Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

    Моралес Е заслужил уважението на достатъчно много хора, та слуха за тия работи да стигне даже до моята провинция. Предполагам че ти знаеш достатъчно руски, за да разбираш поведението на руснаците. Не е въпрос на падежи.
    Моят въпрос е какво да му кажа, та да се съгласи, въпреки падежите и склоненията.
    Твоето име няма да му казвам. И не само твоето, не подскачай излишно. Тебе те е чел, и не те забелязва, не се впрягай.

    Коментар


    • #17
      От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

      Първоначално публикуван от ivko006 Преглед на мнение
      Мисля че целта на форума е да си помагаме, всеки решава сам за себе си, ако някой сподели инфо с нас ще му бъдем благодарни!
      Колега преди да започнеш самостоятелна разработка на топлата вода - по възможност намери връзка и проучи тази възможност:
      http://www.terem-xk.com

      Допускам да имат какво да ти продадат. Ако някой ги "светне" че има пазар на подобни изделия нищо чудно да го пуснат и в серия.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #18
        От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

        Като гледам по руските сайтове всички са с такива комове, но нз от какво са свалени. Хубавото при него е че не качва движението горе в купето. Ако някой го разпознава нека каже.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20c53cu-960.jpg
Прегледи:1
Размер:146.5 КБ
ID:5418896Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28c53cu-960.jpg
Прегледи:1
Размер:67.0 КБ
ID:5418897Натиснете снимката за да я уголемите

Име:70c53cu-960.jpg
Прегледи:1
Размер:120.5 КБ
ID:5418898
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #19
          От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

          Някой рабиращ руски ако може да каже от какво е този ком може и да намерим чертежите

          http://www.drive2.ru/cars/gaz/69/69/...ournal/118990/

          ПС. Мисля, че става дума за ком от БТР 70
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6300014.JPG
Прегледи:1
Размер:280.0 КБ
ID:5418960
          Последно редактирано от Агоп Серопян; 21-10-12, 19:50.
          Газ 69 2.4i
          Густо майна, пътят свърши !!!
          GSM: О895 7О6О59

          Коментар


          • #20
            От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

            Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
            Някой рабиращ руски ако може да каже от какво е този ком може и да намерим чертежите

            http://www.drive2.ru/cars/gaz/69/69/...ournal/118990/

            Установленный КОМ от БТР
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #21
              От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

              Ако не е от БТР, може да се изработи съвсем безгрижно.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                Някой рабиращ руски ако може да каже от какво е този ком може и да намерим чертежите

                http://www.drive2.ru/cars/gaz/69/69/...ournal/118990/

                ПС. Мисля, че става дума за ком от БТР 70
                [ATTACH=CONFIG]505241[/ATTACH]
                Виж 4-ти пост на темата. Подобна РК е на БТР-60 - дясната с КОМ-а за лебедката.

                Коментар


                • #23
                  От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                  Ето имаме напредък, трябва ни КОМ от силоотводния /така поне разбрах/ вал на БТР-70!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                    В България не знам да има/имало/ БТР-70. Така, че ако е от БТР-70 работата е трудна. Ако става КОМ-а за лебедката от БТР-60, предполагам, че ще се намери някъде в РБ.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                      Аз все си мисля, че изработката на самоделен КОМ няма да е кой знае колко трудна задача.
                      Все пак като технология е доста старо, има много хора които могат да го проектират, и още повече които да го изработят.
                      Въпрос на можене и желание.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Аз все си мисля, че изработката на самоделен КОМ няма да е кой знае колко трудна задача.
                        Все пак като технология е доста старо, има много хора които могат да го проектират, и още повече които да го изработят.
                        Въпрос на можене и желание.
                        Така е! Желаещите сме повече от БТРите в България. Ако се намери поне един, от който да се снемат размери, може да се произведът няколко бройки
                        Газ 69 2.4i
                        Густо майна, пътят свърши !!!
                        GSM: О895 7О6О59

                        Коментар


                        • #27
                          От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                          Колеги , аз за това ви дадох линка към Терем - Хан Крум - ако някой има някакви части и възли за БТР останали на склад - това са те. Ако някой разполага с технологичните чертежи за възли за БТР - пак са те. А БТР има доста - даже и в момента се скрабират на едно две места. Така че намерете някоя връзка там и дерзайте. Аз бих им пуснал официално запитване, но по ред причини не мисля, че ще е целесъобразно- най малкото защото цената неминуемо ще се вдигне. Поздрави.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                            Тъй като не съм в България, някой колега може ли да се ангажира да попита какво имат налично и какво може да се изработи и на какви цени. Друго което може да е от ползва е черупка за БТРски блокаж, много има спукани. Ако има колеги от Търговище и може да съдействат ще е супер.
                            Газ 69 2.4i
                            Густо майна, пътят свърши !!!
                            GSM: О895 7О6О59

                            Коментар


                            • #29
                              От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                              Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                              Като гледам по руските сайтове всички са с такива комове, но нз от какво са свалени. Хубавото при него е че не качва движението горе в купето. Ако някой го разпознава нека каже.
                              [ATTACH=CONFIG]505138[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]505139[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]505140[/ATTACH]
                              това е като на урал.явно ги правят по един и сьщи начин само променят големината.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Как да си направя ком за механична лебедка от раздатка на газ 69?

                                Здравейте, тук ( http://www.gaz69.ru/ipb/topic/119555...-na-rk-gaz-69/ ) има цялата процедура по самоделната направа на КОМ за ГАЗ 69. На мен само не ми стана ясно м/у фланеца към лебедката и корпуса на КОМ-а с лагер ли е или втулка.

                                Тук ( http://www.guran75.ru/index.php?opti...limitstart=486 ) може да се прочете цялата информация за този ГАЗ 69. Има и повече снимки на видовете КОМ.
                                Последно редактирано от Крум(bizkit_boy); 29-05-13, 18:49.
                                http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X