Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

    Първоначално публикуван от Конов Преглед на мнение
    ...Някоя снимка не направи ли...,която да споделиш с нас.........

    защо да ви плаша нещо което струва 10 к. и ще излезе над 20 к.след година ремонти
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #62
      От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

      Да очакваш свястна 80-ка за 10к е несериозно.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #63
        От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

        Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
        Да очакваш свястна 80-ка за 10к е несериозно.
        Несериозно, но факт! Личен опит!

        Коментар


        • #64
          От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

          Колега, като е такъв зор с намирането на читава 80-ка, що не си купиш дълъг Патрол? Като слушам за какви пари се говори, ще ти излезне наполовина, пък да е два пъти по-лош... не вярвам. А и няма да изневеряваш на марката.
          Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

          Коментар


          • #65
            От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

            Първоначално публикуван от kalio_kkk Преглед на мнение
            Колега, като е такъв зор с намирането на читава 80-ка, що не си купиш дълъг Патрол? Като слушам за какви пари се говори, ще ти излезне наполовина, пък да е два пъти по-лош... не вярвам. А и няма да изневеряваш на марката.
            Ами защо?Защото ги няма !Рядко излизат с ляв волан и 4200 кубика двигател,инак Патрола си е също неубиваем......та който не намирал Тойота или Патрол си купувал Гега.....
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #66
              От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

              В Пазарджик има един 4,2 дизел с обръщан волан. Не се продава, но предполагам, че ако му покажеш пари на куп, може и да стане приказка. Мога да го питам човека, познавам го. Има и климатик. Има и ръждици понеже е германец, ама не много.
              Има и един 4,2 бензин с десен волан обаче, много лачен. Той имаше и обява в Мобиле май за 8 пари. И него го познавам.
              Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

              Коментар


              • #67
                От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                В началото на годината гледах една 80-ка в Шумен,бяла 1HZ,ръчка!Слънчева,та слънчева...внос от Испания беше и изключително запазена,само дето момчето и беше сложило едни 35-ци пистарки,които опираха в престилката при завои!Докато сметна колко ще ми излезе нови гумета и окачване,колата замина...а я даваше за 12 к ЛЕВА!Такава обява поне в БГ не съм виждал друга!Така ,че като ти падне-взимай!Но едновременно с това ,не на всяка цена и по емоционални подбуди,защото после бързо се разочароваш от конкретния унищожен вече автомобил!Няма ги,изчезващ вид са и както казва Яро ,единствено може да разчиташ някой да продаде такава запазена на ниска цена,незнаейки какво продава...което е малко вероятно!Другия вариант е чужбина!Пак миналата година в Полша/там нещо са големи фенове на 80-ките / се продаваше една луксозно изпълнение с газов инжекцион Принс внос от Холандия за 5к евро,но поляка бързо я спазари с едни румънци!Та по-добре не бързай,а търси и изчакай подходящата,защото в противен случай бързо-бързо ще пуснеш още десетина теми,които няма да започват с "да се похваля",а със-"сега на къде"?А относно комплектацията-взимай каквато намериш най-запазена.всички моторетки са добри,а разхода на бензиновите при газифициране се укротява и е съпоставим с дизелите!А и наскоро в един сервиз бях свидетел на ремонт на 4.2 ТД,само че на ЛК100-излезе около 7000 левчета това чудо,но някакви мутри я бяха карали зверски и главно в гората за лов...не разбирем защо тези прекрасни коли трябва да имат такава злощастна съдба понякога!Успех и чакаме да се похвалиш!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #68
                  От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                  Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                  Несериозно, но факт! Личен опит!
                  За колко я взе ? Аз ако ти кажа колко я платих ще ти стане още по смешно.

                  Ако си купуваш 80-ка само защото изкаш 80-ка ще ти омръзне, от личен опит. В гората ходя само с мотор или АТВ.

                  Ако няма да я вкарваш в гората а ще и търсиш употреба като семеен автомобил, по добре погледни нещо друго, камиона е готин ама си е камион.

