Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

    Ето малко за популярната АЛ 4 от ситроенския форум http://www.clubcitroen.bg//forum/vie...hp?f=2&t=57585
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Ето малко за популярната АЛ 4 от ситроенския форум http://www.clubcitroen.bg//forum/vie...hp?f=2&t=57585
      Още един глас за френска кола Пежо 406 2 ХДИ турбо дизел. Самата колата 406 е здрава, двигателя е страхотен, цените са някъде около 3 бона за 2000-2002 година, според екстрите и километрите.

      Няколко месеца карам такова с автоматик, японска кутия АЙСИН, само ще вметна, че на Чероки има подобна 4 скростна АЙСИН.

      Страхотна кутия ако е подържана, хубаво е да се смени маслото на всеки поне 60 000 км.

      Минуси, 4 скорости, до около 100-110 км/ч разхода е добър, след това наближава 3000 оборота и разхода се качва.

      Има спортен режим, режим за сняг и принудително ограничаване на превключването, стои само на 1ва скорост, кутията е умна, сменя плавно и има овърдрайв.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #18
        От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

        Голф ,Пасат-1,8или 2.0

        Коментар


        • #19
          От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

          Мерцедес с двигател W 21х са окомплектовани с вечни автомати. Издържат по милион км и в Германия масово бяха таксита едно време.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • #20
            От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

            Струва ми се ,че нещо си в грешка.За 406 казвам.
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар


            • #21
              От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              Мерцедес с двигател W 21х са окомплектовани с вечни автомати. Издържат по милион км и в Германия масово бяха таксита едно време.
              Кои двигатели в кои модели и кои кутии?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                Мерцедес с двигател W 21х са окомплектовани с вечни автомати. Издържат по милион км и в Германия масово бяха таксита едно време.
                Боса ме превари, щото ми спря тока вчера, и не можах да отговоря.

                Много мерседеси издържат по милион километра, че и отгоре, обаче!
                Мерседес с двигател W 21х...??? такова животно нема.
                На купе W21x - ми те са много много двигатели, и никой не започва с такава абревиатура.
                W210, W220, W221- купета разни...
                кутии разни 722.1хх, .2хх, .3хх, .4хх, .5хх., после са 722.6хх, после са 722.9хх.

                За какво по-точно говорим?

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                  Грешката е моя. Говоря за Е 220 Д, Е 290 ТД понеже за тези двата имам преки наблюдения. Не знам номер на кутията, говоря за моделите 96-97.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                    722.6хх е кутията - 5-степенен автоматик с електронно управление.
                    Мерседес са правили и по-добри кутии.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      722.6хх е кутията - 5-степенен автоматик с електронно управление.
                      Мерседес са правили и по-добри кутии.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:159996d1201614426-pictures-shifter-remove-replace-img_1515.jpg
Прегледи:1
Размер:76.9 КБ
ID:5433977

                      http://www.benzworld.org/forums/w210...ssion-faq.html

                      Мдам, еле като си разлееш кафето...
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #26
                        От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                        Абе, Ник, ние си говорим на един език, и се разбираме, дори като си мълчим..
                        Ама защо трябва някой да го учи тоя език по трудния начин?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Абе, Ник, ние си говорим на един език, и се разбираме, дори като си мълчим..
                          Ама защо трябва някой да го учи тоя език по трудния начин?
                          Ти това искаш ли да го обясниш на жена ми. S500 '98 и кафето постоянно на ония паянтови поставки за чаши... Ох не мога, ето пак сърцетуп ме хвана, само като се сетя. Кой гений го е измислил това? Гадове!
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #28
                            От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            За Субару още един глас... Но да е преди 2003-та...
                            Г-н Петров, чел съм по други теми, че правите ъпгрейдване (не знам дали се изразявам правилно) на автоматични скоростни кутии. Въпросът ми е дали се прави такъв на автоматика на Subaru Outback H6 3.0, дали има смисъл и дали Вие сте правил или можете да направите такъв ъпгрейд?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                              Ти това искаш ли да го обясниш на жена ми. S500 '98 и кафето постоянно на ония паянтови поставки за чаши... Ох не мога, ето пак сърцетуп ме хвана, само като се сетя. Кой гений го е измислил това? Гадове!
                              Хммм,
                              Говори на жена ти в цифри, колко струва електрониката, и какъв е ефекта от кафето върху селектора. Май помага..

                              Коментар


                              • #30
                                От: Препоръчайте лек автомобил с надежден автоматик

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                Хммм,
                                Говори на жена ти в цифри, колко струва електрониката, и какъв е ефекта от кафето върху селектора. Май помага..
                                Не помага, когато майстора вика "споко булка, не го слушай, като се прецака ще го оправим". Ама това "споко" ми докарва киселини!

                                Хора, гледайте ги да не са със завъртени електронни джиджавки тия кутии, че иначе и вие киселини, овещания, молби... И накрая ключа не става за новата ключалка. И половината квартал носи като твоите дрехи. А! Ама те вярно моите- намерили ги под нашия балкон. За една автоматична кутия...
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X