Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Щом казваш ...
    Не е мой,на всички Старозагорски джипери е,аз просто най много допринесох навремето за него,и го координирам доколкото мога,но не и без помоща на бойните другари,всеки желаещ да се включи намира място и на теб намерихме когато се появи преди 2 години,и прояви желание да помагаш.
    Последно редактирано от belata; 13-12-12, 18:58.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #62
      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

      Първоначално публикуван от ronny Преглед на мнение
      А имаше ли разходка? На 200 метра от асфалта свърши и смеха не беше в залата, а в джиповете на гостите.
      Тази година ще е различно ,ако трябва ще караме по равнотоhttp://www.youtube.com/watch?feature...&v=AjdfJAWqL_U
      Последно редактирано от benigi; 13-12-12, 19:31.

      Коментар


      • #63
        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

        Първоначално публикуван от benigi Преглед на мнение
        Тази година ще е различно ,ако трябва ще караме по равното
        Не са биле виновни колегите че е натрупало толкова сняг,може би донякъде...ако бяха принесли в жертва едно-две прасета,при тва да ги споделят,бога на Снега може би щеше да е по благосклонен.Ние ще сключим сделка с бога на Виното..
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #64
          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

          Дай боже снега да е малко ,ще има големи красоти в Стара Планина и за снимки и за каране - не че снега ни плаши

          Коментар


          • #65
            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

            Първоначално публикуван от benigi Преглед на мнение
            Дай боже снега да е малко ,ще има големи красоти в Стара Планина и за снимки и за каране - не че снега ни плаши.
            Не ве,как ще ни плаши снега,в най лошия случай докато се изстудява ракията,ще си направим конкурс за най хубав снежен човек.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #66
              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1306220.JPG
Прегледи:1
Размер:365.7 КБ
ID:5435290

              Коментар


              • #67
                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1290280.JPG
Прегледи:1
Размер:140.2 КБ
ID:5435291

                Коментар


                • #68
                  От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                  Колеги дайте да направим един хубав събор и да няма такова делене на разходкаджиите.Идеята на събора е да се съберем,видим,хапнем,пиинем и да покараме.Който не е подготвен ще му се помага!По този начин пак ще има интересно лебедки,теглене и др.
                  Джими не се сърди като малко дете идвай пък като закъсаш аз ще те извадя споко
                  Има още доста време и всички знаят че по това време на годината е трудно да се планира нещо.Каквото и да стане пак ще се изпие ракията и виното това е по-важно!
                  Това е което аз мисля.
                  Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                  Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                  "Mud Angels" Stara Zagora

                  Коментар


                  • #69
                    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                    Изглежда, че се спори много и дори има и изтърване на нерви, че и отказ от участие... Така е винаги, първо се разгарят страстите и после като се стигне до работата нещата придобива градивен характер. Наистина зимна среща се прави много трудно, защото никой не знае какви в крайна сметка ще са метеорологичните условия, а в нашата практика е имало всичко. Може да е сухо и скучно до почти непроходим сняг. Обикновено присъстват около 50 екипажа различно подготвени машини и пилоти, което допълнително усложнява задачата. Този път сме с нагласата да се постараем да подготвим трасета за всякакви условия и машини и повярвайте ми няма да делим хората дошли да ни уважат. Ще покараме заедно, а после ще стигнем до място, където пътищата ще се разделят и всеки ще прецени по-кой от тях да тръгне, за да има за разказване вечерта на топло пред камината в ресторанта. От край време на нашата среща идват всякакви категории офроудъри. Има такива, които идват за пръв път, но има наистина много пекани в занаята, а целта ни е да са максимално доволни всички. Много новодошли при нас са се запалили още повече да доработват машините си, но те трябва да покарат заедно с по-опитните, за да видят възможности за тунинг и развитие. От друга страна пък по-"болните" искат да усетят адреналина, а той при тях идва по-трудно и на тях трябва да се създадат условия. Всичко това съчетано с група от 50 машини и незнайно какви условия е наистина повод за труден избор и повод за доста кавги, защото наистина всеки е прав.
                    Организацията е създадена и остава през януари да се определят точно маршрутите, за да сме близко до датата на провеждане, че да не ни обърка времето. Остава само да се наслаждаваме на празниците и да пийваме винце с приятната мисъл за срещата в Стара Загора!
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #70
                      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                      Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                      Изглежда, че се спори много и дори има и изтърване на нерви, че и отказ от участие... Така е винаги, първо се разгарят страстите и после като се стигне до работата нещата придобива градивен характер. Наистина зимна среща се прави много трудно, защото никой не знае какви в крайна сметка ще са метеорологичните условия, а в нашата практика е имало всичко. Може да е сухо и скучно до почти непроходим сняг. Обикновено присъстват около 50 екипажа различно подготвени машини и пилоти, което допълнително усложнява задачата. Този път сме с нагласата да се постараем да подготвим трасета за всякакви условия и машини и повярвайте ми няма да делим хората дошли да ни уважат. Ще покараме заедно, а после ще стигнем до място, където пътищата ще се разделят и всеки ще прецени по-кой от тях да тръгне, за да има за разказване вечерта на топло пред камината в ресторанта. От край време на нашата среща идват всякакви категории офроудъри. Има такива, които идват за пръв път, но има наистина много пекани в занаята, а целта ни е да са максимално доволни всички. Много новодошли при нас са се запалили още повече да доработват машините си, но те трябва да покарат заедно с по-опитните, за да видят възможности за тунинг и развитие. От друга страна пък по-"болните" искат да усетят адреналина, а той при тях идва по-трудно и на тях трябва да се създадат условия. Всичко това съчетано с група от 50 машини и незнайно какви условия е наистина повод за труден избор и повод за доста кавги, защото наистина всеки е прав.
                      Организацията е създадена и остава през януари да се определят точно маршрутите, за да сме близко до датата на провеждане, че да не ни обърка времето. Остава само да се наслаждаваме на празниците и да пийваме винце с приятната мисъл за срещата в Стара Загора!
                      Те това вече е градивно и се радвам,че ще сме заедно.
                      Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                      Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #71
                        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                        И аз мисля ,че това е най-добрия вариант няма да ви разочароваме

