Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на ЛСД диференциал ? кой и каде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ремонт на ЛСД диференциал ? кой и каде

    Първоначално публикуван от стенли Преглед на мнение
    Здравей, доколкото знам хлабината ( около 2 десети) е мерена на 8 зъба като предполагам, че не са 8 поредни . Към колегата elbgt - bроя на ползваните подложни шайби на касетата е минимален ( 2 или 3 по спомен). За прелоуд на лагерите нищо не мога да кажа( нямам представа какво е правено последния път). В момента при подаване на газ и по инерция виенето е минимално, усилва се единствено ако поддържам определена скорост. Това е което мога да споделя .
    В твоя случай май проблема няма да е в моста. Пробвай да караш без преден кардан, ако шума изчезне се сещам за три неща.
    Едно от каретата на кардана винаги изглежда здраво, но често вие. Шлици на кардана, ако хлопат ще вие.Друго много вероятно е раздатката, имах същият проблем, след като я отворихме видяхме че всичко е перфектно, с едно изключение. Лагера на изходящият вал(преден), хлопаше в гнездото си. С център награпихме гнездото му и шума изчезна..... и така цял месец .
    Друго което може да се е случило е, да се е развила гайката на пиньона(имат ги тези навици), след това и да я стягат, то кофтито износване си е станало факт!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X