Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

    Здравейте колеги,преди няколко дни намерихме това куче в квартала,да се скита безпризорно и да се опитва да си присвои терирорията на вече един друг наш бездомен любимец.Песчето е на видима възраст около 4г. Изключително добро е към хора и деца,без проблеми го качихме в колата и го закарахме на доктор.Героично изтърпя всички прегледи,банята и обезпаразитяването.Само търсеше в кого да се гушне и от някой да получи внимание.Беше много слаб,в момента го захранваме при един ветеринарен лекар,докато му търсим семейство,което е готово да го обича отново.Кучето очевидно не е изложебно и най-вероятно не се е изгубило,а е изхвърлено от някой,но определно притежава всички породни белези,за това си позволявам да го наричам,че е немска овчарка.Предстои му да му издадем паспорт,да го чипираме,а най-вероятно ще бъде и кастриран.Готов съм да му поема храната за около 2 месеца в случай,че някой се съгласи да го гледа.Немога да си позволя супер премиум храна,но ще му осигуря среден клас гранули и разни консерви.Няма да ви лъжа,че на пръв поглед, към този момент кучето за пазач не става.Т,е прекалено е добронамерен към хората,за мен е дори направо необяснимо за улично куче,смятам обаче че със времето,като привикне с новото си семейство и го приеме за свое със сигурност ще пази.
    Помогнете моля ви,да му намерим дом и любящо семейство,за да си изживее старините.В момента само стационара му е по 10лв. на ден и вече ми е трудно да му го плащам,а вкъщи имам 2 други животни,а място за трето просто нямам Ето го и кучо.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

    Ми той съвсем расов! Чудно какви хора са го изгонили. Дано си намери стопанин.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

      Чудесен е!
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

        Де да бях в къща с двор!!

        Коментар


        • #5
          От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

          Разтапя ми се сърцето като видя Немска Овчарка. Също като Пенчо, ако бях в къща щях да я взема на момента. Старата ми Немска Овчарка я гледах на вилата, но там зимата няма никой и не искам кучето да стой само. Дано се намери някой добър човек, който да вземе кучето! Една уникална порода по характер и външен вид!
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

            Много е вероятно да не е изгонен, а да е загубен, и да се издирва, или стопанина му да е отишъл в един по добър свят. Много ми харесва, имам и двор, но нямам транспорт скоро, а и никакво време да пътувам в момента. Ако излезе път и не си е намерил стопанин дотогава...
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

              Транспорта е най-малкия проблем. Ще докарам кучето,независимо от георгарфското местоположение на новия му собственик Иначе дали е изгубен... съмнява ме.. въпреки това сме пуснали и обяви,че е намерен.

              В случай,че някой прояви интерес... от София съм,а номерът ми е 0887 939 439 - Боби
              За всякакви питания и предложения съм на линия
              Поздрави.

              Коментар


              • #8
                От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                Забравих нещо много важно. Овчарчето има изградени хигиенни навици За една седмица при доктора,не е направил нито една беля,нанка си кротко и не обръща внимание на никакви предмети А не е в клетка! Отделно съм сигурен,че няма да съсипе и на никой двора

                Коментар


                • #9
                  От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                  Дано си има късмет кучето, този път, да случи на господар.
                  Хубаво е , че сте се погрижили.
                  Life is too short to drive dull cars!

                  Fight global warming !
                  ... turn on your A/С !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                    Баща ми живее на село и отглежда рогат добитък. Когато му прочетох обявата, каза че има нужда от куче. Особенности:
                    -Намира се в Сливенски регион.
                    -Хигиенната среда не е като в двор на градска къща.
                    -Не знам дали ще му гарантира переодичните прегледи при ветеринар.
                    -Гарантирани са му храната, доброто отношение и разходката по цял ден сред природата и животните.
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                      Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                      .....Песчето е на видима възраст около 4г. ...
                      По-млад е,щом ти е тежко да го гледаш, докарай го да го социализирам с глутницата, къде 3, там и 4 кучета ......
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                        Мога и аз да го закарам на дедо Владо в неделя!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Мога и аз да го закарам....
                          Не е добра идея, кучето и без това много е стресирано щом е на улицата.
                          Някой да го вземе, да го кара някъде, да се среща с нови миризми, емции и енергии като цяло, може да му дойде и нанагорно.
                          Нека текущият му "собственик" ако иска да го кара, (с него то ще е по-спокойно) и по-лесно ще се запознае с другите, а на теб щом ти се идва, си добре дошъл ( предвид сутришните застудявания заменяме "лмоновите резанки" с "пияни вишни")......
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                            За съжаление ето лошата новина от снощи. Малоумния доктор,дал на някакъв негов комшия кучето за разходка на обяд,щото онзи много си го харесал да се опознаели.И илигофрена естествено го ЗАГУБИЛ!!!! Направо думи нямам....!! бесен съм... а случката се случила около обяд и до 7ч. вечерта никой не смее да се обади..... И двамата идиоти мънкат и немогат да обяснят нито на къде е тръгнало.. нито как са успели да го изгубят,при положение,че лично аз сутринта му стесних нашииника!! Бил се изплъзнал... и хванал в няква посока през колите на паркинга зад блока!!! Толкова съм изнервен,че нямам думи! Снощи съм обикалял до никое време да го търся и сега сутринта също... молбата ми е тези от Сф,да се оглеждат за подобно песче и ако някой го види да ми се обади. Надявам се да имам късмет и да успея да го намеря,днеска ще продължа с търсенето.... междувременно мисля да мина през кабинета и да удуша доктора...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търсим семейство за една изхвърлена немска овчарка

                              Кажи поне квартала!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X