Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подарявам

    Здравейте колеги, на някой да му се намира заден прозорец за фероза на човешка цена

    Коментар


    • От: Подарявам

      Колега офертата за стартера още в сила ли е ако да ,сам един номер за връзка

      Коментар


      • От: Подарявам

        Подарявам шофьорска седалка със здрава механика,но е протрита тапицерията на едно място(знаете къде се протрива) и дясно ел.огледало което работи,но му липсва парче от корпуса!При интерес мога да снимам и да кача снимки!

        Коментар


        • От: Подарявам

          Колеги, прецака се динамото на любимия феро .....дайте идеи.... за ремонт 180 лв. а чисто нов 250 лв.......за сега части няма

          Коментар


          • От: Подарявам

            Какви са тия цени за ремонт, бе!?
            Иначе, няма начин да не може да се приспособи от друга кола, даже го има правено из темите.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Подарявам

              Е цени цени като за "разбирачи " като мен......дай линк за тези теми пък аз ще почерпя от остатъка

              Коментар


              • От: Подарявам

                Ето един - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=122855 , от мен, но едвали ще излезе по-евтино от ремонт на стоковия. Потърси други сервизи, тези явно не познават парите. Гледаха ли колата въобще или "от вратата за краката".
                Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                Коментар


                • От: Подарявам

                  E тази тема на sobax я гледах , но там много играчка и пари , а аз лебедка няма да слагам въпроса е такъв , че и на мен ми се видя много скъпо , а нов от сайт започват с приблизителни цени от
                  269.14 лв. на NIPPARTS, а в един руски сайт намерих за 947 рубли което са около 30 лв. .....което си е сериозна разлика .

                  Коментар


                  • От: Подарявам

                    Колеги търся заден десен мигач или поне пластмасата която покрива крушките. Джамбазина от ,,полигона'' ми иска 70 лв. за счупен.

                    Коментар


                    • От: Подарявам

                      Пичове, счупи ми се дясното рамо на чистачката. Някой ако има, плащам в бири. Или поне някой ако има идея от какво би станало...
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Подарявам

                        Сигурно от всичко
                        Ела да тестваме от гейка
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Подарявам

                          Може да го донеса, даже ми е в колата. Де да знам конуса и зъбките как са и дали е универсален. Ако не, трябва да лепя. Не че не лепих на Кията на комшийката, де.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Подарявам

                            Чакам те
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Подарявам

                              Имаме и други едни дискусиЙ, така че ще пием бири от четвъртък нататък.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Подарявам

                                Караш ме да се замисля какво направих с рамената от двете ферози....
                                Ще ровна в мазата да вида дали има нещо.
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X