Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся ЖЕНСКА немска овчарка ими заменям

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся ЖЕНСКА немска овчарка ими заменям

    Търся млада женска немска овчарка.....тази година загубих и двете си женски овчарки...едната добри съседи я отровиха, другата почина при раждане преди 10 дни. Сега гледам 4 от отцелелите и бебета. Кучето ще се гледа в затворен комплекс свободно, и със всички грижи и любов.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    От: Търся ЖЕНСКА немска овчарка ими заменям

    Никой ли не предлага немска женска овчарка....не искам подарък...но единия ми мъжки бащата на бебетата много страда, постоянно търси женската и застава до вратата и скимти като го пуснем в къщи започва да души къде е лежала последно лежи там и души мъниците....притеснявам се че ще опита да избяга за да я търси. Или ако знаете някъде близо до Варна някой да продава...ако е поотраснала още по добре.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • #3
      От: Търся ЖЕНСКА немска овчарка ими заменям

      Имам познат с развъдник. Продаваше едно женско. Но имай в предвид,че това е куче с родословие и за разплот,едва ли ще го даде за без пари. Да питам ли дали не го е продал?Неговото е майка на моето... http://www.pedigreedatabase.com/dog.html?id=698226 Отстрани можеш да я видиш в родословното дърво.АКо те интересува ще питам ..

      Коментар


      • #4
        От: Търся ЖЕНСКА немска овчарка ими заменям

        Това е ясно че няма да е за без пари....въпросът е да не е бебе и все пак цената да е поносима....а и да се харесаме....
        Ще съм благодарна ако намерим хубава женска.
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • #5
          От: Търся ЖЕНСКА немска овчарка ими заменям

          Здр.,колко се продава 1 бебе,но ако има женско?

          Коментар


          • #6
            От: Търся ЖЕНСКА немска овчарка ими заменям

            Има две женски, кученцата още са на биберон...вчера са обезпаразитени вътрешно и външно. Още е рано да се продават....ще започна да ги захранвам другата седмица да видим как ще почне засега не съм мислила за цена но като за чистопородни 200лв. мисля че е нормална цена.
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • #7
              От: Търся ЖЕНСКА немска овчарка ими заменям

              Чак сега видях темата. Ще трябва да те водя в Приселци да те запозная с адаша. Утре ще му звънна да питам какво се продава, че оня е малко маниак. Ходи из Европа на разни изложби и така. Я се обади утре към 11 ч да ми напомниш.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X