Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

    Здравейте колеги , казвам се Недялко Илиев . Харесал съм един Патрол Y61 3.0 Di и имам нужда от помощ при огледа на джипа . Автомобила с намира в Перник и молбата ми е ако някой има възможност да дойде с мен да го огледа и да ми даде съвет за състоянието му . Телефона ми е 0886361997 , благодаря предварително .

  • #2
    От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

    Колега,а коя година е машината.Не те съветвам да купуваш Патрол с този мотор ,ако е преди 2004г.Мотора е проблемен ,а и не се знае кой и как ще го е експоатирал,та да не седнеш на някоя бомба със закъснител
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #3
      От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

      Здравей колега, г-н Лубашки е прав за проблемния мотор, ако джипа е преди 2004 не се знае на какво ще се натъкнеш. Имах лошия късмет да притежавам за кратко Патрул с такъв мотор 2001 год и с изненада установих, че мотора е трети поред на тази кола. Дай по-вече данни за колата.
      Nissan Patrol 2008
      Mercedes c220 cdi 2006
      Mercedes cls350 cdi 2013
      Mercedes GL 450 cdi 2012

      Коментар


      • #4
        От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

        Здравейте колеги.Предварително се извинявам ако написаното от мен попадне не където трябва направих си регистрацията преди няколко години но все още не разбирам къде да влизам и да гледам и чета това което ми трябва много сам "бос" на тема компютри затова ако направя някаква грешка някъде моля да бъда предварително извинен. Най напред искам сърдечно да благодаря на колегата Живко Бакалов с които се свързах по телефона и той направи публикацията от мое име защото аз не можах по простата причина че не разбирам.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

          Искам да помоля колегите които разбират от джипове да ми помогнат да направя правилния избор за Нисан Патрул след 98г. в смисъл такъв че не разбирам от джипове до сега съм нямал хубав модерен джип а само 1 руски . От горе долу 1 година искам да се сдобия с Нисан Птрол след 98г. но не мога да реша към кой двигател да се насоча 2.8 ТДИ 6 цилиндъра, 3.0 ДИ 4 цилиндъра или 3.0 ТДИ на Нисан Патрол. Чувал съм какви ли не мнения и добри и лоши за всеки един от тези 3 двигатели и съм страшно объркан.Джипа ми трябва за да ходя на лов в гората по черен път да го карам като всекидневна кола по града в които живея и от време на време до Пловдив и други по далечни точки.Ако е възможно моля колегите които разбират да оставят по някакъв телефон за контакти с тях за да им звънна и да поговорим малко по темата и моя проблем ако мога да го нарека .
          Ето няколко контакта за връска с мен.
          Facebook - Nedqlko Iliev ot Chepelare на снимката съм с черен анцуг,зелен елек и държа ловен автомат. http://www.facebook.com/nedqlko.iliev?ref=ts&fref=ts
          M-tel 0886/ 361 - 997
          Globul 0899/ 555 - 488

          Коментар


          • #6
            От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

            Колега надявам се чрез ваша помощ да ми помогните да направя правилния избор защото нямам финансовата възможност да купувам втори джип за части

            Коментар


            • #7
              От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

              На практика колегите са отговорили, доколкото се отнася за 4-цилиндровия мотор.
              За предпочитане е шестака.
              В първия пост не пише годината на автомобила, а по-горе вече става ясно, че това е определящо за решението.
              Понеже не вярвам, човек да хвърли в гората за лов джип след 2004-та, шанса да е един от многото с проблемен мотор е значителен.
              В такъв случай, пътуването до Перник не си заслужава.
              Иначе, е къде е/спрямо нашто село, де /.
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • #8
                От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

                Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                ...
                Понеже не вярвам, човек да хвърли в гората за лов джип след 2004-та, шанса да е един от многото с проблемен мотор е значителен...
                2004-та беше преди доста време... Не виждам кЪФ е проблема, като го надраскаш веднъж дали е 94-та или 06-та - все си е Патрол...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  дали е 94-та или 06-та - все си е Патрол...
                  Пластмасориите са в пъти повече
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                    2004-та беше преди доста време... Не виждам кЪФ е проблема, като го надраскаш веднъж дали е 94-та или 06-та - все си е Патрол...
                    Е предполага се,че след 2004г. ще е едни други пари....затова и малко по-трудно се прежалва..
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

                      За избор на ловен джип по-удачният вариант е 6-цилиндровия мотор 98 година. При правилна експлоатация и поддръжка моторчето си е много читаво. Предполагам, че за лов си се спрял на късата база на Патрол, ( по добре се вре в гората ), но тук се сблъскваш с едно противоречие :

                      Джипа ми трябва за да ходя на лов в гората по черен път да го карам като всекидневна кола по града в които живея и от време на време до Пловдив и други по далечни точки.Ако е възможно моля колегите които разбират да оставят по някакъв телефон за контакти с тях за да им звънна и да поговорим малко по темата и моя проблем ако мога да го нарека .
                      Късата база на Патрол не е най доброто попадение за всекидневна кола и за пътуване до по-далечни разстояния.

                      Поздрави.
                      Nissan Patrol 2008
                      Mercedes c220 cdi 2006
                      Mercedes cls350 cdi 2013
                      Mercedes GL 450 cdi 2012

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

                        Първоначално публикуван от alexander_76 Преглед на мнение



                        Късата база на Патрол не е най доброто попадение за всекидневна кола и за пътуване до по-далечни разстояния.

                        Поздрави.
                        Не споделям това.... Късия Патрол ме расходи из цяла България, и никога не съм испитал някакъв дискомфорт....
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

                          Късата си е достатъчно дълга за 2 души и багаж. За повече може и дълга, но мотора хептен умира.
                          Освен моделите, минаваш задължителен "скенер" - двигател, ходова част, купе. Частите са прилично скъпи и става...
                          Затова където и да го намериш, първо си определи човек за прегледа или комбинация от сервизи.
                          После караш джипа и един ден ти трябва разход.
                          Така в Перник или Дупница е само тото.
                          Купуваш шестак или последната тройка.
                          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

                            Споделям мнение от опит, преди да се сдобия с Патрола си също се бях насочил към късата база, но след няколко проби и разходки се преориентирах. В същото време приятели с къса база сега се оглеждат за дълги Патроли.
                            Nissan Patrol 2008
                            Mercedes c220 cdi 2006
                            Mercedes cls350 cdi 2013
                            Mercedes GL 450 cdi 2012

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ при покупката на Нисан Патрол Y61

                              Колеги благодаря за отзивчивостта,ще търся Патрул дълга база от 98г.нагоре У61 защото сам по едър и в новия патрул ми е по удобно по широко е от колкото в стария У60.За мен годината и километрите нямат значение важно е двигателя и ходовата част да са здрави.Тъй като не разбирам ще попитам колегата-NIKITA66 какво означава СКЕНЕР КОМПЮТЪРА ДИАГНОСТИКА ЛИ ИМА ПРЕДВИД и в кой сервиз може да се направи това нещо ако не става въпрос за диагностика.СЕГА Е МОМЕНТА ДА ПОПИТАМ НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ДАДЕ ИНФОРМАЦИЯ ОТ КЪДЕ ДА СЕ НАМЕРИ БЕНЗИНОВ ПАТРУЛ У61 защото в Интернет попадам на статии за двигатели на патрул с 4,5 и 3.0 бензин ето един линк към такъв Патрул http://www.expeditionportal.com/foru...ol-Y61-buildup.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X