Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

    Младежи, давайте го по-кротко!
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

      Ай наздраве!

      Коментар


      • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

        Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
        Ай наздраве!

        Наздраве Докторе
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Mитко като правиш тест драйв на този уникален автомобил не се мяркай безпричинно в лявата лента, защото в нея само ще се пречкаш на нещастните собственици на нормални автомобили без боксер и АВД. А те бързат за някой сервиз където имат запазен час за ремонт. Или поне към някой магазин за скъпи авточасти.

          Що ли овчия въсторг на Дарт Вейдър не е заразителен? Аз така съм припадал по автомобил когато като юноша бледен(1989г) карах понякога на баща ми 6 цилиндровия Мерцедес и подминавах като спрели ладите и москвичите…
          Що само той и аз съм заразен от "ОВЧИЯТ въЗторг". А сервиза на Субару във Валенсия затвори... щото имаха много работа!
          П.П.Ако някога ти се случи щастието да бъдеш в Швейцария, забележи кой държи лявата лента.
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар


          • Re: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

            Какъв е смисъла да се пишат глупости, всеки да кара каквото му харесва.

            Аз така съм припадал по автомобил когато като юноша бледен(1989г) карах понякога на баща ми 6 цилиндровия Мерцедес и подминавах като спрели ладите и москвичите…
            Цяла зима ги подминавам тези със субарото. Където живея си трябва 4х4 и субарцето е идеален вариант. И в наше село има мерцедеси и бмв та но са летни автомобили, собствениците зимата си карат джиповете и субаруто

            Коментар


            • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
              ...П.П.Ако някога ти се случи щастието да бъдеш в Швейцария, забележи кой държи лявата лента.
              Виж под това мога да се подпиша. Летовска минавайки през Хелветиката ми изпадаха очите колко много Субита карат. В извън градските райони едва ли не всяка 3та. кола беше "пачи крак" (нарицателно за Субаро, измислено от неизвестен автор без лоши помисли).
              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

              Коментар


              • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Да съм те питал случайно върви ли шветския нужник?? Ако още върви- айде карай на някъде...
                Нещо проблем ли имаш? На шведския "нужник" не му дрънчи гърнето и 13/100 разход не може да даде и зимата...
                Веднъж ми даде 11,5/100 София-Доспат-София с това "лодче", което тежи колкото един аутбек

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:volvo-korab.jpg
Прегледи:1
Размер:122.5 КБ
ID:5547029


                С тази от Прага до София основно на темпомат 130кмч ми даде 10/100...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130701_130120.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:5547028

                С това ремаркенце 300х150 размер на платформата ми даде 9.5/100

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130909_164906.jpg
Прегледи:2
Размер:202.5 КБ
ID:5547030

                Важното е, че твойто суби е единствената и велика кола, а останалото са
                "проява на лош вкус" и "нужници"
                Амин!
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                  Добрите ми впечатления за Субару се базираха на Легаси, Е10-12 и Джъсти. Подкарвал съм малко и Аутбек и честно казано не съм впечатлен, но не съм и отвратен. Също така съм и поддържал въпросните и глупостите, изписани за цените на частите, меко казано ме озадачават... Нормален автомобил, с нормални цени.
                  Когато се качих на Трибека Б9, обаче щях да се издрайфам.... Вътре е като кофичка от кисело мляко, отвън прилича на ***.
                  Динамиката и е далеч неадекватна на разхода на гориво, а това че непрекъснато дава Error***, че системите и работят когато искат и таблото свети като коледна елха, не искам да коментирам. Към момента колата е на 40 000 РЕАЛНИ и не виждам в нея нищо по-добро от аналогичните и конкуренти. Мисля, че това е моделът, който ще откаже феновете от марката.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                    Тедо , що не вземеш да сравняваш с XC 70 , ама бензин, да видим каква е разликата и колко гори и как не върви въпросния турбо змей на волво. Смях се от сърце , колегата ми швед си оставил V70-то за обслужване в сервиза на волво/споменавам V70 -то , защото ползва същият бензинов мотор/, взел си го покарал като пич , докато след има няма 500-600 км , колата спряла да върви . Отново в сервиза на волво-били забравили да стегнат една от петте свещи и турбото си заминало от детонациите на неизгорелия бензин . След скромен скандал договорили да плати "само " цената на новото турбо, без трудът по смяната...
                    Самите шведи се шегуват с волво , че само мучало и не вървяло, за сметка на това горяло като невидяло, ама иначе било надеждно. Доколко е надеждно е друг въпрос.
                    И аз имам светещи лампички на таблото , показват какъв режим съм избрал на автомата...Не мога да разбера каква е тази ненавист към марката, като изключим разбира се недоразумението трибека.
                    Признавам , че не съм карал дизелово ХС 70 , защото просто ми е финансово неизгодно да е дизел, но от приятели с автосервизи чувам да го хвалят като двигател. Както и да е след модела като на Тедо , волво не е каквото беше-цитирам швед работещ в сервиз на волво.
                    Тедо ако си попаднал на силно употребявани и износени екземпляри, които ги представят на по 120 х.км и им искат пари като за кола на толкова километри, не се учудвам на негативизма ти. В действителност машината е много добра и безпроблемна.

                    Коментар


                    • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                      Виж сега Тедо! Моят разход си е моя работа и по никакъв начин не определя харесването или нехаресването на определен автомобил от моя страна ! Смятам, че както ти примерно не харесваш Събару, така и аз имам право да не харесвам определени коли, в частност твое притежание! Аз спор не искам да съществува, но някак си собствениците на Субару "бъркаме в очите" на другите, което ме озадачава и дразни! Това е от мен!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                        Може би ни мразят защото нямат Субару , и не могат да се отърват от чисто българското мнение че ГОУФУ Е НОМЕР ЕДНО в нов съвременен вариант .

                        Коментар


                        • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                          Момчета, добре ли сте? Кой ви мрази според вас и защо? Въпрос на личен избор е кой какво кара, друга тема е дали е нужно да убеждавате всички останали, че са идиоти, защото не карат същото като вас. Айде спрете се.
                          Животът е харизан кон според мен...

                          Теди

                          Коментар


                          • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                            Момчета, добре ли сте? Кой ви мрази според вас и защо? Въпрос на личен избор е кой какво кара, друга тема е дали е нужно да убеждавате всички останали, че са идиоти, защото не карат същото като вас. Айде спрете се.

                            И аз това казах!
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X