Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013" г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

    От големия червен надпис, предполагам, но няма значение. Илиан вече обясни достатъчно добре.
    Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

    Коментар


    • #32
      От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

      Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

      Коментар


      • #33
        От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

        Първоначално публикуван от benigi Преглед на мнение
        Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

        Аз и други умни неща съм казал...
        Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

        Коментар


        • #34
          От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

          Ами да ама като минаваш покрай гаража по 5 пъти на ден е нужно да кажеш Добър Ден само веднъж ,а не да даваш газ и после да пишеш тук че нищо не си разбрал

          Коментар


          • #35
            От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

            Прав си, Иване. Наистина е въпрос на елементарно възпитание и уважение, за което си вземам бележка. Само че бъркаш, ако смяташ, че нещо не съм разбрал. И ме подценяваш доста. Ако не си в течение, ние с Илиан разменихме доста мисли и мнения по въпроса, така че на мен лично няма какво да се обяснява. Но определено заповедния тон не е начин да впечатлиш много хора, които и без това са настроени по някакъв начин спрямо цялата организация. Както виждаш, аз съм заявил желание още от самото начало, защото също като Илиан смятам, че има смисъл. Но ако целта е да изгоните онези, които биха искали и най-вече биха могли да помогнат за това начинание, заповедни изречения с голям червен надпис е много подходящ начин. И не ми разказвай, че било за да го забележат. Хората много по-биха забелязяли една любезна, стилистически издържана ПОКАНА. А в този пост се кани само Мъглижката група и то индиректно. Изкарвам си хляба и с писане, така че дано приемете това за градивна критика. Поздрави и до Петък, когато са поканени всички, на които не им е безразличен офроуда в Стара Загора, независимо дали го приемат като хоби или като кауза.
            Последно редактирано от Chertoianov; 22-11-12, 12:09.
            Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

            Коментар


            • #36
              От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

              Липсата на общуване е проблема ,обади се на Мишо пийте по едно кафе спокойно и спрете да се джавкате .

              Коментар


              • #37
                От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                Когато си прав - си прав.
                Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                Коментар


                • #38
                  От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                  Другата седмица в работата ще имам зор,когато връщам 14 -часова смяна,само и само днес да присъствам на сбирката!
                  П.с. Ще помоля модератора на раздела да редактира поста ми и да премахне "големия червен надпис",явно няма друг начин да обясня че няма нищо целенасочено в него !
                  А за кафе винаги съм готов,когато не съм на работа!
                  OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                  Коментар


                  • #39
                    От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                    Срещата се състоя в другарски дух,след проведения диалог с желаещите да участват в подготовката се разбрахме да направим всичко съвместно с Офроуд Клуб "Стара Загора",задачите са разпределени.
                    Мероприятието ще се състои на 8,9,10.02.2013г. на Старозагорските Минирални Бани,ден първи разходка с отклонения за най подготвените,ден втори Траял с барбекю.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                      Днес при разходката буквално на около половин километър в гората северно от Старозагорските минерални бани огледахме място, което би се превърнало в доста интересен траял почти без никакви промени. Представлява естествена падина с приблизително кръгла форма с диаметър около 50 метра. Денивелацията спрямо околния терен е около 5-6 метра. В самата падина има единични дървета, могила с височина около метър и половина или два, разхвърляни скални късове с различна големина. Гората е съвсем близо и може да бъде включена по доста удобен начин. Има доста място за публика по терасите и бреговете на падината, а асфалтиран път минава на 200 метра от падинката - т.е. и неподготвените автомобили ще могат да стигат до там и да бъдат оставяни на удобно разстояние от евентуалното мероприятие.
                      Тази падинка я гледахме още миналата година, но днес два автомобила влязоха за първи път вътре и опредено смятам, че при подходящ избор на трасето за преминаване това място ще предложи траял с трудност според изискванията.
                      Ако има желание бих могъл да кача и снимки, които описват по-добре мястото. Голям плюс, според мен е близостта до евентуалната база за срещата.

                      Днес по време на разходката около Баните прогонихме никак не лош маршрут. Много искам да благодаря на Красимир, познат като Veteran. Неговите отлични познания на околностите (а и не само) биха могли да са изключително полезни при изработването и прогонването на алтернативни маршрути с различна сложност за разходката от първия ден.
                      Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                        Стефчо , пускай снимките , че Русенци и особено оня възрастния нещо ми се отварят на тема траял ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #42
                          От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          оня възрастния ..
                          На кого викаш възрастен бре, дъртак? Я си виж първите две цифри от ЕГН-то, връстник на бригадирското движение....
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #43
                            От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                            По стар от слънцето ,набор на шотландския боец
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                              То от неговия випуск само Лили Иванова и Стоянка Мутафова останали.
                              Сори за спама, ама ми идва отвътре
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #45
                                От: Предварителна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013"

                                Колеги нямате ли скайп

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X