Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано 2, 2002 г, пълна защита

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Терано 2, 2002 г, пълна защита

    След като чукнах задната броня, предната системно я натискам в една етажерка в гаража, днес огънах двете врати в някакво самоделно набито колче, набито да пази някакви импровизирани катерушки,.............искам да си бронирам Тераното отвсякъде, та да си спестя поне леките главоболия,.............. и кара се предимно в градски условия, идеи за направа, продажба къде, предпочитам да е оригинално,

  • #2
    От: Нисан Терано 2, 2002 г, пълна защита

    За отпред има от оригиналните, ако намериш на по-прилична цена, но им искат ПАРА, те са мекички май хром никел ли каквото е там, но на леки удари одържат. Мойта я изкривих отдавна в едни камъни, но ако я нямаше щях да изкривя разни други неща ) Май по-добрия вариянт е да ти ги направят /направиш/, няма да ти излезе по-скъпо от оригинални. Оригинално са закачени на 4 болта отдолу, дупките са перпендикулярни в шасито точно отпред зад бронята, там може да се захване с планки. По-горе са хванати с едни леки планчици, които са хванати пред радиатора, но тези дори няма нужда да се закачат, те нищо не държат. Отзад има на някои модели едни оригинални само където са фаровете, не съм сигурен къде се закачат. От страни също има оригинални прагове, можеш да търсиш от някой по-стар екземпляр. Аз от скоро се замислям да си направя нова отпред и може би по една под праговете на Маверика /тоест Террано 2 '94/ но не съм стигнал до изпълнение още. Ако измисля нещо ще пиша. ОБАЧЕ остава и въпроса със законите и дали не са забранени да се слагат вече предни защити, това трябва да се проучи!
    Последно редактирано от afgany; 25-11-12, 23:38.
    Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
    X-trail 2.2 Di 2003
    Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X