Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

    Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
    Ударена Импреза 2003г на мои колега-капак ВТОРА ръка-700лв.
    калник ВТОРА ръка-250 лв
    фар ВТОРА ръка(1бр) 300лв
    броня ВТОРА ръка 500лв
    Евтиниика...
    И я обяснете за боксера защо се развърта,че нещо като се кача на субаро ми е куцо за конете и нютоните под капака.
    А че 4х4-то им е наи-доброто съм напълно съгласен.
    И да,технологията на боксера ми е до болка позната,не един съм качвал на масата...
    Вариантите са два:или приятелят ти кара някое STI,WRX- скъпа и по-рядко срещана модификация(изисква се финансив ресурс за потдръжката на такъв дзвер),или сте купили частите от всеизвестния в Субару средите бай Петко(на разклона за Горна Баня).Ако е втория вариант,цените не бива да ви учудват,та даже сте минали тънко

    Коментар


    • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

      Кара blobeye,беше 1,6 качих му 2,2 че прословутия боксер скъса биела.
      И частите не са купени,маи застрахователите ще му я пишат тоталка. А удара не е голям,маи им е по-скъпо да му платят частите.
      С изключение на турбинираните субара,всички останали са мудни и вървят незадоволително за конете си.
      пример
      http://www.subaruclubbg.com/forum/vi...%D0%B0#p183751
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • Re: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

        blobeye,беше 1,6 качих му 2,2 че прословутия боксер скъса биела
        Колега това го пишеш с мисълта, че не боксер двигателите не късат биели или...???, а 1,6 е малко за този авотомобил.

        Относно частите втора ръка - задна броня в идеално състояние 180лв. Заден стоп в идеално състояние 60 лв и това за легаси тези години.
        Съединител демпферен комплект - оригинален, около 600 лева и т.н. За сметка на това рядко се налага нещо да се прави, и въпреки че си похарчват това е най-ефтиния за поддръжка и каране автомобил който съм имал, за близо 70 000 км (колата е на 170 000) съм сменил само дребни нещица.

        За вървенето си прав, малко кофти развърта двигателя в ниските и набира по бавно, за сметка на това не пречи да караш на 5 та по баир с 1500 оборота /става въпрос за 2 литровия на легаси който малко му малее/.

        Коментар


        • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          С изключение на турбинираните субара,всички останали са мудни и вървят незадоволително за конете си.
          Брейй...как па не съм забелязал мудност, или викаш моето нещо е повредено щом върви...
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • Re: От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Брейй...как па не съм забелязал мудност, или викаш моето нещо е повредено щом върви...
            Адаш, твойто не се брои H6 3.0 е друга бира

            Коментар


            • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

              http://www.subaruclubbg.com/forum/vi...BE%D0%BB%D1%84
              3,0 H6
              Добри коли са,но като ми заприлича на фанатизъм и припалвам. Затова спирам до тук,и отивам в сервиза за поредния боксер с претенции за уникалност...
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар


              • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                Фанатизъм не, ами... За субару или добро или нищо! Те и другите марки си имат луди фенове - да видиш какво стана, като написах във Волво-форума "и на вашите ли им тропат вратите по време на движение?" Направо щяха да ме изядат...

                За мудността... правих тест-драйв на импреза аутбек 2.5 - викам си това малко купенце с тоя боксер ще е изстребител, а то... при натиснат до долу педал на газта (50кмч), ме изпревари БМВ 525тд визуално около 1990г... Вътре тясна като баничарката от аватара /за предните седалки говорим/, а седалките почти опрели в задната... По думите на собственика разход 12-13 газ/градско...

                Не казвам, че са лоши коли в никакъв случай, ама и не са "невиждано чудо на техниката"
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                  Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                  сигурно затова не ги харесах, щото бях с 1.9ТДИ /пасат В5,5/, който хич не е лек и няма нужда от чип за да те лепне за седалката... Пък ХС-то си е направо неприятно, ако кара някой друг... Като изпреварваш със субару, трябвало да поддържаш 5000-5500 оборота
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                    Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                    Добри коли са,но като ми заприлича на фанатизъм и припалвам. Затова спирам до тук,и отивам в сервиза за поредния боксер с претенции за уникалност...
                    Преди да отидеш в сервиза за поредния боксер не забравяй пак да питаш в СубарУ форума как се сваля главата на Форестър. Знам че не си лош майстор, но не се изхвърляй като стане въпрос за Субару.

