Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спукана гума поправка???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спукана гума поправка???

    Точно на това място не е за фитил а за лепенка. И ама наистина не ми е ясно какъв им е проблема на колегите че не искат да ти я залепят.Пяната е временно решение и е доста несериозно в случая
    П.П. и прати гумаджиите да правят банички защото гуми определено не могат. Поздрави
    НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРЕЧКА-СТРАХЪТ

    Коментар


    • #17
      От: Спукана гума поправка???

      Проблема май е,че веригата гумаджии не взима пари за поправка на гума и от там какви ли не закони,правила и въртели са си измислили.Или трябва да е просто и с гаранция или не го пипат.Кьде е логиката да не искат да свалят 10 годишна здрава гума от джанта? Да съм я спукал и щели да я махнат,така здрава не барат.

      Математиката също е друга - тая гума струва 20% от една свястна пломба,за ден болница никой не смята,малко да е на кофти място и не щат да го погледнат.Не ги знам и дали имат лепенки даже,моя човек има,но да си играе той с нея,на стара като производство гума,на тая джанта,на тоя размер,на тая кола,при тия условия........поне на мен не ми се връзва.Нова от склада и айде пей сърце.

      И банички не могат да правят,същите тия бяха сложили една шепа тежести на НОВ Мишелин,след нормален баланс мммммм 25 грама.От тогава им заявих,че 9 коли ги махам и да ме забравят като клиент,само спукани ще им карам.Те баланс не могат да направят,ти за банички говориш.Аз за какво питам кое как се прави,ако оставя на тях ше се пребия някъде.Не ги беше срам да ми обявят цена на гума 260 кинта + такси обаче.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Спукана гума поправка???

        В такъв случей аз почиствам гумата Колкото да смъкна малко от енерлайна и после почиствам с безоловен бензин мажа с лепило тип топ чакам 15/20мин. мажа пак и като засъхне така че да не ми лепни Лепя платова лепенка>>>> Това ако е Тук се отремонтирва за 7лв смях.... Успех.
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

        Коментар


        • #19
          От: Спукана гума поправка???

          За 7 кинта цигари мога да си купя само.

          Демонтаж от колата 8,проверка с лепене половин час / знам ли ги колко взимат на час,не е по-малко от 60 кинта примерно/ баланс 10,монтаж още 10 и това ако се навие да я пипне.Ако се пръсне шанса да му затворят барачката е доста голям,акулите само чакай някой с бизнес да сгафи.Като ще го търся аз цял ден тоя дето ще се навие да я прави и излиза ебаси далаверата.
          Колата днес се кара,аз съм майната си за 3 дни и жената има освен тая още 2 резервни.Спя с идеята,че няма какво да пробва,няма лепенки дето аз съм ги правил.

          Смешно ма аз колко ги псувам само те си знаят.Кутийка с лепенки 50 кинта,вътре 250 броя,за 10 години 3 спукани гуми от които само тая не е на парцали,за чий са ми една кофа лепенки.В магазина няма,има за велосипеди,че не можеш да се утепаш с такъв,всичко живо го е шубе да пипа,не че не го може.Ма сме много велики иначе.

          За мен темата приключи,днес вместо да бачкам трябваше лепенки да гоня из квартала.Да беше поне на лесно ЗА МЕН място ми то.


          А наздраве,после да не се чудите що нямаме гуми над 5 години
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X