Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Празнични отстъпки за карта OFRM Geotrade

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Празнични отстъпки за карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    С наближаването на коледните и новогодишните празници настъпи време и за празнични отстъпки! За периода 10.12.2012 - 31.12.2012 г. имаме удоволствието да Ви предложим отстъпка в размер на 15% от цената на следните продукти в нашия уебсайт www.karta.bg:

    Карта OFRM Geotrade на Micro SD носител + преходник към SD с включен двугодишен абонамент за обновления - сега само за 57,80 лв с ДДС!

    Двугодишно удължение на абонамент за обновления към карта OFRM Geotrade - сега само за 33,98 лв с ДДС!

    Доживотен абонамент за обновления към карта OFRM Geotrade за Garmin GPS с предварително вградена карта OFRM Geotrade - сега само за 49,26 лв с ДДС!

    Не пропускайте да посетите и нашия промоционален сайт за пазаруване promo.karta.bg, където Ви очакват още вълнуващи предложения на изключително атрактивни цени, с които да зарадвате Вас самите или Вашите близки и приятели за предстоящите празници!

    Екип ОФРМ Ви пожелава весели празници!

    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Празнични отстъпки за карта OFRM Geotrade

    А оферти за затънтената провинция предвиждат ли се?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Празнични отстъпки за карта OFRM Geotrade

      Тръгнах да си поръчвам доживотния вариант, но ме озадачи факта, че профила ми в karta.bg беше закрит. Такава ли е практиката Ви? Кара ме да считам, че сте ме отписали.
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        От: Празнични отстъпки за карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        А оферти за затънтената провинция предвиждат ли се?
        Удължението на абонамента за обновления се купува от сайта по електронен път и се активира автоматично към съответния лиценз, за който е закупено. В случаите когато се купува самата карта OFRM Geotrade, тя ще бъде доставена по куриер до заявения адрес от купувача.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • #5
          От: Празнични отстъпки за карта OFRM Geotrade

          Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
          Тръгнах да си поръчвам доживотния вариант, но ме озадачи факта, че профила ми в karta.bg беше закрит. Такава ли е практиката Ви? Кара ме да считам, че сте ме отписали.
          Нямаме практика да закриваме потребителски профили. Проверете дали не сте използвали друг е-мейл адрес при създаването на Вашия профил. За съдействие, моля обърнете се директно на е-мейл адреса по поддръжка на картата info (маймунка) karta (точка) bg
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X