Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

    Е,той е написал-еднокомпонентен,нитроцелулозен шприц-нема смисъл да пръска скъпа боя върху това.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #17
      От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

      Пред вече свършен факт споровете за бои и т.н. са излишни,от днес витарката е с нова боичка,а именно както казах БГ(мегахим)+разредител+втвърдител.
      Общо взето съм много доволен от резултатът в смисъл такъв,пръскам с до потопна техника така да се каже.Компресор измислен,хоум мейд но горе долу става,пистолет на 100 години(чешки)и майстора(демек Аз) за първи път хваща пистолет за боядисване в ръка.
      Това са главните причини за закупуването на по-евтини материали,и накрая но не на последно място витарката за момента ми е единствен автомобил и се кара навсякъде където ми се иска и мога т.е. може жипката.

      Снимки ще кача скоро,благодарско на отзовалите се

      Коментар


      • #18
        От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

        Аз понеже немога да пръскам търкалям с мечето и става доста прилично, Цена 40 лв. за 2 боядисвания

        Коментар


        • #19
          От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

          Колеги, някой има ли представа от къде мога да купя втвърдител за алкидна боя в неделя в Пловдив ? В три големи магазина не са чували или не продават втвърдители .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #20
            От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

            Първоначално публикуван от GVT Преглед на мнение
            Тая гнус се разрежда най добре с бензин.Опъва се като тарамбука.Навремето се разредители и втвърдители имаше.
            +1
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #21
              От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

              Това хубаво , ама после лепне поне 10 дни .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #22
                От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

                Предстои боядисване на Самурая.
                Кажете дали да тествам с АвтоЕмайллака на Лакпром или да купувам някаква автобоя.

                Коментар


                • #23
                  От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

                  Купи си боя че с тия мазгии ще изсъхне на пролет. Чета я темата и не мога да разбера защо си ги причинявате тези неща.Това са неща от преди 30 години само за огради става тази (боя) . Ако 50лв. са много за боя не знам но пък на другия ден е готова за каране.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

                    Ончо, ти си професионалист в тази област и мисля че колегите могат да разчитат на твоето мнение.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #25
                      От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

                      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                      Предстои боядисване на Самурая.
                      Кажете дали да тествам с АвтоЕмайллака на Лакпром или да купувам някаква автобоя.
                      Алкиден лак дори с втвърдител ако е студено не се втвърдява , ако има 20 + градуса му трябват няколко часа за да може да се пипа, след денонощие е готов . Без втвърдител и лятото му трябват седмици .
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #26
                        От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

                        Аз за моята Витара взех Лак Novol(Лилава опаковка) и втвърдител Body 722(води се бърз втвърдител) и съм много доволен от резултата,ако искате може да пусна снимки,но чак понеделник,защото е още в сервиза.
                        SUZUKI VITARA 1.6 16V COOPER DISCOVERER STT 31X10.5X15

                        Коментар


                        • #27
                          От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

                          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                          Предстои боядисване на Самурая.
                          Кажете дали да тествам с АвтоЕмайллака на Лакпром или да купувам някаква автобоя.
                          Боядисвал съм изцяло две коли(едната мерцедес) с боята на Лакпром и съм много доволен.Е-беше преди повече от 20 години...Разреждай само с предписания разредител, обаче!
                          Лошото е, че времето застудя и тепърва ще застудява, но мерцедеса го пребоядисвах в една люта зима, като престоя една нощ в неотоплено помещение и на сутринта го изкарах при минус 12С в една кишавица в София...сърцето ме болеше, ама нямаше проблем.Е-през следващите дни много внимавах къде и как пипам, но на третия ден го измих пръскайки отдалеч с водоструйка, щото целия беше оплескан с луга и мръсотия отсофийските зимни улици.
                          И още по темата-ако боята(или лака) не е двукомпонентна избягвайте всякакЪви допълнителни химии за по-бързо съхнене!А, ако е двукомпонентна не прекалявайте с втвърдителя.
                          много автомати-слаби резултати!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Боядисване на Витарката(разреждане на автоемайллак?).

                            Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                            Боядисвал съм изцяло две коли(едната мерцедес) с боята на Лакпром и съм много доволен.Е-беше преди повече от 20 години...Разреждай само с предписания разредител, обаче!
                            Лошото е, че времето застудя и тепърва ще застудява, но мерцедеса го пребоядисвах в една люта зима, като престоя една нощ в неотоплено помещение и на сутринта го изкарах при минус 12С в една кишавица в София...сърцето ме болеше, ама нямаше проблем.Е-през следващите дни много внимавах къде и как пипам, но на третия ден го измих пръскайки отдалеч с водоструйка, щото целия беше оплескан с луга и мръсотия отсофийските зимни улици.
                            И още по темата-ако боята(или лака) не е двукомпонентна избягвайте всякакЪви допълнителни химии за по-бързо съхнене!А, ако е двукомпонентна не прекалявайте с втвърдителя.
                            Преди 20+ години избора беше доста ограничен.Сега има относително евтин акрил,които е в пъти по-добър от алкидната боя.
                            Ако ще се ползва алкидна за нея се предлага втвърдител-20/80,на Боди и Лакпром съм срещал.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X