                  Аз си возя Румстер 131кс за всеки ден и като видя 3.7л/км извън градско се сещам че ще го карам докато се мести. 80-та е много добър но профилиран автомобил. След нея си взех за втори автомобил Audi S6, че ми беше от бая време мерак. Карах го година година, омръзна ми и ми писна да качвам пулс като видя лежащ полицай и него го дадох. Сега си взех Чероки 04 бензин на добра цена, времето ще покаже.
                  Последно редактирано от Jam; 30-11-12, 18:48. Причина: Имаше..

                  Коментар


                  • #69
                    От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                    Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                    За колко я взе ? Аз ако ти кажа колко я платих ще ти стане още по смешно. ....
                    Пазарлъка беше безмилостен и ожесточен. Продължи почти две седмици, но и резултата е от 17К за 10 500лв.Добре си я гледал преди да я дадеш на дядото, а той я беше карал само 1000км и то само по асфалт. Сега е твой ред за да се посмея
                    П.П. Пояснение за неосведомените. Мойта 80-ка е била на колегата Jam до преди година и половина

                    Коментар


                    • #70
                      От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                      Евала! Мене ми стъпи има-нема 32.ооо. За 1000км асфалт ли я учукал и надрал на канче..

                      Коментар


                      • #71
                        От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                        ... За 1000км асфалт ли я учукал и надрал на канче..
                        Moe дело е,ама е само поодрана тук, таме

                        Коментар


                        • #72
                          От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                          Пазарлъка беше безмилостен и ожесточен. Продължи почти две седмици, но и резултата е от 17К за 10 500лв.Добре си я гледал преди да я дадеш на дядото, а той я беше карал само 1000км и то само по асфалт. Сега е твой ред за да се посмея
                          П.П. Пояснение за неосведомените. Мойта 80-ка е била на колегата Jam до преди година и половина
                          Честито колега!И аз имах интерес към тази Тойота,когато дядката я продаваше!Опасен лъжец е обаче...пазарихме се и накрая каза ,че я продал на някакъв плевенчанин за 13 хилки,което не отговаря на истината явно!Но като я гледах беше бая учукана...издрана и нямаше парчета боя тук-там,включително и сенниците липсваха!Опасен старец е бай ти Йордан обаче!
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #73
                            От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                            Явно представите ни за "бая учукана" са различни А бай Данчо е много готин ...Сенниците все още липсват.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              Честито колега!И аз имах интерес към тази Тойота,когато дядката я продаваше!Опасен лъжец е обаче...пазарихме се и накрая каза ,че я продал на някакъв плевенчанин за 13 хилки,което не отговаря на истината явно!Но като я гледах беше бая учукана...издрана и нямаше парчета боя тук-там,включително и сенниците липсваха!Опасен старец е бай ти Йордан обаче!
                              Сенниците аз ги свалих още като я купих, като си 1.96 всеки сантим полезрение е от полза. Казах му че ще му ги дам като ги намеря, но като ги намерих ги изхвърлих.

                              Бях ти казал че я е блъснал 2-3 пъти при вкарване в двора, но пак за дреболии за такъв тип автомобил.
                              При мене си беше слънце:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17062011120.jpg
Прегледи:1
Размер:195.2 КБ
ID:5431021
                              Ако не я бях дал на баша ми да отиде веднъж на лов, че патрола беше с изкъртен заден мост, нямаше да има и драскотини от клонки.

                              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                              Явно представите ни за "бая учукана" са различни А бай Данчо е много готин ...Сенниците все още липсват.
                              Между Суходол и Мало Бучино в ляво са.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Наумил съм да си купя Toyota Land Cruiser 80 4.2 diesel

                                Понеже се лутам между G Klass и Toyota да попитам за този модел 80ка -FZJ80L 4.5 L I6 1FZ бензин
                                Екзотика ли е или?Смисъл всичко ли е като на дизеловата ...четох че най често е автомат и LSD диф?и над 200 коня
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X