Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ветроупорни завеси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ветроупорни завеси?

    Колеги,някой има ли впечатление от това нещо.Искам да оградя с такива завеси барбекюто на вилата.С навес е само и искам да го затворя.Интересуват ме освен преки впечатления,като например топлината от барбекюто дали ще е достатъчно,за да държи топло,като се затвори,около 15кв/м ще стане,а също така ме интересува и фирма,която бързо и качествено може да изпълни поръчката.В нет-а звънях на 2 места, и явно хората имат много работа,защото щели да ми звъннат след еди колко си време и пр.
    Мерси прдварително.

  • #2
    От: Ветроупорни завеси?

    Може малко късно да отговарям, но сега видях темата, комшията има такива на неговото барбекю - от тия дето са дебел прозрачен найлон като завесите на на хладилните камери в "метРо". Неговите са като щора и се навиват с една манивела на руло, в горната част на ББкюто. Действа ефикасно за по хладните или ветровити дни. Проблема е че че с времето или по точно след първата зима, когато седи на руло и слънцето го пече - изгаря фолиото и то в дълбочина и после на лято като го разгънеш седи на отвратителни кафяви петна(черти) от долу до горе и вече гледката е гнусна, все едно си в градската тоалетна и са пуснали вентилатора на клекалата. Така, че ако вече си си се сдобил или ще си горд собственик на този вид щори, вземи в предвид това и вземи мерки да ги прикриваш или да ги сваляш зимата.
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X