Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрически гайковерт РАЙДЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електрически гайковерт РАЙДЕР

    Абе знам че конкурентните продукти са минимум 500лв ,а Райдера е 100.....някой да има впечатления от тоя уред.


    http://napravisam.net/?p=11050

  • #2
    От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

    Имам въздушния им еквивалент. Не че го счупвам от ползване, но си върши работата, за която е създаден. Ама харчи МНОГО въздух.

    Eх, да имаха и акумулаторен....
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

      Аз имам.Работи добре първите 20 болта . Сега бутоните му заяждат и няма сила ( върти , трака и винтовете стоят на едно място ) "като за сто лева".

      Коментар


      • #4
        От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

        лошо....от второ място го чувам

        Коментар


        • #5
          От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

          било Райдер ,било РТР или тем подобни ,съвсем за любителские цели са ,ако решиш да купиш подобен ,''облицовай '' предната му част с парче вътрешна гума от колело или с книжно тиксо ,ама яко намотай ,че като се строши корпуса ,може и да не успееш да се отдръпнеш

          Коментар


          • #6
            От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

            Ех...нема нищо безплатно на тоа свят....далавера от нигде.

            Коментар


            • #7
              От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Имам въздушния им еквивалент. Не че го счупвам от ползване, но си върши работата, за която е създаден. Ама харчи МНОГО въздух.

              Eх, да имаха и акумулаторен....
              Акумулаторен Ферм има на двойна цена го взех /180лв- с две батерии и зарядно в куфар- по спомен/ с година гаранция. Изтече гаранцията и още работи и даже не показва други признаци на умора освен, че батериите взеха да намаляват промеждутъка без презареждане . 164 нютона му дават по книга ама не съм мерил дали е съвсем вярно. Абе слабоват е но за винтове и гайки до 8мм. няма по-удобна машинка. А по моторите такива са болшинството. И са по много.

              Иначе и аз искам един ел. дублаж на пневматичните с мноооого нютони. Обаче само Макита има 1000 нютона и са левче за нютон горе долу.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #8
                От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                Мога да предложа елгайковерт , работещ на 12В, може и от запалка на автомобил, има и адаптор от 220В. 250Нм. Айнхел.
                Цена 79 лв.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Мога да предложа елгайковерт , работещ на 12В, може и от запалка на автомобил, има и адаптор от 220В. 250Нм. Айнхел.
                  Цена 79 лв.
                  Майсторе, темата е стара, но дали още можеш да предложиш въпросния гайковерт?
                  SUZUKI V-STROM 1000
                  Jeep Cherokee 2.5CRD
                  TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                  о889 525 о74 - Владо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                    Колеги да размърдам малко темичката, намислил сък да си взема ел гаиковерт поради причината че нямам място за компресор и то хубав че да храни добър гайковерт. Гайковерта ще се ползва изключително любителски, принципно сам си правя колите и е така за дамазлъка и масрафа ми се ще да имам и един гаиковерт за по лесно и бързо развиване на некои неща, а и наи вече за гаики на места където е по лесно да я чукнеш с гаиковерта от колкото да я законтриш. Но питах един двама мастори в сервизи и ми казаха че били много слаби за нищо не ставали, и малко ме попариха. Бях харесал този модел http://electron.bg/dewalt-dw292-p-75440.html верно не ми се дават много 350 лева за нещо дето ще ползвам 2-3 пъти в годината та се загледах и в раидерите. Но да се върнем на въпроса що за сила има тая машина пише 440НМ ама дали може да развие болта на шаибата на вала примерно дето е стегната с 180 нютона на моята кола, за главини едва ли ще става ама тва не е толкова важно, по важно е по носачи окачване, болтове на шаиби на динамо, вал, болтове на скутера на вариатора на скутерчето, на гумите и прочие Не искам да дам 350 лева и да се окаже че повечето ще трябва да си ги развивам на ръка А ако мислите че и и Раидера ще ми върши любителска работа да взема него барем да не ме е яд много ако се окаже безполезен
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                      Преди месец си взех електрически райдер, 400 нютона, с 4 камъка в куфара.

