Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАДНИ СПИРАЧКИ на Бенци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЗАДНИ СПИРАЧКИ на Бенци

    Не се смей народе,дявола като си нямал ряабота си таковал децата.

    Минава ми една "леко" странна идея през главата.Задните ми спирачки на малкия нещо ми се струва,че не ловят.Пьрво,че накладките почти не мьрдат,дискове не яде,клюма с муцуната,но като цяло спира.АЗ го искам да спира повече обаче.

    Сменено по спирачната система - предни и задни маркучи,спирачна помпа,предни дискове Зимерман с накладки Аксис керамика,задни дискове АТЕ с накладки Акебоно керамика,спирачна течност АТЕ блу рейсинг нещо си.Раздвижени са апаратите,но пак не ми харесва как спира.

    ТЬПИЯ ВЬПРОС - какво ще ми струва като мьки да сложа предни дискове на задните с предни спирачни апарати на задните?Ще си изгубя крачната спирачка което ми е най-малкия проблем,АБСа едва ли ще мрьнка много.За предни апарати с дискове мога да сложа от 500 модела,а тия предните в момента да ги франса на задника.

    Колата е с джантите на 500 модела след 96та,но мога да му сложа АМГта на 18 ако някой предложи по-ненормален вариант за по-големи апарати.

    Най-лесно и просто ми е монтирането на спирачки от осмак,но това много лесно.

    Та така - какьв ми е шанса да набутам предни спирачки на мястото на задните?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: ЗАДНИ СПИРАЧКИ на Бенци

    Има ли как да захванеш апаратите спрямо ЕТ-то и диаметъра на диска?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: ЗАДНИ СПИРАЧКИ на Бенци

      Идея нямам,товеа го тьрсех като фифел,но никой не го е правил,всеки сменя от осмак и решава проблема.Знам само,че не е проблем да поизрежа каквото евентуално може да пречи,нямам хидропневматика на задника и няма кой знае какви сензори които да ми пречат.

      Странната идея е вместо да му тьрся задни от осмак да му сложа предните на задните,а от осмак да му перна предни.Тия дни го вдигам и ще разгледам и меря пак,но ме интересуваше някой ако има опит с подобен модел.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: ЗАДНИ СПИРАЧКИ на Бенци



        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14135530.jpg
Прегледи:1
Размер:87.6 КБ
ID:5428799

        Последно редактирано от BENZBOSS; 25-11-12, 23:02.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: ЗАДНИ СПИРАЧКИ на Бенци

          Горе е шестака,долу е осмака и до колкото знам няма значение кой осмак.





          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X