Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрически гайковерт РАЙДЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

    Просто не мога да си представя проблем с Lidl в този аспект. Винаги са или сменяли или давали парите или ремонтирали, но проблеми никога. Може да е локален проблем с персонала. Кой е магазина?
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #77
      От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

      Гледах го и аз този 320 нютона в Лидъл.Стори ми се нещо бошлаф работа.След като се допитах до Кольо,си взех електрически райдер-големия им модел,500 нютона.Днес свалях джантите на витарата да сменям амортисьори.Развива гайките на макс. третото чукане,а преди това аз съм ги стягал яко.Спестява много време и нерви.За сега съм много доволен.Както каза Кольо:''Цървулите работим с райдер,маняците с макита.Но в нито един уважаващ себе си сервиз,не съм видял райдер.''
      Yamaha Yz450F
      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
      Всичко с ''рошави''гуми!

      Коментар


      • #78
        От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

        Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
        Моя от лидъл разви две гуми и умря. В момента водя преговори с лидъл. Защото 9 дена след като го купих го върнах и исках да ми го подменят все още имаха. Заявиха ми че трябва да се прати за ремонт първо. Изчаках търпеливо месец (беше този вторник) и след като се наложи да се преборя с касиерката , че не съм нагъл а искам да получа информация какво се случва. Се оказа че винотвера си е в магазина и не го е напуслал . Днес за пореден път ходих предложиха ми друг върнат за рекламация със същата история но изглеждал по добре от моя да съм видел ще ми върши ли работа. И не можели да ми го подменят защото изпратили всички непродадени за германия миналата седмица а нямали сервиз на тези в България. Просто съм потресен все още се занимавам с тези тук , но мисля да пиша и оплакване и до централния им офис. Не ,че ще ги оплаща но поне ще си начеша крастата.

        А да и да добавя един познат има такъв ползва го вече година без проблеми . Но наистиан ако гумите са стягани с професионален пистолет или голям лост не ги развива .
        Нещо не се връзват нещата с тоя Лидъл,нещо те будалкат,с касова бележка съм връщал неща които не ми харесват ,взех видео регистратор,след 10 дни им го върнах с думите не ми харесва как работи,даже и не ме питаха има ли му нещо,даже половината неща ми останаха ,че по моя инициатива се върнах да оставя липсите.
        Връщал съм сума ти работи на цени до 200 лв.без проблем ,не си представям ако не ми върнат парите от дефектна стока
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #79
          От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

          Да те парите предложиха да ми върнат но съм се заял ,защото някой се е оакал и 4 различни версии чух. Иначе и аз обмислям ел. Райдер но чакам по номера някоя промоция.

          Коментар


          • #80
            От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

            Имам ел. Раидер перфектен е само не стегаите с него

            Коментар


            • #81
              От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

              Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
              Да те парите предложиха да ми върнат но съм се заял...
              Е, тогава ще си береш гайлето от заяждането. Твойто е малко "Кой ми сра в гащите?".
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #82
                От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                Лидъл са най-коректната верига която съм се сблъсквал. Връщал съм кво ли не, кога ли не. Затова пък спокойно пазарувам съм аи купил доста щуротии от там. Ако е имало спънка е било най-вероятно от селско тарикатче ,меринджей с балкански манталитет ,което не съвпада с политиката на фирмата.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #83
                  От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                  По-рано в темата се спомена този модел: http://www.home-max.bg/udaren-gajkovert-dewalt-dw292/ и мисля да го взема. За в момента ще го ползвам само да отвия гайката на шайбата на едно динамо и после сигурно 1-2 пъти в годината за ремонти по колите ми.

                  Въпроса ми е дали този модел не е прекалено голям, тежък и мощен? Нещо по-леко ще ми върши ли работа? Трябва да може да отвие гайката на динамото и например болта на шайбата на коляновия вал и други подобни. Мога да взема и някоя малка Макита за 500-600лв.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                    Ако си купиш нов алтернатор ,няма ли да ти излезе по-евтино?
                    За тази честота на използване си по-скоро за евтина машина.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • #85
                      От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                      Този Девалт от линка го намирам за под 330 лв.с малко гуглене.Смятам,че за тия пари си е сделка.
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • #86
                        От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                        Ако си купиш нов алтернатор ,няма ли да ти излезе по-евтино?
                        За тази честота на използване си по-скоро за евтина машина.
                        Аз нов алтернатор вече си купих, но имам излишни пари и си купих и винтоверт - Raider RD-EIW02 за 109лв. Отидох за по-големия модел дето е 1200W, щото си казах, че ще го ползвам само за болтове дето не мога да ги отвия на ръка и трябва да е мощен, но го нямаха в наличност. Първата ми работа като се прибрах беше да го пробвам на динамото и отви гайката от раз. А преди това я бях напъвал с върток удължен с тръба. Хубавото на този модел е, че при леко натискане на копчето тръгва плавно, а не изведнъж.

                        А от Dewalt-a се отказах след като видях как се мъчи с болтове на джанта в едни клипчета в youtube.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                          Интересно ми е как се справя с болтовете на гумите?

                          Коментар


                          • #88
                            От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                            Нямам идея. Пък и да го тествам, няма да е меродавно, щото аз болтовете на джантите не ги стягам кой знае колко - с макс. 12-15кг и гайковерта ще ги отвие лесно.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                              Днес пробвах Raider-a на болтовете на джантите на Мерцедеса ми и не можа да ги отвие. А съм ги стягал с 30см рамо и не много силно натискане с крак. Поръчах Dewalt 899p2, който да се надяваме ще върши по-добра работа.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                                Този Dewalt 899p2 не само ще ти свърши работа, но може и да ги скъса, виждал съм го с очите си как къса болт 12мм.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X