Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрически гайковерт РАЙДЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

    Сега в събота ми се наложи да развивам болт на колянов вал. Защото миналата седмица сменях ангренажен ремък (полускъсан) и заради централния болт не можах да сменя малкия ремък на балансиращия вал. Че ми се наложи упражнението да го играя на бис.
    Болта развих с взета на заем Макита 350Nm. Разви се на 4-5 почуквания.
    Че и аз започнах да се оглеждам за нещо евтино, което няма да бъде скъсвано от работа. Някой има ли поглед върху марката Gude
    Другия вариант е да моля ангелите за подкрепа при купуването на Райдър, че да ми се падне читав екземпляр.

    Коментар


    • #62
      От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

      Първоначално публикуван от krasipet Преглед на мнение
      Другия вариант е да моля ангелите за подкрепа при купуването на Райдър, че да ми се падне читав екземпляр.
      При Райдър не помага Там или цялата партида (модел) са що годе читави или всичките са проблемни .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #63
        От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

        Ееее, че тези китайци само в понеделни и петък ли работят? Нищо ли не сглобяват в сряда?
        Затова питам и за Немски евтинджос. Ето за този.
        Нарочно давам линк към руски сайт, за да не стане объркване, че правя реклама на търговец.

        Коментар


        • #64
          От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

          При нормална употреба смея да твърдя че райдера би издържал. Моя след ремонта, има няколко употреби като едната е смяна на съединител на алфа 156. И си работи и няма проблеми. Нямаше болт или гайка които да не развие. За стягането съм по внимателен с него макар че и М8 болтове ги стягах без да изтръгвам резбите. Джантите като ги стегна с него без да задържам , просто да чукне 2 пъти и после с тресчотката не мога да ги мръдна. На моя приятел Dewalht -a е по слаб. Той и по характеристики е 400 или 440Nm. Абе с две думи казано не съжалявам за покупката на райдера �� .

          Коментар


          • #65
            От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

            Преди час си скъсах нервите,новата ми кола стана на 8 години,и днес и направих То2, нов антифриз,спирачна течност,ново масло,нов въздушен филтър,нов филтър на климатика,нов бензинов,нови амортисьори,нови и на капака,нови биалети,тампони,ремъци.....е как един болт не се разви по собствено желание....,биалетите ги свалих директно с флекса през ябълките,хубаво ама от едната страна били с конус,пиля от другата до нула,а гадния болт не излиза.Два часа псуване,намеси се и Цо2 ,добре ,демонтирах ги без поражения,при монтажа докъто заклини конуса,ябълката се върти,не че и новите нямаше да заваря,но като ги нагрея,ще заминат,та ще купувам гайковерт,пневматичен ли да вземам или ел.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #66
              От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

              В софийския Практикер има някакъв електрически MICHELIN M-EW - 1050W. Дават му 500 нютона на отвиване, за двеста лева. Купих го тия дни, че и мен ме чака подобна работа, но все още нямам време да го пробвам. Бая тежи де..

              Коментар


              • #67
                От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                И аз хвърлих око на Мишлена, да видим дали ще се наканя да го взема преди да свърши в магазина.

                Коментар


                • #68
                  От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                  На въпроса на колегата Roninn, ако имаш подходящ компресор по добре въздушен гайковерт. Но ако ли не електрическия и той е удачен вариан. При положение че няма да го ползваш ежедневно нон стоп един райдер е идеален за парите си.
                  А този гайковерт на мишелин така като гледам е едно към едно с райдерчето. Като изключим че е с близо 200вата по слаб мотор. Но пък плюса му е че има регулиране на силата, докато райдера е на усет.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                    Днеска в Лидъл гледам пневматични 320 нютона,добре ли е?Към 70 лв.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #70
                      От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                      Имам го. Гайки на джанта не развива.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #71
                        От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                        Имам го. Гайки на джанта не развива.

                        И при мен така...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                          И аз си го купих миналата година. В повечето случай развивам всичко, което ми е потрябвало, но е на 8 атмосфери компресора ми. Ако някъде ми се запъне нещо, капвам малко масло в гайковерта и в повечето случай развива. На колата си сменям гумите с него, развивам на 4-та степен, а стягам на трета. Не съм имал проблеми с хлабава гума.
                          На работа имам професионален, но и на него имам болтове и гайки, които не се развиват.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                            Моя от лидъл разви две гуми и умря. В момента водя преговори с лидъл. Защото 9 дена след като го купих го върнах и исках да ми го подменят все още имаха. Заявиха ми че трябва да се прати за ремонт първо. Изчаках търпеливо месец (беше този вторник) и след като се наложи да се преборя с касиерката , че не съм нагъл а искам да получа информация какво се случва. Се оказа че винотвера си е в магазина и не го е напуслал . Днес за пореден път ходих предложиха ми друг върнат за рекламация със същата история но изглеждал по добре от моя да съм видел ще ми върши ли работа. И не можели да ми го подменят защото изпратили всички непродадени за германия миналата седмица а нямали сервиз на тези в България. Просто съм потресен все още се занимавам с тези тук , но мисля да пиша и оплакване и до централния им офис. Не ,че ще ги оплаща но поне ще си начеша крастата.

                            А да и да добавя един познат има такъв ползва го вече година без проблеми . Но наистиан ако гумите са стягани с професионален пистолет или голям лост не ги развива .

                            Коментар


                            • #74
                              От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                              Спокойно можеш да си вземеш парите, които са платил за него.
                              Нямат право да ти откажат, щом си физическо лице и са минали 30 дни от рекламацията.
                              С парите си купи друг, от друго място (или чакай ново промо от тях) и така...

                              Повечето неща наистина ходят до Германия за ремонт. Това защо са го замотали - не знам. Вероятно човешка грешка.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Електрически гайковерт РАЙДЕР

                                Като не могат да ти го оправят се заменя с нов. Като не могат да го заменат се връщат парите. Като не връщат парите - со кротце при шефа на магазина. Като се прави на цапнат - КЗП. Без изобщо да се разправяш и да хабиш нерви - безсмислено е. Стига да имаш всички документи де - касова бележка, гаранционна карта, приемопредавателен протокол за предаването на сервиз.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X