Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български тунинг на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Български тунинг на УАЗ

    Първоначално публикуван от Gadat.T Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]510843[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]510844[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]510845[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]510846[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]510847[/ATTACH]Поздрави на Дружето
    Поздрави и от мен Тихо! На пролет и моя УАЗик ще дойде при майстор Митко за лек тунинг
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #17
      От: Български тунинг на УАЗ

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 0122.jpg
Прегледи:1
Размер:89.0 КБ
ID:5423424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 0204 3.jpg
Прегледи:1
Размер:65.3 КБ
ID:5423425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 0205 1.jpg
Прегледи:1
Размер:47.6 КБ
ID:5423426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 0247 2.jpg
Прегледи:1
Размер:64.5 КБ
ID:5423427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка 0129.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5423428ТЕТОВА Е ПРИ НАС САМО СЕ КАРА УАЗ

      Коментар


      • #18
        От: Български тунинг на УАЗ

        Намислил съм да обръщам джантите на моята уазка ,но ме интересува какво трябва да променям по окачването, колко да я повдигна.Моля,който го е правил да сподели.Между ресора и моста ли се подлага или има някакво друго решение на проблема.Плюсовете и минусите на този "тунинг"-всичко което трябва да пипна.Благодаря предварително .Уазката е бордова.

        Коментар


        • #19
          От: Български тунинг на УАЗ

          Обясни целта на занятието!!! Обръщане на джанти-защо??? Лифт с каква цел-по големи гуми на същите джанти?

          Коментар


          • #20
            От: Български тунинг на УАЗ

            Колеги , прави ми впечатление че много от снимките се дублират и в темата "снимки на нашите уазки ", а и до голяма степен и самата тема е подобна .

            Коментар


            • #21
              От: Български тунинг на УАЗ

              Няма как , но идеята беше по различна . Има много джипки по селата които са със " някакъв " местен тунинг , но собственниците им хабер си нямат от интернет. Но с наша помощ можем да ги видим тук , а и да видим нещо практично и интересно. Споделяй те колеги.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #22
                От: Български тунинг на УАЗ

                Първоначално публикуван от ivan_ Преглед на мнение
                Обясни целта на занятието!!! Обръщане на джанти-защо??? Лифт с каква цел-по големи гуми на същите джанти?
                По ми харесва с обърнати джанти а си мисля че е и по устойчива в страничен наклон,може и да греша но затова исках да видя всички плюсове и минуси за това начинание.Гумите са руски и са малко по широки от стандартните.Когато я натоварих в гората при спускане гумите много се крият и ми се струва че при завой ще опират ако е с обърнати джанти.Такава е целта-по красива и по устойчива. Може би трябваше да попитам какво трябва да променям на уазката а не на окачването,ако монтирам обърнати джанти. Бих сложил и витарови джанти но тук е от значение и цената-все пак е финансова криза

                Коментар


                • #23
                  От: Български тунинг на УАЗ

                  Когато сложих делкото от BMW, се намериха доста колеги да ми пишът че допускам грешка,въпреки лесния монтаж и перфектния резултат от тази преработка. А сега няма кой да ти обясни.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Български тунинг на УАЗ

                    Борко дай снимка на това делко , и доволен ли си от преработката ? Аз карах няколко УАЗа с чукче , но с безконтактното делко е по-добре. Е два пъти ми къса жичката на масата . Само комутатора да беше по-надежден.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • #25
                      От: Български тунинг на УАЗ

                      Отваряш темата "безконтактно(електронно)запалване за уаз" за да не се повтаряме ,но спрях да пиша по нея щото взе да се води някакъв спор дето не знам къде ще му излезе края. Прочети и тогава питай,ако нещо не ти е ясно. А иначе съм доволен,но все пак това си е само едно безконтактно делко,и няма кой знае какво да се очаква.Просто пали много лесно и четирите цилиндъра работят еднакво. Не искам да влизам в подробности да не ме разпънат на кръст отново. Ако се заинтригуваш ще снимам.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Български тунинг на УАЗ

                        Колега, а от какво по-точно БМВ(модел,година) е твоето делко?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Български тунинг на УАЗ

                          За да не пиша глупости,ще проверя с точност годината и тогава ще споделя.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Български тунинг на УАЗ

                            Първоначално публикуван от borko3228 Преглед на мнение
                            По ми харесва с обърнати джанти а си мисля че е и по устойчива в страничен наклон,може и да греша но затова исках да видя всички плюсове и минуси за това начинание.Гумите са руски и са малко по широки от стандартните.Когато я натоварих в гората при спускане гумите много се крият и ми се струва че при завой ще опират ако е с обърнати джанти.Такава е целта-по красива и по устойчива. Може би трябваше да попитам какво трябва да променям на уазката а не на окачването,ако монтирам обърнати джанти. Бих сложил и витарови джанти но тук е от значение и цената-все пак е финансова криза
                            Вместо да ги обръщаш,ги разшири,има два начина;от две правят една,другиа-заваряват ринг в средата. Даже човек от форума ги прави.За лифт;можеш да лифтоваш кабината,лифт на окачването няма как да стане без сериозна намеса,на моделите 2011г. окачването е като на джипката и там има много свобода;по- дълги обици и тн. Нали имаше вариант да вземеш моста на Газелата той е достатъчно широк. Друг колега успешно разширяваше предни мостове на уаз за присаждането на Гранд Витара.Освен това новите мостове са разширени и проблем а с предната полуоска не е така голям.http://www.youtube.com/watch?v=-owCZ2TD99I http://www.youtube.com/watch?v=sLm3DaXd0kE http://www.youtube.com/watch?v=ef4L4lX2f5s

                            Коментар


                            • #29
                              От: Български тунинг на УАЗ

                              Бях решил да слагам тампони на кабината с цел да я повдигна малко, но като гледам лостовата система,мисля че ще трябва да се коригира при повдигане.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Български тунинг на УАЗ

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Борко дай снимка на това делко , и доволен ли си от преработката ? Аз карах няколко УАЗа с чукче , но с безконтактното делко е по-добре. Е два пъти ми къса жичката на масата . Само комутатора да беше по-надежден.
                                Ето и снимките:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08122012222.jpg
Прегледи:1
Размер:136.8 КБ
ID:5433232Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08122012223.jpg
Прегледи:1
Размер:109.9 КБ
ID:5433233Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08122012224.jpg
Прегледи:1
Размер:154.4 КБ
ID:5433234Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08122012225.jpg
Прегледи:1
Размер:164.4 КБ
ID:5433235Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08122012226.jpg
Прегледи:1
Размер:82.5 КБ
ID:5433236 Чудно ми е как перфектното руско делко е късало жичката на масата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X