Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сравнения и доработки при G Klass

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сравнения и доработки при G Klass

    Гледам слагат ОМ606 яко по тия Геги.
    Кой с преправяна помпа, кой с оригиналната и бутат цялата електроника някъде.
    Ако имаш време и нерви се хващай на хорото.
    Мечта ми е и на мен ... ама нЕма
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

    Коментар


    • #17
      От: Сравнения и доработки при G Klass

      А защо двигател 300 ТД е по добър от 350 ТД...?
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #18
        От: Сравнения и доработки при G Klass

        Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
        А защо двигател 300 ТД е по добър от 350 ТД...?
        Щото не се разпада с поглед
        Изобщо цедес 350 двигател дето да става за нещо нямат ))
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Сравнения и доработки при G Klass

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Щото не се разпада с поглед
          Изобщо цедес 350 двигател дето да става за нещо нямат ))
          Ей.....я малко по сериозно и в детайли-спамер такъв
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #20
            От: Сравнения и доработки при G Klass

            Съсем сериозен съм.
            Не ти трябва таралеж в гащите.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Сравнения и доработки при G Klass

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              Ей.....я малко по сериозно и в детайли-спамер такъв
              Ама той е сериозен. Пиши Mercedes Rod bender и чети на воля. Не пипай Мерцедес с двигател 3500 дизел.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: Сравнения и доработки при G Klass

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Ама той е сериозен. Пиши Mercedes Rod bender и чети на воля. Не пипай Мерцедес с двигател 3500 дизел.

                Май по добре "куция" 300 GD с неговите 113 магарета.........пък ако му малеят има лесно смяна на двигател и газ......
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #23
                  От: Сравнения и доработки при G Klass

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  има лесно смяна на двигател и газ......
                  Малеят му, а смяната на двг не е мноо лесна по ред причини
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сравнения и доработки при G Klass

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Малеят му, а смяната на двг не е мноо лесна по ред причини
                    Вече спазарих моторя....
                    То жип няма матор има..... луда работа
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сравнения и доработки при G Klass

                      350 не е таралеж. Това е стадо таралежи-стръвници. Слушай какво ти говори Търтьо и не се учи по трудния и скъп начин.
                      Последно редактирано от targa; 10-12-12, 20:24.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сравнения и доработки при G Klass

                        Да се цитирам и аз като един класик,това го има писано,но за 350 не си заслужава да тьрсиш та е го на готово.С една дума БЯГАЙ,Тьртея е повече от прав.



                        Мотора прегрява,скапва турбина,криви бутала и от там си отиват лагери,гарнитура на главата хвьрля заради скапани болтове,цилиндьра го прави овал и почва да харчи масло и си заминава турбинката...................Имат и серия / много дьлга серия /с лека цепнатина в главата която няма как да се завари.От там пуска антифриз в цилиндьра и от компресията криви бутала.Познават се по маслото в антифриза,много малко масло,но има ли БЯГАЙ от тая кола.Не се оправя с гарнитура на главата само,това не те спасява.

                        Няма толкова кофти мотор без значение дали е на Г или С класа,конструктивно е скапан тоя мотор.Няма да питам в тая година нали Гто имат проблем с радиатора на климатика или по-точно с медната шия,че на някои друго модели положението е майката си трака.

                        Ако ти е много мерак мотора ЗАДЬЛЖИТЕЛНО мери компресия,никакви течове по мотора,като му вьрнеш газта не трябва да прекьсва / смешно за дизел ма тия са така / и не трябва да шуми,за греене няма да пиша.

                        Добре е мотора да е отварян и правен,имат подобрени болтове и гарнитура на главата и за разлика от другите дизели които е добре да не са пипани за тоя е мнооооого полезно друг да е налапал кокьла преди теб и да го е поправил вече.


                        Ако ли не...............3 други вземи и по-малко проблеми ще имаш.


                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сравнения и доработки при G Klass

                          И аз имам конкретен въпрос...102 мотор с 5 степенна ръчна скоростна кутия , може ли за бъде заменен ЛЕСНО със 103 мотор? Смисъл - пасват ли скоростите, картера /ако е от кола/ и тампоните на мотора. Дължината на кардана променя ли се?
                          *** Чел съм в доста теми, но въпроса е конкретен...102-103

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сравнения и доработки при G Klass

                            Само да вметна нещо от опит и в никакъв случай да не се обиждат почитателите на Гегите (и аз ги харесвам, донякъде ).
                            Карал съм дълга 350тд автомат на приятел, мисля, че се води 463. 80тка автомат, 4.2тд е като спортна кола в сравнение с тази компановка при Г-клас.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сравнения и доработки при G Klass

                              Един въпрос и от мен...Двигател 102 с ръчни 5 скорости Гетраг, може ли ЛЕСНО да бъде заменен с 103 мотор? Смисъл лапите на мотора пасват ли? скоростите?, съединителя?, картера/ако е кола/? кардана по дължина пасва ли?
                              *** Чел съм доста по темите, ама въпроса е конкретен 102-103

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сравнения и доработки при G Klass

                                Трява ти нов радиатор,трансмисията няма да издьржи,а на другата ти трябва различно захващане,кардана се реже,че идва дьльг,кабели и генерация са други,стабилизиращата се сменя,че опира тая от малкия мотор.Общо взето всичко което питаш не пасва
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X