Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добавки в бензина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добавки в бензина

    Здравейте,колеги искам да ви попитам дали слагате някакви добавки или нещо от този сорт и дали усещате някаква разлика в мотора ви ? За рожденият ми ден ми подариха такава тубичка с течност която почиствала горивната система и сега се чудя дали изобщо да я слагам и какво количество се сипва в 1 л бензин ?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Motul_MOTUL_Fuel_System_Clean_Kraftstoffsystemreiniger_200_ml_1.jpg
Прегледи:1
Размер:35.8 КБ
ID:5994739
    Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

  • #2
    От: Добавки в бензина

    На етикета трябва да пише колко се слага на литър.
    Единствената "добавка" която съм сипвал в резервоара е омаслен бензин останал от резачката. Да не ходи зян : ) Разлика не съм усетил.

    Коментар


    • #3
      От: Добавки в бензина

      Ами на тубичката пише че цялата тубичка се слага в пълен резервоар.А в сайта на "Motul" пише "Кутия от 200 мл е достатъчна за 20 литра бензин" сега на кое да вярвам не знам
      Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

      Коментар


      • #4
        От: Добавки в бензина

        Значи на 1 литър по 10 мл.Ако на тубичката не е уточнено за какъв резервоар става на въпрос,защото има мотори с резервоари по 3 литра и по 30 литра.
        Симеон Симеонов - 0878666200
        Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
        Suzuki - A way of life

        Коментар


        • #5
          От: Добавки в бензина

          Добре е да се спазва пропорцията, за да не даде фира някой клапан, но от друга страна 1 л. бензин е много малко, за да се прояви ефектът от почистването. Това имат предвид, когато пишат 1 резервоар, той е достатъчен за почистване на системата.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Добавки в бензина

            Ами един приятел си беше купил такава добавка и я беше исипал цялата в резервоара който му е 7-8 литра.Апък и гледам този клип и те сипват цялата http://www.youtube.com/watch?v=MknKTvVVUmo

            Коментар


            • #7
              От: Добавки в бензина

              Да така е поразпитах малко из майстори и продавачи .И разбрах,че се прави така. Пълниш си резервоара почти до горе за да може да побере и добавката. После исипваш цялата тубичка независимо колко ти е резервоара,защото добавката не се разтваряла в бензина а се отаявала и така като го запалиш още в първите 1-2км мотора трябва да исмуче всичко и уж да се прочисти горивната система.Това е за споменатия по горе продукт за другите не съм сигорен че е същото.А това което пише в сайта на Мотул "Кутия от 200 мл е достатъчна за 20 литра бензин" означазало че една тубичка е достатачна за резервоар до 20 литра
              Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X