Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

    Взех една от колегата от Бистрица, на прима виста изглежда същата.
    BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
    HONDA XR 600
    +359888311113; +359882208033
    0+

    Коментар


    • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

      Знам, че имаш донор. Има някаква разлика между мостовете на бензиново и дизелово, ама май е в дифовете - Ванката Горчев е "професор" там - требе да го питаш, да не направиш нови фоейрверки или да се изложиш пред нисана във Веринско.
      Довечера се връщам от море и от утре съм на линия за курбана.....

      Коментар


      • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

        Разлика в предавателните числа на дифговете има със сигурност.
        Дали има разлика в полуоските се съмнявам някъде въобще да пише.
        В случая все пак става дума за Бертоне тунинг на Роки. Напълно възможно е Дядо Беротне да е променил нещо в моста.
        При Бертоне тунинга на Фероза промерно моста е с 10 см по-широк.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
          Разлика в предавателните числа на дифговете има със сигурност.
          Дали има разлика в полуоските се съмнявам някъде въобще да пише.
          В случая все пак става дума за Бертоне тунинг на Роки. Напълно възможно е Дядо Беротне да е променил нещо в моста.
          При Бертоне тунинга на Фероза промерно моста е с 10 см по-широк.
          На дължина, дебелина и тегло е същата . Днес броим шлиците и ако излезе сметката, монтираме .
          BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
          HONDA XR 600
          +359888311113; +359882208033
          0+

          Коментар


          • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

            Ами щом на цвят и вкус отговаря - това трябва да е
            Успех с ремонта!
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

              Бертоне тунинга на Фероза не взема ли просто Фероза с широките мостове и да и набива мотор от БМВ?
              Оператор на италиански реактивен жребец

              Коментар


              • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                Бертоне тунинга на Фероза не взема ли просто Фероза с широките мостове и да и набива мотор от БМВ?
                За тази възможност не се бях замислял. Напълно възможно да е точно така.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                  Доколкото на мен ми е известно Дайхатсу доставя на Бертоне оборудвани купета с всичко и Бертоне само инсталират мотора + някои козметични дреболии (решетка, фарове).
                  Оператор на италиански реактивен жребец

                  Коментар


                  • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                    И на вкус и цвят уйдиса и кораба е отново на вода . Сега, ако не ми мине котка път, в събота ще го подкова с едни гранд витарови джанти и тракторки, пък ще видим...
                    BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
                    HONDA XR 600
                    +359888311113; +359882208033
                    0+

                    Коментар


                    • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                      Айдееее още един в казана.
                      Оператор на италиански реактивен жребец

                      Коментар


                      • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                        Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                        Айдееее още един в казана.
                        Тъй ще е, минавам към тъмната страна на силата. Ама нямам избор, с такива партньори по возене... с патрули на тракторки 12Х16, дето се навираме на такива места, че се по некое време се развявам отзад на въжето, като скъсан вестник.
                        BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
                        HONDA XR 600
                        +359888311113; +359882208033
                        0+

                        Коментар


                        • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                          Все пак колега помисли за някакви не толкова агресивни гуми. В момента гледам си с АТ-та. Нещо от типа на:
                          http://www.bfgoodrichtires.com/tire-...2/tire-details
                          Аз съм с такива и проходимоста се повишава много. В пъти по-добре са в калта от АТ то на Гудрич и в същото време с приемливо поведение на пътя. Не знам с тези тракторки дали полуоските няма да ти станат консуматив.
                          Оператор на италиански реактивен жребец

                          Коментар


                          • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                            Мислил съм много. Аз преди карах с МТ и то доста агресивни, но ... трябва още. Просто се познавам и все ще ме гложди, че съм дал една шапка пари, пък има какво още да се желае. Освен това ще имам още един комплект джанти с АТ гуми, имам и гайковерт, и като реша сменявам за 15 мин. и газ.
                            Както казах, слагам ги, пък ще видим.
                            BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
                            HONDA XR 600
                            +359888311113; +359882208033
                            0+

                            Коментар


                            • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                              И аз си го мисля същото от известно време. Нещо MT-тата не ми се виждат достатъчно агресвини вече. Отделно 31" ми малеят нещо, поне 33" на височина няма да е лошо. Взе да опира по горите. Не е добре.
                              Към момента с 31" има места, на които първа бавна не успява да удържа на спускане и трябва да и се помага със спирачките. За сега това ме спита да му метна едни 9х16.
                              Е ... двата смляни моста в гаража също ме раколебават, но това е само ако ги гледам.

                              Отделно това, което съм забелязал за тракторките - там не се налага такова ръчкане както АТ-то и МТ-то. Далеч по-кротко се карат и се чистят в пъти по-лесно.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Ремонт и ъпгрейд на окачване на Bertone Freeclimber 1 (Rocky)

                                Определено не се налага да се ръчка толкова. Лопатките постоянно прехвърлят въртящия момент от колело на колело и почти няма шанс да пробоксуваш. Не случайно на тези гуми партизанското име им е "Самоковски блокажи". Аз ще пробвам първо със 7.50Х16, на тях диаметъра им е колкото сегашните ми регенерати 31", само че по тясни и далеч по леки.
                                BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
                                HONDA XR 600
                                +359888311113; +359882208033
                                0+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X