Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Баланс на гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Баланс на гуми

    НА руски се казва финишный баланс .
    Някой правили подобен ? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:финиш.jpg
Прегледи:1
Размер:66.5 КБ
ID:5994889
    Снимката на такава машина е за камион ,но има и за леки .

  • #2
    От: Баланс на гуми

    Навремето при соца,във всички автосервизи имаха подобни,използваха ги за баланс само на предни(не задвижващи)колела,не знам колко точен става баланса,винаги задвижващият диск може да приплъзне.Отделно ако трябва да се постави тежест отвътре е малко неудобен или е за централен баланс?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Баланс на гуми

      да бъда честен ,това го видях само на картинка

      Коментар


      • #4
        От: Баланс на гуми

        От соца е!!! Да балансира и луфтовете по разбитите предници!!
        Щото части за ремонт - йок.

        Коментар


        • #5
          От: Баланс на гуми

          Динамичен баланс му викат май. Има такава машинка в София ауто /Опел/ на Ботевградско шосе. Балансирали са ми и гуми на мотоциклет и според мен е по-сполучливо от обикновения баланс. Особено в случай на криви главини, полуоски .... при остро нежелание за подмяна с нови.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            От: Баланс на гуми

            Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
            Динамичен баланс му викат май. Има такава машинка в София ауто /Опел/ на Ботевградско шосе. Балансирали са ми и гуми на мотоциклет и според мен е по-сполучливо от обикновения баланс. Особено в случай на криви главини, полуоски .... при остро нежелание за подмяна с нови.
            Така де! Ама как звучи само: динамичен баланс!!!
            Добре, че не е нано, еко или био.

            Коментар


            • #7
              От: Баланс на гуми

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Така де! Ама как звучи само: динамичен баланс!!!
              Добре, че не е нано, еко или био.
              Е вече не кълвеме на супер, турбо, хипер .... и кво да не лъжат нещо ората? Динамичен си е. И не се подигравай. При нЕкои моторетки свалянето на колело си е приключение. За справка - Хонда Голдуинг - задна гума. Пък се разбалансира при едно сериозно екстремно спиране .... уффф що ти се връзвам а?
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X