Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Метален калъф за резервна гума на Grand Vitara?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Метален калъф за резервна гума на Grand Vitara?

    Има ли някъде в България местен производител на метален калъф за резервна гума?

  • #2
    а каква е функцията на калъфа за рез. гума? сигурно й пречи да се върти
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      функцията на калъфа е, като имаш за резервна гума някой парцал и зада не се вижда я покриваш. ако калъфа е мек се вижда, че гумата, не е като другите и е грозно, затова хората слагат метален та да не се знае, какво иима отдолу и да изглежда красиво
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Недейте така де! И вие не сте само в гората! Като слезете в града и на вас не вие все едно как изглеждат сандъците. Поизтупвате ги, поизмивате ги Тук става дума за чиста козметика. И аз бих сменил кожения калъф с метален, нищо че резервната гума ми е чисто нова и никога не е качвана

        Коментар


        • #5
          по - хубава гледка от една нова гума няма, за какво ти е калъф

          на повечето състезателни жипки резервните гуми са вътре, защото иначе откъсват вратата на багажника
          drive alive

          Коментар


          • #6
            За да не изгаря от слънцето и да не се пълни с кал и лед.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Стефан
              За да не изгаря от слънцето и да не се пълни с кал и лед.
              ами значи ще трябват по още 4 калъфа... само резервната ли изгаря от слънцето???
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Тогава може да отменим и шапките.
                Само нея я грее на едно и също място, и така години.

                Коментар


                • #9
                  Много бърз въпрос
                  някои знае ли каде правят стойка за задната врата за резервна гума
                  иска ми се да "изнеса" резервната гума извън колата

                  Коментар


                  • #10
                    Виждал съм в Истанбул .... в Аксарай по магазините за тунинг .... имаше най-различни ... модели размери ..... цени .....
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      Мани ги тия капалъ чаршита бе. Намери си в интернет красива картинка, и давай! Щом трофийните багажници от водопроводни тръби издържат, значи това ще е жив майтап. Или си купи няква зверска неръждавейка, не е без пари, ама това е еднократен разход. Тръбогъвки - бол, стругари и заварчици и аз имам.
                      Има с панти на колонката, има на бронята, има да пада и надолу. Може да я направиш и настрани, и с лебедка, като на Виетнамката и на големите. Докато я правиш ще псуваш до прегракване, а като я направиш ще лежиш кат преял котарак на припек и няма да има по-щастлив от тебе.

                      Коментар


                      • #12

                        тичам за флекс и електрожен
                        единственото което ме притеснява е дали вратата сте издържи на вибрациите и теглото....

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от jordantcho

                          тичам за флекс и електрожен
                          единственото което ме притеснява е дали вратата сте издържи на вибрациите и теглото....
                          ясно е че няма, все пак гумата с джантата е горе долу 20 кила, но за тази цел се прави една проста V образна рамка от тръба примерно и на върхъ се слага гумата а на двата края по една външна яка панта която се заваряса директно за колонката и готово.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            ясно е че няма, все пак гумата с джантата е горе долу 20 кила, но за тази цел се прави една проста V образна рамка от тръба примерно и на върхъ се слага гумата а на двата края по една външна яка панта която се заваряса директно за колонката и готово.
                            имаш ли подръка снимки някакви....

                            Коментар


                            • #15
                              абе как го правите това когато отговаряте на някой текста му да излиза в бял прозорец.....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X