Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с електроника на W124 E 280

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблем с електроника на W124 E 280

    Дано всичка да се оправи и още дълго време да и се кефиш. Няма такива коли вече, за съжаление.
    Очаквам и BenzBoss-а да пролее някоя сълза тук, за доброто старо време прекарано с неговата епична W123-ka.
    Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
    Бахти, как се изказах...

    Коментар


    • #32
      От: Проблем с електроника на W124 E 280

      Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
      Дано всичка да се оправи и още дълго време да и се кефиш. Няма такива коли вече, за съжаление.
      Очаквам и BenzBoss-а да пролее някоя сълза тук, за доброто старо време прекарано с неговата епична W123-ka.
      Оправи ми настроението , дано всичко се оправи, да мога и аз някой ден да разказвам хубави спомени и да роня сълзи за приятни изживявания
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #33
        От: Проблем с електроника на W124 E 280

        2 дизелови 123 ки,не една,че и 124 шестак,сега 140 ки и въобще не ми се катери повече по моделите,искам едно 129,но има време,търси се
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #34
          От: Проблем с електроника на W124 E 280

          Презапояването на релето явно е наложително, днес като запалих и лампата за охладителната течност мъжделееше около 30-40 секунди, после угасна. Но си остава въпроса как се сваля този маншон, или да свалям стартера и отдолу, аз друг начин засега не виждам
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #35
            От: Проблем с електроника на W124 E 280

            След борба с маншона на дросела 3 вечери вече е сменен, празния ход вече е ОК. Остана да презапоя релето, но засега всичко си работи както трябва. Благодаря на всички за помоща.
            п.п. На колко км се сменят свещите на този двигател по принцип, че нещо си нямам ръководство за експлоатация
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #36
              От: Проблем с електроника на W124 E 280

              60 000 карам с Иридиеви спокойно,от нормалните поне 40,на осмаците с 20 000 над това.

              Ако ти трябва и ръководство ще ти намеря
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Проблем с електроника на W124 E 280

                Аз досега направих 15 000, не съм ги сменял откакто го взех. Мислех сега покрай ремонтите да ги сваля да видя как са, ама то и там филм голям, ще трябват инструменти, че то и бобини ще се свалят...пък тъкмо го подкарах, да му се порадвам малко. Ей имах Вектра А, 89 набор, 2.0 л, вдигаш капака и те само не излезли сами тия свещи. Всичко друго все е....
                А за ръководство няма да откажа, че малко екзотичен модел се оказа по нашите ширини, пък в наше село да не говорим. Пък ако е и на български, направо идвам да течерпя на място, ако ми дадат виза... Е, и на английски ще свърши работа, благодаря предварително.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #38
                  От: Проблем с електроника на W124 E 280

                  Инструкция за екплоатация ли ти трябва?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проблем с електроника на W124 E 280

                    Аз намерих кое как се поправя,схеми и какво ли не за модела,но от Айпада толкова,другото е в нас завряно,дълбоко в компа.Свиркай ако ти трябва,на инглиш с елементи на разсъждение.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проблем с електроника на W124 E 280

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Инструкция за екплоатация ли ти трябва?
                      Да
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проблем с електроника на W124 E 280

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Аз намерих кое как се поправя,схеми и какво ли не за модела,но от Айпада толкова,другото е в нас завряно,дълбоко в компа.Свиркай ако ти трябва,на инглиш с елементи на разсъждение.
                        ОК, при нужда ще се обаждам. Чат-пат търся из Мерцедес форумите, ама те тука са няколко, не ми се регистрира, че гледам половината от пишещите не знаят за какво става дума, а във Форума има много хора, на които мога да кажа че вярвам без замисляне, личи си когато някой знае какво прави/пише
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проблем с електроника на W124 E 280

                          ето ръководство за експлоатация, ама е на руски...

                          ето ти нещо , с което можеш да си ровичкаш компететно

                          и още нещо, дето, може да ти е от полза.

                          ама, ако не се оправяш с руския, поне един словар трябва да намериш..

                          Чат-пат търся из Мерцедес форумите, ама те тука са няколко, не ми се регистрира, че гледам половината от пишещите не знаят за какво става дума, а във Форума има много хора, на които мога да кажа че вярвам без замисляне, личи си когато някой знае какво прави/пише
                          ами те тия, дето пишат тука, преди...
                          абе, тя е сложна тая история...
                          Последно редактирано от Veni1; 26-02-13, 16:41.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проблем с електроника на W124 E 280

                            Благодаря много, ще ги разгледам. Руският не ми е никак понятен, че в първи клас вече учих в демократична страна , но ще я докарам някак. Това за форумите знам, че повечето тук, пишете и там, аз и затова само на познати никове вярвам , ама там си има и много от характерните за автофорумите мислители. А и предпочитам да пиша тук, научил съм доста от Форума, надявам се и аз да бъда полезен понякога.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проблем с електроника на W124 E 280

                              Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                              .. Това за форумите знам, че повечето тук, пишете и там,...
                              не пишем..

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проблем с електроника на W124 E 280

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                не пишем..

                                Само в един ма дали ще го уцели???
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X