Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дилема...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дилема...

    Предстои ми покупка на зимни гуми.
    Колебанието е между Bridgestone BLIZZAK DM-V1
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bridgestone_BLIZZAK_DMV1.jpg
Прегледи:1
Размер:143.0 КБ
ID:5991167

    Bridgestone BLIZZAK LM 80
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lm80_feature_tyre.png
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5991168
    Vredestein Wintrac 4 XTREME
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5028.jpg
Прегледи:1
Размер:10.8 КБ
ID:5991172
    Pirelli SCORPION ICE&SNOW
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img169_200x200px_1.jpg
Прегледи:1
Размер:16.6 КБ
ID:5991181
    Интересуват ме мнения от хора с конкретен опит.
    Фаворита за сега е Bridgestone BLIZZAK LM 80.За съжаление не намирам стария DMZ3
    Размера който се търси е на първо място 255/55/19,алтернативи 265/55/19 и 265/50/19

    Благодаря предварително.
    Виден столичен ихтиолог

  • #2
    От: Дилема...

    Нямам конкретен опит, но гледам че и никой не се е наел да ти коментира темата. След доста четене и подпитване и аз се спрях на Bridgestone BLIZZAK LM 80, но при мен размера ще е по-различен, защото съм със 16-ки джанти. До седмица-две се надявам да съм досъбрал кинтите и да не я мисля зимата!
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #3
      От: Дилема...

      Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
      Нямам конкретен опит, но гледам че и никой не се е наел да ти коментира темата. След доста четене и подпитване и аз се спрях на Bridgestone BLIZZAK LM 80, но при мен размера ще е по-различен, защото съм със 16-ки джанти. До седмица-две се надявам да съм досъбрал кинтите и да не я мисля зимата!
      Ами значи ние двамата ще даваме информацията.Аз утре вече ще съм се обул,после отзивите.Ти поне си лесен,при 16-ките има избор.Ако случайно намериш DMZ3 ,взимай и благославяй.
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • #4
        От: Дилема...

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        Ами значи ние двамата ще даваме информацията.Аз утре вече ще съм се обул,после отзивите.Ти поне си лесен,при 16-ките има избор.Ако случайно намериш DMZ3 ,взимай и благославяй.
        Оки, мерси! Ако ми изпаднат ще се мятам на тях! А иначе отзиви за гумите ще можем да даваме, като падне един хубав сняг...
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • #5
          От: Дилема...

          Обух се.Може да заключите темата.
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #6
            От: Дилема...

            аз карах миналата зима BLIZZAK DM-V1 - много добри впечатления, но виждам, че ти си прикл. с чуденето. остава да споделиш на какво си се спрял и евентуално впечатления....
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • #7
              От: Дилема...

              Вече втори сезон съм с LM80, перфектна е гумата. Направил съм над 20 000 километра с нея, впечатляваща е.

              Коментар


              • #8
                От: Дилема...

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                аз карах миналата зима BLIZZAK DM-V1 - много добри впечатления, но виждам, че ти си прикл. с чуденето. остава да споделиш на какво си се спрял и евентуално впечатления....
                И аз исках DM-V1 но не се произвеждат в желания от мен размер (255/55/19).Иначе щяха да са фаворит.Взех LM80 . Впечатления-като падне снега.
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #9
                  От: Дилема...

                  Грешка, карал дъм бил с DM V-1, сега се загледах че надписа е над снимките. Значи с първата гума от първият пост. Гумата ме изненада с мекота и проходимост и предните ми бяха мишлен, също купени нови.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дилема...

                    Аз малко... от трън та на глог. Просто при въпросният дилър приятел ползва голяма отстъпка и така се сдобих с това, което имаше налично, а ти е Blizzak LM 25. Грайферът ми се стори прилично агресивен и затова все пак си дадох парите за тях. Ще чакаме снега...
                    ОФА КБ X20SE + метан

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дилема...

                      Днес беше първия сериозен тест-София -Хунедоара (Румъния) .Участъка от Е79 между Монтана и Видин беше меко казано отвратителен.Не беше чистено.
                      Леко съм разочарован от представянето на LM80 на заледено. На няколко пъти ми се привидя образа на тенекеджията ( на спускане,остри завои по 200 и кусур градуса ).Но може би защото ги сравнявам със стария DMZ 3 . А леда си беше сериозен-на спускане дори включих за малко бавните и HDC.
                      В Сърбия беше мокро ,но
                      опесъчено (чак окаменено ) ,държаха се добре дори и при 120 км/ч, а румънските пътища и прохода през Карпатите(не му знам името) бяха ,,излизани ''...
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X