Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

    Дуратраците и те са толкова.

    За купъра между другото разправят че не е нещо изключително. Лично не съм пробвал, обаче.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
      ... Cooper discover STT, мисля че ще има за твоята джипка. Стават казва и за зимата, а шарката гледам е кална ...
      За кална гума човекът хубаво се е ориентирал. Cooper-ът само дето е по-евтин от Goodyear ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

        Менние за Toyo Tires - Open Country A/T?

        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

        0885372997 - Дани

        Коментар


        • #19
          От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

          Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
          Менние за Toyo Tires - Open Country A/T?

          Лично на мен ми допадна. Включително и за каране през зимата. Мека гума и, съответно, се износва по-бързо.
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-11-12, 09:52.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

            Карам такива на ТЛК 90 четвърта година.
            На 20 000км. са приблизително - трудно различими от нови.
            Доволен съм- меки и тихи, както от всичко, което имам от този производител.
            За мен са в категорията не дотам агресивни А/Т-та.
            Не може и дума да става за сравнение с М/Т.
            Life is too short to drive dull cars!

            Fight global warming !
            ... turn on your A/С !

            Коментар


            • #21
              От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

              Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
              На 20 000км. са приблизително - трудно различими от нови.
              Тъкмо се бях огледал в тоя модел, защото са от малкото произвеждани в размер 37", а и грайфера е доста "зимно" ориентиран. То е ясно, че само с грайфер не става - трябва си и "матрял" за зимната гума и тъкмо се чудех при тая шарка дали и материала е за ниски температури. Горния пост направо ме отказа. За 20 000 км да не се износи забележимо говори категорично за материала на гумата. За сега явно Goodyear Wrangler Duratrac остава единствената АТ гума с ясна индикация, че материала е за зимни условия. За съжаление Goodyear Wrangler Duratrac се произвежда с максимален размер 35". Имам си такива 35-ци и ги търкалям от две години. Това е АТ гумата за зимата. За лятото категорично не стават. Вият като койоти дори когато въртиш волана на място.
              Последно редактирано от elbgt; 01-11-12, 11:04.
              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • #22
                От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

                Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                ... За 20 000 км да не се износи забележимо не говори добре за гумата.
                Странно! На Тойо гумите са меки. В т.ч. и МТ-то
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

                  Лятото карам точно с Toyo Open Country M/T. Дори в момента все още съм с тях. За 30 000 км лятна ескполатация са се износили повече от забележимо. От 13 мм като нови точно вчера измерих 8 мм. Категорично не стават за ниски тепмератури. Пързалям се във всички посоки като шейна. Стават на кокал. Всяка зима съзнателно изчаквам първия по сериозен сняг и тогава ги сменям с Дуратрака. Разликата е убийствена в полза на Дуратрака със снежинката.
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

                    Всичките си "джипки" съм карал само и единствено с МТ-та и лято и зима, най-ми допаднаха БФГ МТ - Противно на всички . Карал съм ги и зиме и лято, но винаги на мокро и снежно си имаш едно на ум и всичко е ОК.
                    Просто по лед се кара по-бавно особено в завоите. Та си е до шофьор и стил на каране, така и не можах да издържа прехвалените АТ-та с който дойде едната Тойота и ги размених моментално за МТ-та.
                    Но все пак ако основно ще се кара по път и от съпругата (не означава лош шофьор!), най добре се огледай за зимни гуми или за Любимите ми всесезонни Пирели Скорпион STR
                    Успех

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

                      Ня моята ТЛК90 съм с 2 комплекта. Тойо М/Т и Тойо А/Т.
                      Конктретно за колегата бих му предложил А/Т щом само 40% са за оф-роуд. Тиха мека гума. Много добре се държи на пътя (сухо и мокро) и извън него. Дори в сняг показва много добри качества. Не казвам перфектни, казвам добри. Смятам че това е най-добрата А/Т гума. Пробвал съм абсолютвно всички А/Т-та. Вече за дълбок сняг си трябва по-агресивна гума.

                      elbgt - Тойо М/Т зимата не държи ако е асфалт и утъпкан сняг. Но я го вкарай в гората на дълбок сняг да видим къде ще се мери ДураТрак-а. Дуратрака държи защото има малки крайферчета. Но няколко пъти зимата и веднъж лятото не ми помогна. Толкова ги хвалеха, едвам ги намерих, сложих ги 5-6 пъти и сега така си седят.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мнения за МТ гуми и изполването им при зимни условия

                        От седмица съм с тойото - някой наблюдения - доста тиха и приятна гума. Размера който взех има по едра шарка от тази на снимката. Тествах ги на умерена кал и на чакъл (сипей) - неочаквано добър резултат.
                        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                        0885372997 - Дани

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X