Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква Нива е правилния избор?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Каква Нива е правилния избор?

    Както казват Президентът Форд и Мечо-пух, коя е най-добрата кола: колкото по-нова - толкова по-нова...
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      От: Каква Нива е правилния избор?

      Добре, колеги. Съгласявам се на готово с вас.
      Аз по-нова от 2006 съм нямал и за това за по-новите няма как да знам.
      Значи има промени. Скоро ще ги видя на живо.
      Благодаря за "открехването".

      Коментар


      • #18
        От: Каква Нива е правилния избор?

        Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
        Под "мъртъвци" какво имаш пред вид? Най-продавания джип или кола със задвижване 4х4 - Нивата или нещо друго ?
        Ако за нивата имаш такова мнение - защо си в този раздел. Няма ли друга по-приятна тема да четеш?
        Под "мъртъвци" имам предвид едно единствено неоспоримо нещо ... това, че са слаби ... слаби мотори.Ама мен това не ми пречи и го приемам ...

        Коментар


        • #19
          От: Каква Нива е правилния избор?

          Слаб за какво ? Моя е 1.7 карбуратор и на мене не ми е слаб . Джипката си върви по асвалт с 120 мене лично повече и не ми трябва . Ходя на лов с Нива вече повече от 10 години и никога и никъде не съм закъсвал а ми се е налагало да мятам ласото на доста колеги с много по лачени джипове . Като тръгнем на лов обикновено още от предишната вечер ме питат има ли едно място в нивата . Като е сухо като сега чат пат се излъже да се качи и някой я с Гранд Чероки я с някое СРВ и до първата поляна после клоните са много и драскат металика . Същото е и като има слука никой с лъскав джип не иска да качи месото не дай боже да се скъса чувал и кръвта да потече на скъпия мокет пак ние с нивите и уазките го возим . Темата не беше ли каква Нива а не Нива срещу всички останали ?? http://www.youtube.com/watch?feature...7ScV3NmFM&NR=1 http://www.youtube.com/watch?annotat...&v=CljG2Rk7Xn4
          Последно редактирано от sek.1; 06-11-12, 07:09.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Каква Нива е правилния избор?

            В заключение - най-добрата Нива за лична кола се взема на възраст 2-5 години и пробег около 50000км. Дотогава са и оправени повечето незавинтени неща, а и си е проличало какво е купето.

            Коментар


            • #21
              От: Каква Нива е правилния избор?

              Първоначално публикуван от Vangelis84 Преглед на мнение
              Под "мъртъвци" имам предвид едно единствено неоспоримо нещо ... това, че са слаби ... слаби мотори.Ама мен това не ми пречи и го приемам ...
              ЩЕ ти направя услуга. Ще е открехна. Всеки автомобил е изчислен за определена дейност.
              Ако смяташ, че ти и подобни на теб колеги сте по-умни от конструкторите, инженерите, механиците и други конструирали даден автомобил - значи сте заблудени.
              Приеми действителността - има Витара с 1.6 двигател (според теб - мъртвец, има Дайхатсу с 1.6, има много дизелаци под 90 коня Митсубиши, Чероки,КИА,УАЗ, Тойота- и те ли са мъртвъвци). Спрете с клишетата и се замисляйте малко като пишете.
              Нивата е около 90 коня, но е по-лека от други подобни. Значи може да е мъртвец, но е по-малко мъртвец от изброените, по-пъргав мъртвец.
              Та - не агитирам. Аз не умирам за Нива. Просто приемам действителността - България, криза, скъпи горива, малки доходи, а големи мераци за горски пътувание. Най-правилния избор, най-евтиния, най-практичния защото ти дава свободата да не я пазиш - Нива. Това е.
              Ако доходите ми станат десетократно по-големи - Дискавъри 3.5 или 3.9 кубика, Тойота 4.2 или друг ГОЛЯМ.
              Но ....... действителността е онова, което ни свързва с мечтите по тъп начин.
              Иска ми се действителността да е малко по-хубава. За това се хабя да отговарям тук, но не винаги се получава.
              Поздрави !

              П.С. Повечето от изброените по-горе съм ги имал . Най-големия мъртвец е камион - Дефендър, 2.5. Мое мнение от личен опит.

              Коментар


              • #22
                От: Каква Нива е правилния избор?

                Има доста по голени мъртъвци от Нивата.Пресен случай от вчера,колега кара за оглед в Балкан старт Гран Чероки 2006г. цена 21000лв.След огледа,списъка доста дълъг,части и ремонт 5000лв.(не са виждали толкова голям Мъртвец). Така че аз карам моя мъртвец 5г. само масла и горива нека ми е.
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • #23
                  От: Каква Нива е правилния избор?

                  Аман от простотии

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X