Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Павел Баня. лечение .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Павел Баня. лечение .

    Незнам от къде да започна...бившия държавен сегашния на Господ Гечев(така го кръстих преди 19г) когато отидох с детето си на рехабилитация. Скоро не сме ходили но според мен .....ако отиваш да се възтановяваш това е мястото, и рехабилитаторите са добри и водата е хладка в басейна. Има чудесни рехабилитатори и добри процедури.
    Така че успех.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • #17
      От: Павел Баня. лечение .

      В "стария санаториум" ли си или в "Металхим"-а. Ако искаш мога да ти дам подробна информация за повечето рехабилитатори и рехабилитаторки там. Всяка година съм поне по два пъти по около месец (нали са ми натрошени няколко прешлена на гръбнака) и май съм минал на всички през ръчичките. Ако те интересува нещо за рехабилитатори (и за кръчмите също) - питай. Телефона ми го имаш, че ми звъня оня ден за датчика да питаш...

      Коментар


      • #18
        От: Павел Баня. лечение .

        Родителите ми в момента са там. От 3 години ходят. Над 70 годишни са. Баща ми с ишиас, майка ми - проблеми с колената. За травми не знам, но те всеки път се връщат значително освежени и повечето им болежки изчезват за по няколко месеца.

        Успешно оправяне, колега.
        За кръчмите потвърждавам, защото обикновено аз ги карам и прибирам.
        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

        0885372997 - Дани

        Коментар


        • #19
          От: Павел Баня. лечение .

          Благодаря на Гаргата за отделеното внимание и време, нищо че го отделих от ракийката и не знам още от какво...Да се оправя бързо и да вземе един-два номера на рехабилитаторки, може и да не са, жив и здрав

          Коментар


          • #20
            От: Павел Баня. лечение .

            Еййййй тва верно всичко дето сте ми го писали не ми остава време да седна да напиша някой ред, то процедури денонощно. Благодаря на всички за пожеланията и напътствията всичко се развива много добре и имам голям напредък, водата наистина много помага и процедурите също.Вечер на барчето също се лекуваме порядъчно, и нощните процедури са на лице.

            п.п. Айде Чао, че ме чакат на бара да играем карти.
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • #21
              От: Павел Баня. лечение .

              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
              Еййййй тва верно всичко дето сте ми го писали не ми остава време да седна да напиша някой ред, то процедури денонощно. Благодаря на всички за пожеланията и напътствията всичко се развива много добре и имам голям напредък, водата наистина много помага и процедурите също.Вечер на барчето също се лекуваме порядъчно, и нощните процедури са на лице.

              п.п. Айде Чао, че ме чакат на бара да играем карти.
              Гарга,ще излиташ ли скоро?Как си?
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • #22
                От: Павел Баня. лечение .

                Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                Гарга,ще излиташ ли скоро?Как си?
                Надали,харесало му е май.
                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                Г 230Е
                Г 500 0887 390 703

                Коментар


                • #23
                  От: Павел Баня. лечение .

                  Аэ също бях ЕМАНУИЛИС ме посъветва . Много съм доволен. Успех ви пожелавам.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X