Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    Бройте ме за срещата в Бистрица
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
      Ква столица бе Хънтър .. аз съм си майничка по природа от 10 г. съм пришълец В Пловдив ни водиха под тепетата ... А иначе за наоколо София си имам идея какво има ... и ми е мноо тъпо що не се ползват за нещо ти обучения показни и тн.. Седят и събират прах .. или са окрадени .. най вероятно
      Ами нямам идея в какво състоание са сега но там съм влизал още като тийн/ имахме един съученик който отключваше всичко/ и после само по упоменатото време. Тези скривалища са правени по комунизъма. На няма и километър от тях бяха тези от царско време, преди девети, строени набързо и така и сравнително бързо се срутиха. И в тях имаше доста интересни находки, подсети ме някой път ще ти разправям.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        Бенца и Ник пак дадоха добро оправдание пред домашните.
        До сега оправданието за капитанското и плаванията беше - "правя го за нас, да ни излизат отпуските по-евтино".
        НО СЕГАААА... "Правя го за ВАС, за да ви спася , да оцелеете !!!"
        Капитане, да се правиш на бита гугутка си е изкуство!
        - "Жена, разказа ми се играта, много гадно беше, храната свърши, добре, че с много зор хванахме това рибе, че да се наядем. Погледни на какво бях заприличал..."

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:000345093.jpg
Прегледи:1
Размер:32.9 КБ
ID:5434255


        Ти сериозно ли мислиш, че ако покажеш долната снимка, жена ти ще те пусне пак? Трябва да си артист и това си е!

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:004608690.jpg
Прегледи:2
Размер:26.3 КБ
ID:5434256
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          Страшен план имате ма как ще ни накарате да потопим съвсем изправен плавателен сън и то насила не ми е ясно.Плава ли съм на него,тръгне ли да потъва аз си слизам,Венци да кара,мен ми е неестествено.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            Тук взе да заприлича на филма Воден свят!
            Последно редактирано от Даниел Чобанов; 13-12-12, 07:14.
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
              Тук взе да заприличва на филма Воден свят!
              Ами да де- континента гушнал чимшира и ние се евакуираме на друг. Преди това обаче, трябва да се изчака няколко месеца да се уталожи данданията. Чакането изисква храна и вода /няма да пиша "пиене и ядене, защото някои веднага гледат да кривнат/. Ние просто се упражняваме в оцеляване. И всичкото това обикаляне по тия острови е с разузнавателна цел... Дааам...
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                Е то вече е ясно , че "лодкарите" са най -готови ...Ако не замръзне океана де...
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                  Вероятно това до фонтана.. Едно време и аз съм влизал, преподаваха ни някакви уроци.. Как се оцелява във него, останах с впечатление, че е малко, минахме през няколко бая дебели врати, със солидни затварящи се механизми и отидохме в стая с агрегат, уред за пречистване на въздуха/нещо като на Джуганите, кръгло цилиндрично, абе не мога го опиша точно /... Маса, столове, шкафове с някакви облекла/вероятно защитни/, противогази и няколко врати, доколкото си спомням,...... Даже във 1 клас, щяха да ни дават противогази, понеже имаше някаква химическа война ли, ядрена ли, не помня, идваха в училище, няколко дена да ни разказват за противогаза, как действа и тем подобни, даже съм слагал противогаз, за няколко минути, почуствах се много яко.......... Ама то 1ви клас Сега нищо подобно не правят
                  Не тва до фонтана, а до радиото .. от дясно. Една дебела врата и едни арни коридори на вътре. Пуснаха ни в голямата зала да гледаме филмчета И си играехме със слончетата

                  Иначе като се замисли човек май у големия гьол .. най-голям шанс има човек ако стане дандания ...
                  Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                  A POS
                  0885600200
                  За момента пасажер

                  Коментар


                  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Апокалипсис-аномалии които човечеството до сега не се е зблъсквало с тях не вярвам да оставят океаните и моретата незасегнати!
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                      Апокалипсис-аномалии които човечеството до сега не се е зблъсквало с тях не вярвам да оставят океаните и моретата незасегнати!
                      Например ?

                      На 21 какво очакваме последно: инверсия на полюсите, ЕМП от центъра на галактиката, сблъсак с планетата Нубирус + инвазия от населението и, или просто изтича срока на годност на родното небесно тяло ?

                      Коментар


                      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Страшен план имате ма как ще ни накарате да потопим съвсем изправен плавателен сън и то насила не ми е ясно.Плава ли съм на него,тръгне ли да потъва аз си слизам,Венци да кара,мен ми е неестествено.
                        Мисля от мненията които сте писали за плаване , че сте най-подготвени, за това и без гласуване ви направихме капитани хиихххиихихихиих, пък може и кротко да си плуваме от горе и само в краен случай потапяне. Иначе ако подводниците всички тръгнат занчи ще става нещо и трябва да се реагира. Надявам се да не се откажете защото целия перфектен план отива на кино.
                        ЛАДА НИВА 1.7
                        Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

                        Коментар


                        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                          Не тва до фонтана, а до радиото .. от дясно. Една дебела врата и едни арни коридори на вътре. Пуснаха ни в голямата зала да гледаме филмчета И си играехме със слончетата

                          Иначе като се замисли човек май у големия гьол .. най-голям шанс има човек ако стане дандания ...
                          Същото де.. До радиото Сега си спомних, че и ния гледахме филмче
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                            Например ?

                            На 21 какво очакваме последно: инверсия на полюсите, ЕМП от центъра на галактиката, сблъсак с планетата Нубирус + инвазия от населението и, или просто изтича срока на годност на родното небесно тяло ?
                            Аз лично очаквам фирмен купон който силно се надявам да не доведе до края на света. Извиних се насъпругата, че ще прекарам този ден с колеги , а не с нея . Ако стане нещо имам удобно метро до нас!!! Иначе на 23 съм на работа и ако е много кофти ситуацията среща на поляната под лифта на Симеоново. Когато в пожарната имаш 3000 л. вода и е -15 С можеш да удържиш доста голяма тълпа хиихихихихихихих . Ако не проработи план А, това ми е план В. Ако има някакви пропуски съм готов за градивна критика. Имам няколко дни да направя и план С .
                            ЛАДА НИВА 1.7
                            Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

                            Коментар


                            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Ами да де- континента гушнал чимшира и ние се евакуираме на друг. Преди това обаче, трябва да се изчака няколко месеца да се уталожи данданията. Чакането изисква храна и вода /няма да пиша "пиене и ядене, защото някои веднага гледат да кривнат/. Ние просто се упражняваме в оцеляване. И всичкото това обикаляне по тия острови е с разузнавателна цел... Дааам...
                              Добре е да има поготвени колеги, а ние ще помагаме с идеи и планиране!!!!!!!
                              Тия дето ги дават по NG могат само да ни перат чорапите.
                              ЛАДА НИВА 1.7
                              Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

                              Коментар


                              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                                Имаме ли някой астроном тук в форума да гледа космоса и да следи техните форуми и писания....да не дойде нещо от дълбините на неизвестното...?Фана ме параноята !Започвам да се приготвям-първа точка-Подготвям джипа,втора точка-почиствам и смазвам Глока ,трета точка- две кофи патрони.....това е ще оцелея надявам се доста време
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X