Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota 4runner /въпроси СЛЕД покупка/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    чети внимателно
    написах че малко по нататак ще купувам гуми и може би джанти
    сега съм кофти с кинтити но се надявам да е временно
    джипката просто доиде с такива гуми....

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от jordantcho
      чети внимателно
      написах че малко по нататак ще купувам гуми и може би джанти
      сега съм кофти с кинтити но се надявам да е временно
      джипката просто доиде с такива гуми....
      По-добре е да си останеш на 15" но да си вземеш по-високи гуми и по-добри от към марка, защото 16"-ките са доста по-скъпи.
      no signature no problems

      Коментар


      • #18
        плредложение за марка и вид
        някакъв среден вариант за асфалт и полянки

        Коментар


        • #19
          много офроудъри дори минават на 15"

          ако твърдо си решил да сменяш гумите, може да се видиш една по-стара тема за гуми Фулда А/Т на промоция... Ще ти вършат работа и зиме и лете... Ако ще наблягаш на офроуда вземи си като гумите на Алекс М. - Интерко, дори са 16" /и джантите струват пари /
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            карета

            някой да има представа от къде мога да купя карета за предния кардан на каруцата (освен от Toyota)

            Коментар


            • #21
              може да пробваш да намериш ползвани, но не е за препоръчване, вземи си оригинални
              drive alive

              Коментар


              • #22
                за нови става въпрос
                по точно ме интересува има ли алтернативен доставчик на части освен Toyota

                Коментар


                • #23
                  Има естествено Тръгни по " Ботев " и ще видиш колко алтернативни арабски доставчици има

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от jordantcho
                    за нови става въпрос
                    по точно ме интересува има ли алтернативен доставчик на части освен Toyota
                    има поне 10 магазина в София, продаващи части за тойота...

                    Къде ти е по-удобно да те пратя в Дървеница или на бул. Ботев, ул. Раковска, ул. Симеон?
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #25
                      има ли вариант да ми набутат "измислени" части
                      преди време един ми намери амортисъори за колата ми, много "тънки" като и цена и много хубави само дето изпуснаха след около 3 месеца(15000 км)
                      знам че по ботев и симеон е пълно с части

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от jordantcho
                        има ли вариант да ми набутат "измислени" части
                        преди време един ми намери амортисъори за колата ми, много "тънки" като и цена и много хубави само дето изпуснаха след около 3 месеца(15000 км)
                        знам че по ботев и симеон е пълно с части
                        3 месеца и 15 000 км. и арматурно желязо да завариш вместо амортесьор и то ще изпусне. Ти да не си такси? 5 000 км на месец 166 км. на ден. в София Веднага ще звънна в Гинес може някой лев да вземеш това си е геройство.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #27
                          Вариант винаги има

                          Коментар


                          • #28
                            не
                            тогава ми се налагаше да пътувам ужасно много
                            прибирах се в Сф само за събота и неделя..
                            скъса ми се д..то от обикаляне....

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от fanatic
                              3 месеца и 15 000 км. и арматурно желязо да завариш вместо амортесьор и то ще изпусне. Ти да не си такси? 5 000 км на месец 166 км. на ден. в София Веднага ще звънна в Гинес може някой лев да вземеш това си е геройство.
                              Такситата не въртят най-много км, освен ако не са с по 2 шофьори...
                              един приятел разнася KFC в София с Хонда Сивик... Средно 200км на ден, в някои дни до 300км...

                              Нормални амортесьори издържат поне 50 000км /изключвам състезателния офроуд - тогава може и за 50км да ги скапеш/

                              Мойто рено е на 88000км и амортесьорите са си като нови...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #30
                                около 50 000 - ОК
                                200 км на ден в София не е толкова мното - 4 пъти да отидеш от люлин до младост и обратно....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X