                    Коментар


                    • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                      Ударена Импреза 2003г на мои колега-капак ВТОРА ръка-700лв.
                      калник ВТОРА ръка-250 лв
                      фар ВТОРА ръка(1бр) 300лв
                      броня ВТОРА ръка 500лв
                      През последните 5 години търсени от мен части примери:
                      БМВ 3 "04 преден фар гол с много търсене и през колеги 570лв,оборудван-1200лв
                      БМВ 1 "05 гол фар-600лв
                      Голф 4 "00 тди 115кс комплект съединител-1800лв
                      Патрол "01 3.0ди---абсолютна липса на глава втора употреба,дори и в чужбина,затова нова гола--5700лв
                      ТЛК 120 "08 3.0д--така обичани и безпогрешни,пропикали дюзи=горени бутала,в сервиза на тойота предложиха ремонт за 12000лв))
                      Та какво толкова се стряскате от тия скъпи Субару
                      Е,да,Опели,ГоУфове,Фиати до 1998г са друга бира,за 500лв половин кола правиш,но тях вече само ще споменаваме с добро...Че една дизелова Астра "06 и тя е един безкраен филм)

                      Коментар


                      • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                        Не съм питал как,а има ли място да излезе от коша-досега съм вадил мотори за тая процедура,но клиента се запъна. И повече няма да повторя. И не се изхвърлям(къде го видя пък това?!)
                        До тук съм казал само истини,ако на някои не му харесва значи е пристрастен,което не е чак толкова лошо.
                        Добри коли,слаби мотори(изключвам турбинираните) и съединители. Уникално 4х4
                        Калин Владов,09РСПБЗН

                        Коментар


                        • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                          Тъй като и аз съм субару фен не мога да не се включа в тая интересна тема ето малко видео пък вие преценете дали е нагласено
                          http://www.youtube.com/watch?v=Bfpr6vYZ_U0
                          http://www.youtube.com/watch?v=qu-KZKWXhLM
                          http://www.youtube.com/watch?v=BCNiQskj8r
                          +бонус клип ама за друга тема
                          http://www.youtube.com/watch?v=JYAfRaJKy0c

                          Коментар


                          • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                            Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                            ...слаби мотори(изключвам турбинираните)...
                            Я пак?
                            Май нещо не схванах шегата.
                            Точно за боксерите и то на Субару да кажеш слаби... Я по-добре дай пример за "здрави" мотори тогава.
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                              Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                              Не съм питал как,а има ли място да излезе от коша-досега съм вадил мотори за тая процедура,но клиента се запъна. И повече няма да повторя. И не се изхвърлям(къде го видя пък това?!)
                              До тук съм казал само истини,ако на някои не му харесва значи е пристрастен,което не е чак толкова лошо.
                              Добри коли,слаби мотори(изключвам турбинираните) и съединители. Уникално 4х4
                              Слаби..., ако си карал някое дето са му изкарали душата вече...
                              Моята е Импреса 2007, два литра, атмосферка 160 к.с.. Купих я нова, сега е на 73 000 и не бих казал, че ѝ е слаб мотора, нито пък съм имал проблеми със съединителя, то всъщност не съм имал проблеми с нея никакви, за сега само сменям масло на мотора и веднъж на диференциалите и на скоростната кутия. Ползвам за всичко Мотул.
                              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                              Коментар


                              • От: Subaru Forester- препятствието е голямо или Субаруто е много надценено.

                                Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                                Я пак?
                                Май нещо не схванах шегата.
                                Точно за боксерите и то на Субару да кажеш слаби... Я по-добре дай пример за "здрави" мотори тогава.
                                "слаби"-недостатъчна динамика/мудни.
                                Спирам по темата,всеки си има мнение,моето няма да се промени и не виждам смисъл да изостряме нещата...
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X