                        Коментар


                        • #72
                          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                          Най-накрая гласът на разума...

                          Не разбирате ли, че деленето и караниците са гадни неща и не водят до нищо добро.

                          Според мен е най-добре всички да са по един маршрут, който да се подбере така, че да има и места за заигравки. Който иска-да си играе, който не-да снима или чопли семки. Да не се разкъсва колоната като цяло, и на смрачаване всички накуп да стигнат до базата, баня, почивка и вечерта на купон. Който винаги е бил на ниво.

                          Ще се постарая да присъствам, ама малко зависи от мен.

                          Ама ако продължавате с караниците-няма да дойда. Както може би и много други.

                          Бъдете приятели, и правете любоов, а не война
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Най-накрая гласът на разума...

                            Не разбирате ли, че деленето и караниците са гадни неща и не водят до нищо добро.

                            Според мен е най-добре всички да са по един маршрут, който да се подбере така, че да има и места за заигравки. Който иска-да си играе, който не-да снима или чопли семки. Да не се разкъсва колоната като цяло, и на смрачаване всички накуп да стигнат до базата, баня, почивка и вечерта на купон. Който винаги е бил на ниво.

                            Ще се постарая да присъствам, ама малко зависи от мен.

                            Ама ако продължавате с караниците-няма да дойда. Както може би и много други.

                            Бъдете приятели, и правете любоов, а не война

                            Още един мрънкалник А карнобатска ракия ще има .А ти Живко с тази катафалка кого ще дърпаш? Миналата година добре че те вадихме на въже и те бута карнобатския отряд
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Най-накрая гласът на разума...

                              Не разбирате ли, че деленето и караниците са гадни неща и не водят до нищо добро.

                              Според мен е най-добре всички да са по един маршрут, който да се подбере така, че да има и места за заигравки. Който иска-да си играе, който не-да снима или чопли семки. Да не се разкъсва колоната като цяло, и на смрачаване всички накуп да стигнат до базата, баня, почивка и вечерта на купон. Който винаги е бил на ниво.

                              Ще се постарая да присъствам, ама малко зависи от мен.

                              Ама ако продължавате с караниците-няма да дойда. Както може би и много други.

                              Бъдете приятели, и правете любоов, а не война
                              Напълно съм съгласен.
                              Миналата година за пръв път присъствах на срещата/предпочетох я пред Лудогорието/ и не съжалявам.
                              Вярно не се получи някаква разходка,но това няма никакво значение поне за мен.Вечерта си беше готино.Който иска да се изявява има достатъчно полета за изява.По горе беше споменато и за барбекю по време на прехода недалеч от базата,което е добър вариант.
                              И не се карайте/поне до февруари/.
                              Поздрави.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                                Напълно съм съгласен.
                                Миналата година за пръв път присъствах на срещата/предпочетох я пред Лудогорието/ и не съжалявам.
                                Вярно не се получи някаква разходка,но това няма никакво значение поне за мен.Вечерта си беше готино.Който иска да се изявява има достатъчно полета за изява.По горе беше споменато и за барбекю по време на прехода недалеч от базата,което е добър вариант.
                                Пламене , организаторите имат дългогодишен опит и ще ви посрещнат подобаващо .
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X