Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 53 4 х 4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ГАЗ 53 4 х 4

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Пет ( 5 ) години карах първия служебен УАЗ така и не счупих нищо. ...само дето бързия диф беше отзад.
    При положение,че предният мост е отцепен(и си го включвал колкото да преодолееш някоя кална локва),хич не го бърка какъв диф си монтирал отзад...
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #62
      От: ГАЗ 53 4 х 4

      НЯМА ДА РИСКУВАМ- БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ

      Коментар


      • #63
        От: ГАЗ 53 4 х 4

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        При положение,че предният мост е отцепен(и си го включвал колкото да преодолееш някоя кална локва),хич не го бърка какъв диф си монтирал отзад...
        Ползвах го само на черно, и то ако не мога да изляза на задно. Интересно беше на заснежен равен път като включех предния мост , задницата почваше да танцува
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #64
          От: ГАЗ 53 4 х 4

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Ползвах го само на черно, и то ако не мога да изляза на задно. Интересно беше на заснежен равен път като включех предния мост , задницата почваше да танцува
          Още по-хитро е в пясък с различни предавателни числа. Право надолу тръгва.

          Коментар


          • #65
            От: ГАЗ 53 4 х 4

            ...Много готин подпис си избрал днес...
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #66
              От: ГАЗ 53 4 х 4

              Виждал съм във Мобилето да се продават такива Газки а сега по сериозно Колеги става ли ели не става 4/4 къде се слага разатката и т. н. И ако някой е правил да качи снимки или да обясни Моля.

              Коментар


              • #67
                От: ГАЗ 53 4 х 4

                Първоначално публикуван от aiskrov Преглед на мнение
                Виждал съм във Мобилето да се продават такива Газки а сега по сериозно Колеги става ли ели не става 4/4 къде се слага разатката и т. н. И ако някой е правил да качи снимки или да обясни Моля.
                шаблон искаш ли

                Коментар


                • #68
                  От: ГАЗ 53 4 х 4

                  Ако си технически грамотен може но е едва ли

                  Коментар


                  • #69
                    От: ГАЗ 53 4 х 4

                    МОЖЕ ДА ИМАМ ПАРЧЕ ОТ ШАСИ КЪДЕТО Е БИЛА РАЗДАТКАТА но ти знаеш

                    Коментар


                    • #70
                      От: ГАЗ 53 4 х 4

                      Извинявам се ако съм те засегнал, но не става въпрос само за раздатката а и за предния диф,кардани и раздатка .Снимките ,който гледам са с преден диф от молотовка а задния си е оргиналния газков но със колко зъби и т.н. не съм на ясно.Моля ако някой е минал по този път да сподели.

                      Коментар


                      • #71
                        От: ГАЗ 53 4 х 4

                        0894 68 68 18 обади ми се ще ти кажа какво да направиш.

                        Коментар


                        • #72
                          Здр някои да имашаблон за монтиране на раздатка от газ 66 на газ 53

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X