                      С него съм завил/развил някъде към 80-100 болта и гайки, и си държи. Знам, че е много рано да си прояви кусурите, ама пък и за 100 лева не очаквам кой знае какво...
                      Като затегна гайките на УАЗовия мост с него-после с ключа и с крак не мога да ги помръдна, значи върши работа. Въпросът разбира се е докога ще я върши, ама каквото-такова. Следващата машинка, и толкова.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                        Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                        Колеги да размърдам малко темичката, намислил сък да си взема ел гаиковерт поради причината че нямам място за компресор и то хубав че да храни добър гайковерт. Гайковерта ще се ползва изключително любителски, принципно сам си правя колите и е така за дамазлъка и масрафа ми се ще да имам и един гаиковерт за по лесно и бързо развиване на некои неща, а и наи вече за гаики на места където е по лесно да я чукнеш с гаиковерта от колкото да я законтриш. Но питах един двама мастори в сервизи и ми казаха че били много слаби за нищо не ставали, и малко ме попариха. Бях харесал този модел http://electron.bg/dewalt-dw292-p-75440.html верно не ми се дават много 350 лева за нещо дето ще ползвам 2-3 пъти в годината та се загледах и в раидерите. Но да се върнем на въпроса що за сила има тая машина пише 440НМ ама дали може да развие болта на шаибата на вала примерно дето е стегната с 180 нютона на моята кола, за главини едва ли ще става ама тва не е толкова важно, по важно е по носачи окачване, болтове на шаиби на динамо, вал, болтове на скутера на вариатора на скутерчето, на гумите и прочие Не искам да дам 350 лева и да се окаже че повечето ще трябва да си ги развивам на ръка А ако мислите че и и Раидера ще ми върши любителска работа да взема него барем да не ме е яд много ако се окаже безполезен
                        Колега,може да минете по обходния път ,но от изброените "мероприятия",пак ще стигнете до покупката на качествена техника.
                        Райдера определено го махнете като опция (И отново твърдя от позиция на притежаван,ползван такъв инструмент,а не от позицията чух,видях и т.н.) и си вземете това, което посочвате. В 100% от изброените "действия" ще се справи.С главините няма да има проблем (240-280нм.),НО с болта на коляновия вал някой път се влиза във филми и 1200нм. може да не помогнат(пак от опит).
                        Ако бяхте по близо можех да ВИ докажа нагледно ,а срещу 20лв. да се отърва от райдера, ако сте решили да вървите по трудния път.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                          Аз имам горчив опит с трудния път и то не един път , примерно давам пример с винтоверт, едно време е така уж за зор заман, купих един будгет да не въртя с отверка, при първия шкаф които се опитах да сглобя го треснах в земята, дадох после 280 лева за бош с литиева батерия и вече 5 години домашно му съм сглобил всяка мебел а и не само в къщи и още работи като оса. Сега си викам за ко ми е скъп аз ще го ползвам 2 пъти в годината единствено така се опитвам да си оправдая покупката на раидера, а и както разправя Кольо за уазката и гаиката напълно ме устроива но не спира да ме гложди и мисълта за по марковия, дори тоя девалт в момента съм го намерил и на 300 кинта примоция и дилемата стана още по драматична Лошото е че не мога да го видя на живо пък не обичам да купувам такива неща онлаин
                          Кольо на кутията на твоя пише че е с регулируеми обороти , има ли такова нещо ?
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                            Колегата го иска за не професионална работа,
                            и няма да го държи по цял ден в ръцете си.
                            Мисля че нещо ниско бюджетно би му свършило работа.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • #15
                              От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                              Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                              Кольо на кутията на твоя пише че е с регулируеми обороти , има ли такова нещо ?
                              Откъде я видя кутията бе, на мен и е на 12 метра по права линия(в гаража), и не я виждам, а ти чак от Пловдив как успя...

                              Майтап. Моят не е с регулиране на оборотите. При всяко тръгване рита, ама аз го държа здраво, зер имам опит с хлабаво държане на гайковерт.

                              Относно евтините или качествени уреди-напълно подкрепям купувнето на маркови инструменти, така знаеш, че няма да имаш ядове с тях.
                              Ама порзди пустата бедност не мога да си позволя да дам 300-400 лева за такава машинка, ако ги нямаше райдерите-щях да си развивам на ръка.
                              На райдер имам дрелка, и два изгорели шлайфа(малки). Втория онзи ден, та си купих едно Хитачи 1100 вата за 105 лева на старо. След ревизия и лек тунинг го ползвам, вече стопих 4-5 диска с него.
                              Надявам се да ми послужи доста повече от райдерите. Ама ако нямаше такава оферта-пак на райдер щях да се хвърля, че 200 лева за шлайф са ми извън възможностите.
                              Та така-за всеки влак си има пътници, както и за всеки боклук-купувач.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X