Обява

Свий
Няма добавени обяви.

няма да си купя ред булл от магазин в БГ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • няма да си купя ред булл от магазин в БГ !

    колеги по принцип много уважавам фирмата ред булл ,откак тя се намеси из екстремните спортове по света те станаха много по професионални и атрактивни
    Но специално представителството им за България според мен е много слаба работа и доколкото разбрах въобще не им се занимавало с мотори джипки и т.н.
    Ето сега в съседна румъния например се проведе невероятно състезание с голяма подкрепа и от Ред Бул а тука не сме им чули заглавието
    и не щат и да ни чуят
    щом е тъй аз пък от България редд бул няма да си купувам
    ще си взимам шарк или найт дог ако реша да си взема такава напитка
    като ходя в чужбина може и да пия ред бул но не и тук
    Знам че на никой от ред бул не му и пука за тва което съм решил но
    все пак реших да го напиша
    обидно е
    за цял свят едно за нас в бг ..друго
    то и най вероятно от централата на компанията и хабер си нямат за нещата тук
    освен да им напиша на сайта едно протестно писъмце


  • #2
    И аз съм с теб!!! Пиши писмото и включи и моето име!Аз също няма да си купувам ред бул , макар че доста го кльопам.

    Коментар


    • #3
      Аз и без тва не пия и не си купувам ред бул, така че пиши ме и мене в агитката Абе тия изобщо имат ли някакви продажби в БГ ?? Кой знае в какво мазе им е офиса
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #4
        почти всички представителства на големи концерни "усвояват" парите за реклама и PR които им се дават от централите в чужбина по собствено усмотрение...

        например РедБул си наемат манекенки да обикалят със Самурайчета
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          например РедБул си наемат манекенки да обикалят със Самурайчета
          е те тва също много ме дразни
          ма не щях да го казвам
          точно така е
          манекенките с самурайчетата са ЕЕЕЕ-ГАТИ РЕКЛАМАТА
          а некви си там карали мотори и джипове..... яяя да си гледат работата
          дълги крака имат ли -НЕ
          прашки и сутиени -НЕ
          ам чи кво им е екстремнто тогаз на тия
          яяяя да наемем нийй някоя манекенка
          хем може и екстрем да си организираме

          ммм дааа точно с такова мислене май шефа им стана мултимилионер

          Коментар


          • #6
            Е то може и в Самурайче да боднеш.....
            Така или иначе манекенките в около70% от случаите за друго не стават....(моля ако манекенки четат това да ме извинят предварително. Статистиката и задалбоченото социологическо проучване доведоха до таз констатация)

            Коментар


            • #7
              Порових малко в нета и не можах да открия сайт на ред бул за БГ. Излизат някакви енерджи груп дето сайта им не работи
              Тия хора се споменават като спонсори на театрални прояви и най-вече прояви с манекенки Дреме им на ... че в БГ има офроуд
              Защо ли имам чуваство че живея на друга планета - не на земята В сравнение с хората които живеят на 500 км. по-назапад ние сме извънземни. Като се каже че някой на запад прави нещо по-добре по еди какъв си начин все ще се намери някой да се обади, че ТЕ имат ПАРИ а ние нямаме ТОЛКОВА и не може да го направим ТАКА.
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #8
                хеее театрални прояви
                манекенки
                бе тия хора нормални ли са
                тва шефа им ако научи ще ги прати на връх еверест барабар с манекенките да ги снимат за реклама как измръзват екстремно

                Пичове направо съм възмутен
                ей сега ще звънна на Хаджиев той в момента е в родопите с 20тина австрийци от цяла австрия събрани ще му кажа за ред бул протеста повярвайте ми австрийците като го чуят за 20 дни слухът че български ендураджии бойкотират ред бул ще обиколи цяла австрия
                те там много обичат такива работи да си приказват
                то и Жоро ще е съгласен с нас той май точно за тва не си взима ред бул ами пийва шарк го гледам

                Коментар


                • #9
                  Като се каже че някой на запад прави нещо по-добре по еди какъв си начин
                  димитре румъния не е по на запад от нас виж картата

                  Коментар


                  • #10
                    Правилно!

                    Само Шарк!

                    Коментар


                    • #11
                      Момчета, без да съм много на вътре в нещата мисля, че все пак имат участие. На състезанията на Доктора винаги има техни реклами, едва ли е без пари
                      LZ1JJJ

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от mitkov
                        Като се каже че някой на запад прави нещо по-добре по еди какъв си начин
                        димитре румъния не е по на запад от нас виж картата
                        НЕ Е, ама Е (само географски е на север )
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #13
                          И аз искам да спомена няколко неща в подкрепа на Митков:

                          1. Тукашните представители на Ред Бул са ГОЛА ВОДА! Заявявам го официално като управител на списание OFF-road BG!
                          Това, че не искат да работят с нас не е проблем - имат си тактика, всичко е ОК. Обаче за не едно и две състезания (било 4х4 или ендуро) сме се опитвали да се свържем с тях и ако може да помогнат.
                          А тяхното разбиране за помощ е да пратят двете рекламни джипки, да надуят най-огромната си арка - срещу което да раздадат две торбета напитки уж за състезателите, а по-често за техни собствени познати които са дошли да зяпат. И не им увира главата. Освен ако вносителите тук не са поредните перачи.


                          2. Според мен ще си изядат главата с това пасуване, тъй като другите напитки от тоя калибър, включително българските си правят силна реклама ПО СЪБИТИЯ (а това е сред най-ефективните реклами), независимо дали по поп-фолк турнета, футболни мачове и т.н.

                          3. Доколкото ми е известно собственикът (или някой от собствениците, не съм сигурен) е супер запален по екстремни спортове и на драго сърце спонсорира такива изяви, или поне екипажи. Справка - "Париж-Дакар", Баха 1000, ендурото в Румъния, предполагам Ерзберг и хиляди други.

                          4. За което смятам да пусна официално писмо в централата им.

                          5. А не виждам нищо лошо в това примерно ендуро шампионата да е Shark enduro, Pit Bull enduro, Sprite ендуро или ела-ме-ритни ендуро, вместо да се чудим как в Тамбукту да популяризираме енергийна напитка свързана с екстремното, за която тук в Тамбукту сме нищо.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от izo4x4
                            А тяхното разбиране за помощ е да пратят двете рекламни джипки, да надуят най-огромната си арка - срещу което да раздадат две торбета напитки уж за състезателите, а по-често за техни собствени познати които са дошли да зяпат.
                            Ми аз това имах впредвид но не знаех, че е за 2 торби напитки , срамота, а такава реклама си правят
                            LZ1JJJ

                            Коментар


                            • #15
                              Е, да не са две - три да са...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X