?"
                        Последно редактирано от //Радо//; 10-12-12, 19:04.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #13
                          От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          При мен ситуацията е 1-2 месеца, нямам огнестрелни оръжия за съжаление
                          Голям + е планинска къща на 50 км. с извор до нея, сонда и голяма градина. Буса на море от любов, няма да коментирам, 4х4, блокажи и много място за хора и багаж
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #14
                            От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            1-2 месеца.
                            Бла- бла.
                            Радо,ако стане нещо си близко,обади се ще ти дам една пушка , Извори около франгата колкото искаш.
                            Запаси на храна има, навсякъде-всеки е направил зимнина за 2-3 години напред
                            Последно редактирано от _Константин_; 10-12-12, 19:24.
                            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                            Dacia Duster 4WD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                              Забравих и аз да допълня за еднофамилна къща с големи мазета и собствен водоизточник.Но,има едно голямо но.Всичко това зависи от вида на катаклизма.Ако е такъв,че да бъде унищожена цялата флора и фауна в сегашния и вид,ако бъдат контаминирани съществуващите водоизточници няма да изкараме и 2 седмици,щото само ракия и вино с туршия не може да се яде.Кучето и котката ще стигнат за една две седмици.Болестите без съвременно лечение не се лекуват.Остава ни надеждата в хомеопатията и в биоенерготерапията ама едва ли...Катаклизми от познатия ни вид(наводнения,земетресения и др) са лесни.Ще има жертви,но нещата ще се овладеят.Но ако се добавят ядрено,термоядрено,химическо и биологично,там нещата ще са драматични.Още си спомням спомагателните материали от курса по Медицина на бедствените ситуации.
                              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X