Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

    Днеска на Мол София,улекнах с един винтоверт.Отвори ли са ми единия заден прозорец и сега няма и затваряне. Дайте идей,как да го оправя,да не се отваря отвън и какво да пригодя на другия,за да не му се случи същото. И умната покрай магазините,че мамата си ***

  • #2
    От: Идей за усилване на задните прозорци против кражби?

    Днеска на Мол София,улекнах с един винтоверт.Отвори ли са ми единия заден прозорец и сега няма и затваряне

    Хи, извинявай за спама ,но нали има камери и потърси ли някакво обяснение от охраната?

    Коментар


    • #3
      От: Идей за усилване на задните прозорци против кражби?

      Бях спрял на улицат отстрани,защото имам багажник на покрива и немога да влезна на паркинга.Става въпрос за уличката,която е точно на входа за паркинга.

      Коментар


      • #4
        От: Идей за усилване на задните прозорци против кражби?

        Като за начало може да започнеш с тази тема:
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...E0%F2%EE%F0%E8
        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
        Seat Leon 2007 1.9 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Идей за усилване на задните прозорци против кражби?

          Грешка...
          Последно редактирано от BatGeorgeone; 09-12-12, 17:13. Причина: Грешка...
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            От: Идей за усилване на задните прозорци против кражби?

            Искаш ли да дадем на кучето ми да ти бръкне с лапа в окото,по същия начин както на мен и да пишеш с една ръка докато с другата си бършеш сълзите и го натискаш,за да не ти изтече на клавиатурата,за да видим в този момент,ще се замислиш ли с Й или с И да напишеш някоя дума?
            Последно редактирано от Борислав Ангелов; 09-12-12, 18:28.

            Коментар


            • #7
              От: Идей за усилване на задните прозорци против кражби?

              Първо прозореца не е счупен,а е отворен. Второ не искам да го бронирам,а да го предпазя от интервенции отвън! Трето,ако не си прочел колега,имам багажник на тавана,в който явно щом не съм си прибрал инструментите е претъпкан. Трето ще ми обясниш ли какво значи "излишно оставен да е привлекателен" ?

              Коментар


              • #8
                От: ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

                Здравей Колега,

                Трябва да отовориш вратата и да се помъчиш да оправиш отвътре закрепването на стъклото.
                Лично мой съвет е да си затъмниш стъклата.
                Успех
                Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                Opel Campo 3,1 TD '99
                Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                Коментар


                • #9
                  От: ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

                  Ako са си мераклии ще го счупят и пак ще влязат. Щетите ще са повече от цената на винтоверт.
                  Тъмни стъкла, нищо ценно вътре и превенция на запалването от най- пъпчивия вагабонтин(щото профитата не можеш да ги спреш по никакъв начин).
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #10
                    От: ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

                    Има едни ключалки за заключване на стъклени витрини.
                    Вземаш си по една и заключваш стъклата отътре.
                    Нито е красиво, нито е много сигурно, но от случайни наркомани помага.
                    От профи крадци - не, обаче те не цакат за един винтоверт.

                    Наркоманите ги знаят нашите Патроли, че им старее пластмасата на ключалките и лесно се отварят.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #11
                      От: ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

                      За съжаление не може да се направи нищо, може до някаква степен да забавиш крадците, но не и да ги спреш. Забавянето не помага понеже шанса да ги хванеш след като са се забавили или не са се забавили е еднакъв (практически е доказано). Има ли някакъв вид застраховка, която да поема щети от кражба на оборудване/инструмент от колата?
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • #12
                        От: ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

                        Може като за начало да ги подпреш с тънки летвички,после ще измислиш друг варянт.
                        Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
                        0885/511287 ; +393200282393

                        Коментар


                        • #13
                          От: ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

                          Заваряш ламарина на мястото на стъклото с ЦО-то. Щом ползваш колата за работна, надали ще ти пречи.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • #14
                            От: ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

                            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                            Има едни ключалки за заключване на стъклени витрини.
                            Вземаш си по една и заключваш стъклата отътре.
                            Нито е красиво, нито е много сигурно, но от случайни наркомани помага.
                            От профи крадци - не, обаче те не цакат за един винтоверт.

                            Наркоманите ги знаят нашите Патроли, че им старее пластмасата на ключалките и лесно се отварят.
                            http://intesa.bg/p/Zaklyuchvashti-si...leni-vrati/169
                            Нещо такова ли? Изглежда супер вариант,само ме притеснява,че катинара ще дрънчи... а да ми тропа нещо май няма да го издържа.
                            Ник,мерси за идеята,както винаги на място и с точното решение.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ИдеИ за усилване на задните прозорци против кражби?

                              В магазините за бижута заключват стъклените витрини с едни ключалки.В компютърните заключват витрините с дребни аксесоари.
                              Едната част е със зъбци, а другата с вградена ключалка.
                              Никакви катинари.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X