Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парно на Хилукс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Парно на Хилукс

    Невероятно нещо ми се случва с Тойотата -Хилукс 2.4 2007г.,102 к.с.,от известно време забелазвах,че като пусна парното да топли в ляво духа горещо,а в дясно студено.Климатик по рождение няма,а въздуха е с еднаква температура като външната.Разглобих ме всичко,извадихме и разкомплектовахме парното.Забравих да кажа,че първо ходих сервиза на Тойота и те ме посъветваха да промия системата,тъй като се съмняваха да не е запушено радиаторчето на парното.Резултат нямаше,след разглобяването установихме,че една клечица беше попадла между водача и една слюда,която разделя притока на въздуха.Възтонавихме всичко и очаквахме да се е оправило,но ядец,пак същото положение.Откакто съм я купил нова никога не гряла,нито съм доливал или сменял антифриза до сега.Моля ако някои е патил с подобно нещо,да ми даде съвет какво още да правя.Всички клапи си работят,те са огледални и просто няма логика,но уви...

  • #2
    От: Парно на Хилукс

    Няма логика бай Матьо ама там в кутията на парното е разковничето на проблема ти . Нещо сте пропуснали при огледа си
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #3
      От: Парно на Хилукс

      Радиаторчето от едната страна затлачено,въпреки химикали,безконтакно и лимонтозо все още не мога да го отпуша.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X