Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

    Здравейте, понеже не искам да си купя нещо, което да не ми върши работа, нека да се консултирам с Вас.
    Ще се ползват за :
    Бягане
    Ходене (основно из града)

    Екстри - Да пазят от вятър и влага и да са много тънки. Добре е да имат допълнителен слой за удобен захват, защото понякога с бягането правя и набирания, а и не е лошо да може да се работи с тях по-удобно.

    Бюджета е до около 40 лв.

    Варианти :
    1. http://www.ebay.co.uk/itm/SEALSKINZ-...item2c6a7fa3eb - дали ще дишат добре ?
    2. Mizuno Breath thermo - тези май само за бягане стават, нямат защита от вятър и влага
    3. http://www.tashev.bg/shop/product_in...darticles=1373
    4. http://www.tashev.bg/shop/product_in...darticles=1371 + евентуално някакви по-големи водо и вятъроустойчиви когато не се движа толкова (има на Dare 2B със софтшел покритие в момента да добра цена)
    5. Найк ръкавици за бягане - по-скъпи са, но не знам дали си заслужават.
    Александър

  • #2
    От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

    Взех на Craft с някаква допълнителна надръкавица против вятър, но нещо не уцелих размера и сега ще ходя да ги заменям. Утре ще пиша как се държат.
    Александър

    Коментар


    • #3
      От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

      Купих си от Илиенци дузина черни работни ръкавици - 12 чифта за 8 лв. Много са проветриви, стават и за тичане, а и като ги загубиш, няма да те е яд.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

        Три в едно - трудна работа, предлагат го от едно кафе и то не е добра комбинация, работните са си такива, тези от мерино не са за работа видимо, иначе най ми харесват за ежедневна употреба, но не и за работа - бързо ще дадат фира. Просто си вземи тях плюс едни работни, така ще имаш всичко.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

          Аз ползвам тези ...Тактически са и не топлят много ..от нещо ластично са с подсилване на дланите..Стоят плътно и удобно ,като "втора кожа" Натиснете снимката за да я уголемите

Име:59300-Tac-A300Blk.jpg
Прегледи:1
Размер:32.0 КБ
ID:5432896
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #6
            От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

            Ще се повторя, но няма пълно щастие, просто нещата са профилирани, щот за топлене, га бях в Сибир, ползвах едни от нам си к'ва си кожа, с космите навътре, с един пръст, ама при -30 си ми беше топло. Но пък да хванеш нещо с тях си беше проблем.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

              Имам едни ето такива
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$(KGrHqZHJBIE7)zlYJivBPHsZeKo)w~~60_12.JPG
Прегледи:1
Размер:37.5 КБ
ID:5432903
              По принцип са колоездачни, пролетно-есенни, но в общи линии отговарят на всички изисквания, с изключение на "ставането за работа", освен ако работата не е чиста и не много груба, като материали и инструменти. Аз ги ползвам предимно като ходя с малкия на кънки. Белите ивици са гумирани за стабилност на хвата. И актуално в и-бей са под 10 паунда. Аз ги взех миналата година от спорт-дайрект за 8.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #8
                От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

                Купих си на Крафт - ето тези
                Пълен боклук, поне според мен. Утре ще ходя да ги сменям, защото в размер М са ми малки, но това нямаше как да го разбера заради пищялките, които им бяха наслагали. Освен това не топлят, но още не съм ги тествал как е като бягам. Застоя ли се обаче, ще съм измръзнал на 100%.

                Ще ги пробвам още известно време и ще си купя НЕ от България и на по-утвърдена марка. Между другото все още си мисля за мериносовите ръкавици от Ташев.
                Александър

                Коментар


                • #9
                  От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

                  Мисля, че тези на Ташев са най-добри. А тези Найк-а, ги отписвай!
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

                    Взех че се позазяпах и открих ето тези:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$(KGrHqZHJCoFCm7uc,G2BQuj93yC6!~~60_12.JPG
Прегледи:1
Размер:58.7 КБ
ID:5432916
                    Elara Winter Cycling Gloves with Neoprene Size S to XXL

                    Елара май минава за сериозна фирма при ръкавиците, но никога не съм имал честта да притежавам такива.

                    Друго, което можеш да погледнеш, е STORMBLOXX серията на Reusch, но там предполагам, че цените ще са соленички.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

                      Благодаря за интересната идея. Пробвах подобни Endura в един магазин за Велосипеди. За съжаление се съмнявам, че ще топлят кой знае колко. Иначе имат доста предимства.
                      В крайна сметка реших да взема тънките ръкавици от мерино и да ги комбинирам с водоустойчивите ръкавици на Dare 2B или други подобни (хай тек също имат добри модели на прилични цени).
                      Междувременно си поръчах и тези, независимо, че колегата по-горе каза да ги забравя. Те са си всъщност олекотени поларени ръкавици и мисля, че ще ми вършат добра работа при по-активни дейности.
                      Александър

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

                        Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                        Междувременно си поръчах и тези, независимо, че колегата по-горе каза да ги забравя. Те са си всъщност олекотени поларени ръкавици и мисля, че ще ми вършат добра работа при по-активни дейности.
                        Тези изглеждат добри. Аз имах едни други, които бяха абсолютна пародия.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

                          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                          Благодаря за интересната идея. Пробвах подобни Endura в един магазин за Велосипеди. За съжаление се съмнявам, че ще топлят кой знае колко. Иначе имат доста предимства.
                          Идеята е, че колоездачните би трябвало да са много по-ветроустойчиви. Все пак с колелото, особено при спускане, се движиш с една значителна скорост, а ръцете ти са най-отпред и не трябва да се вкоченяват, за да можеш да боравиш нормално със спирачките. В същото време цялата ръка е напрегната, но без да извършва някакви сериозни движения, освен сгъването на двата пръста на спирачката - това, комбинирано със студ е сериозна предпоставка за изтръпване. Та, ако са читави, би следвало да държат достатъчно топло, без да изпотяват.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

                            http://www.sportsdirect.com/no-fear-...-gloves-888180

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ръкавици за Бягане + Ежедневна употреба

                              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                              Аз ползвам тези ...Тактически са и не топлят много ..от нещо ластично са с подсилване на дланите..Стоят плътно и удобно ,като "втора кожа" [ATTACH=CONFIG]522689[/ATTACH]
                              Хубави са ама издържаха 1 година преди да се разпорят между палеца и показалеца ... е вярно носех ги нон стоп зимата а лятото сяка неделя по игри в гората и не съм ги пазил ..
                              Сега чакам новия модел да дойде да го видим Но за тичане и набирания .. и градско са супер ... ще ти харесат
                              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                              A POS
                              0885600200
                              За момента пасажер

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X