Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация за Ауди А4(В6) 2004 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигация за Ауди А4(В6) 2004 г.

    Здравейте, първо да кажа, че си имам навигация Garmin (вече почти 6 години, скоро трябва отново да си подновя абонамента ) и съм много доволен от нея.
    Скоро смених колата и взех Audi А4(В6) 2004 година, колата има малката навигация (тази която показва на дисплея между уредите и се управлява от копчета и джойстик до ръчната спирачка) и от чисто ми се иска да я подкарам.
    Имам книжка на италиански за навигацията, но никъде не можах да намеря какъв модел е.
    Въпросът ми е има ли някаква карта която да включва и България в нея. Навигацията е със CD-ROM.
    Благодаря предварително на всички.
    LZ1IHM

  • #2
    От: Малка навигация на Ауди А4(В6) 2004 г. има ли карта включваща и България?

    Моделът е RNS-D,BNS.
    Доколкото знам няма разработена карта на България за този модел, но не мога да бъда категоричен.

    Със сигурност има карта на България за DVD моделите: Audi Navigation Plus RNS-E и по новите MMI DVD.

    Успех.
    Последно редактирано от verter; 06-12-12, 22:00.
    Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
    0888/00-55-37

    Коментар


    • #3
      От: Малка навигация на Ауди А4(В6) 2004 г. има ли карта включваща и България?

      а има ли как поне менюто на тая навигация (rns-d) да се смени с английски, да не е на италянски защото хемптем нищо не се разбира

      Коментар


      • #4
        От: Навигация за Ауди А4(В6) 2004 г.

        Направи една снимка на таблото ако нете мързи да сравна с мойто нещо.Ауди-то ми е 2004 ама е без нави.

        Коментар


        • #5
          От: Навигация за Ауди А4(В6) 2004 г.

          http://i414.photobucket.com/albums/p...g?t=1268763801

          от гугъл е тая снимка, навигацията е точно същата, колата не е при мен сега да снимам

          Коментар


          • #6
            От: Навигация за Ауди А4(В6) 2004 г.

            Трябва да има настройка на самата навигация. Намери някой,който чатка италианския (не само да знае да казва кацо )за да ти помогне.
            Garmin nuvi 765T

            Коментар


            • #7
              От: Навигация за Ауди А4(В6) 2004 г.

              Намерих упътване и успях да сменя езика, но карти нови за този тип навигация никъде не успях да намеря. Навсякъде пише, че за rns-d нямало нови карти... греда

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X