Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия за мотоциклетите БМВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

    Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
    Господин Чуров, много внимание му обърнахте на "специалиста" - не заслужава толкова загубено време Този начин на мислене и изразяване винаги ме е радвал - "Аз не знам как е, ама не е така"......
    Да ,прав си- поразгледах негови мнения и в други теми... еднотипни са ...
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

      Първоначално публикуван от gnomerhone Преглед на мнение
      .....
      Защо намесваш собствениците, като темата е за мотора бмв??? Някой да е казал нещо за майката ти?

      П.П. на ИЖ-ока не му трябва бензин, тои е над тези неща. Просто никога няма да тръгне, да стигне, не са необходими планове, няма как да се получат. И не мисли че като го зарежеш, ще го намериш.
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

        Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
        Просто никога няма да тръгне, да стигне, не са необходими планове, няма как да се получат.
        Е тука не си познал,без да защитавам когото и да е! Мога и линкче да ти дам за да ти докажа обратното на написаното от теб! http://shoorik-spb.narod.ru/ ,и да,дори е доста приятно за четене.
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          ....
          Е твойти глупости край нямат.
          Какво трябваше да докажеш с линка? Ти чел ли си го или аз да си губя времето?
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

            Стига ве хора...това не е дискусия за моторите БМВ, това е изказване на мнения за концепцията на всеки за мототурима. Аз си признавам , че НЕ СЪМ карал двуцилиндров голям ГС. Като се стопли , мога да си разменя Африката с някой, който има ГС и не е карал Африка. За да имаме впечатления и да може да говорим повече и двамата. Някъде нагоре съм писал защо НЯМА да си купя БМВ. Не защото не са хубави машини...ДОРИ НАПРОТИВ. Не може цяла Европа само с тях да пътува(почти), а ние да ги храчим . Проблемът е в цената(, която не , че не мога , а НЕ ИСКАМ да платя) за нещо НА 100% КАчЕСТВЕНО . 130% ЦЕНА ЗА ВСИчКО , чАСТИ , СЕРВИЗ И Т.Н НЯМА ДА ДАМ-за това и не карам Ауди, Бенц или Бмв, а Тойота. причината е същата.
            Не си мерете вижданията за света , а по-скоро защо дискусията не е техническа? Та в тая връзка: НАИСТИНА ЛИ БМВ НЯМА ВАРИАНТ ДА ПРЕГРЕЕ? Винаги съм си мислил , че като има охлаждаща течност, е по-лесно да се контролира охлаждането. Не, че на въздухарките не може да се сложи датчик за температурата на маслото, но не е същото.

            Коментар


            • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

              Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
              Е твойти глупости край нямат.
              Какво трябваше да докажеш с линка? Ти чел ли си го или аз да си губя времето?
              Там ония работи дето ги писа в предишния ти пост.А това съм го чел и определено си заслужава,въобще недей да го квалифицираш като загуба на време,ама както искаш де,то насила май нищо не ставаше!!
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                Стига ве хора...това не е дискусия за моторите БМВ, това е изказване на мнения за концепцията на всеки за мототурима. Аз си признавам , че НЕ СЪМ карал двуцилиндров голям ГС. Като се стопли , мога да си разменя Африката с някой, който има ГС и не е карал Африка. За да имаме впечатления и да може да говорим повече и двамата. Някъде нагоре съм писал защо НЯМА да си купя БМВ. Не защото не са хубави машини...ДОРИ НАПРОТИВ. Не може цяла Европа само с тях да пътува(почти), а ние да ги храчим . Проблемът е в цената(, която не , че не мога , а НЕ ИСКАМ да платя) за нещо НА 100% КАчЕСТВЕНО . 130% ЦЕНА ЗА ВСИчКО , чАСТИ , СЕРВИЗ И Т.Н НЯМА ДА ДАМ-за това и не карам Ауди, Бенц или Бмв, а Тойота. причината е същата.
                Не си мерете вижданията за света , а по-скоро защо дискусията не е техническа? Та в тая връзка: НАИСТИНА ЛИ БМВ НЯМА ВАРИАНТ ДА ПРЕГРЕЕ? Винаги съм си мислил , че като има охлаждаща течност, е по-лесно да се контролира охлаждането. Не, че на въздухарките не може да се сложи датчик за температурата на маслото, но не е същото.
                Ами и аз се чудя защо нещата са личностни! За цените на частите е добре да не ги намесваш, защото и на мен ми се виждат скъпи едни чистачки, или пази боже алу. джанти (за двете съм проверявал) оригинални за тойота.

                Да прегрее казваш, може и да може. Но разположението на цилиндрите им дава възможност да се охлаждат добре дори в спряло състояние. Аз имам впечатление че повече прегрявания се случват на "водни" системи, от колкото на "въздухарки". Трябва доста да се постараеш за да спреш въздушния поток, докато при водното всяка една повреда може да ...м@м@та.
                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                Коментар


                • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                  Mиналата зима му правих едни тестове на моето БМВ. За 10 минути на място, на централна стойка, с повечко газ (а не на обороти за празен ход) и двете кривки на ауспусите ми станаха червени, като моркови. На двигателя това изобщо не се отрази. Датчика за температурата на двигателя вдигна още една чертичка нагоре, (обикновенно е на 5 чертички), но до прегряване имаше още четири чертички. Аз не съм чул за прегрял и повреден от прегряване боксер на БМВ.
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                    Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                    Mиналата зима му правих едни тестове на моето БМВ. За 10 минути на място, на централна стойка, с повечко газ (а не на обороти за празен ход) и двете кривки на ауспусите ми станаха червени, като моркови. На двигателя това изобщо не се отрази. Датчика за температурата на двигателя вдигна още една чертичка нагоре, (обикновенно е на 5 чертички), но до прегряване имаше още четири чертички. Аз не съм чул за прегрял и повреден от прегряване боксер на БМВ.
                    Абсолщтно вярно!! При абсолютно никакви условия ,температурата не е мръдвала с повече от 1 чертичка - далече от прегряване! !!
                    А темата стана личностна заради хора ,както каза Митака : ,, с мислене- "Аз не знам как е, ама не е така" ..
                    Не знам защо мнението на всеки от собствениците,беше оплюто от няколко.... . Ок тъпи сме и сме си купили БМВ - умнте ,умуват....
                    Относно частите - да скъпи са,на КТМ също не са колото на ИЖ....Имаш кон ,купуваш седло.... В момента съм се влюбил в СуперТенерето ,но ми ,,миришат чорапите '' за него ....Аз,като не разбиращ и какъвто още ме изкараха ,нямам никаква забележка за ГС-а.Страхотен мотор и ако не се превъзнасаш ,се оказва изключително лесен за поддръжка и не капризен. Скъпи части? Да ,може би.Сещам се за един мой бивш приятел с УАЗ - ,,знаеш ли колко са ефтини частите за уазката ми,а за твоя Патрул са скъпи.Прав беше -само ,че УАЗ-а прекарваше по две седмици от месеца в сервиза ,за разлика от Патрула ,който влизаше веднъж в годината за профилактика....Не вярвате,но наистина мотора ми е на 100 000 км и върви като часовник-колко пари сртуват частите за ,,ИЖ'' за такъв пробег? ... И най-важното - ще тръгнеш ли на 5-6000 + километра трип с ИЖ? Аз ,не! Аз искам да пътувам,а не да ремонтирам...
                    Последно редактирано от churov; 15-12-12, 22:10. Причина: част
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                      Сега, да не земете да си помислите, че се заяждам в иначе една толкова сериозна тема, нооо....

                      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                      Mиналата зима му правих едни тестове на моето БМВ.
                      по спомени миналата зима имаше температури до -25. Ти кога и при каква температура прави теста и какво става през лятото при +35 градуса?

                      Сега сериозно.

                      Принципно въздушното охлаждане изпълнено както трябва е едно много добро решение което премахва купища маркучи, радиатори и помпата, все възможни източници на проблеми (всеки един маркуч е източник на 3 проблема едновременно - Двете скоби в краищата и самия маркуч ).

                      Наистина не знам как стоят нещата в реалността, но боксера като концепця не би трябвало да е склонен към прегряване, дори съм чел че в пустинята ги предпочитат(може би защото като ти изври водата, там малко трудно се намира такава, докато въздуха си го има )

                      BMW не са станали токова известни с това че правят калпави машини, а точно обратното така, че едва ли са оплескали нещата или ако са, то е благодарение на факта, че според сегашния потребител 90-100 коня за мотор са "малко" (и това ми го обясняват тарикати дето карат 1.3 L малолитражка с 60 коня преко сили дето тежи 1 тон и кусур) Не знам примерно легендарният R75 (750сс/26hp) да имал проблеми с прегряването дори в Сахара.

                      Всъщност май единствената причина да нямам до Хондата едно БМВ и един КТМ е само финансова

                      П.С.
                      И Triumph Tiger 800 искам, ама нямаааа....
                      Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                      Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                      Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                      Коментар


                      • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                        Абсолютно вярно!! При абсолютно никакви условия ,температурата не е мръдвала с повече от 1 чертичка - далече от прегряване! !!
                        ...
                        Чуров, не бързай да се радваш, просто са му направили термометъра да работи само в първата 1/3 от скалата

                        И един анонс(включително към мен): Алооооо, хейтърчетата, спрете се преди тая тема да е станал по-дълга от "KTM срещу BMW". Никой не обича да нападат машината, която му е легнала на сърцето.
                        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                        Коментар


                        • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                          Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                          ...В момента съм се влюбил в СуперТенерето ,но ми ,,миришат чорапите '' за него ...
                          Е те това не очаквах от теб - как можа да изневериш на единствено правилния производител, и то - със СТ По - добре виж к`во съветват "разбирачите" - ако чак толкоз много не ти се кара ИЖ или бутиково желязо от началото на миналия век, то най - големия допустим компромис е ХТ600 ... `айде, в краен случай 660 Никви 1200 ...

                          Коментар


                          • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                            Ще се вслушам в съветите им -толкова мъдрост не трябва да отива на вятъра . МИтак,Взимай си коня от ПАцо и идвай ,ние се обличаме в момента и излизаме да пишем ,ама с кал
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                              Първоначално публикуван от Grayfox Преглед на мнение
                              ....Всъщност май единствената причина да нямам до Хондата едно БМВ и един КТМ е само финансова
                              ....
                              Е това е общата ни диагноза Единствено същата прична ме спира да наредя ,в гаража си до Хондата,Сузукито ,Ямахата и до преди дни и БМВ-то. Един КТМ и едно СуперТенере... малеййй - чак срам ме хвана...ако жената го прочете...ше ме четете в раздел ,,В памет на..."
                              Илариончооооо,ей сега ни изядоха - защо издаде измаматааааа
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • От: Дискусия за мотоциклетите БМВ

                                Щастливи хора сте вий, варненци - и кал си имате ... а тук всичко се е сковало, че даже и някакъв дъждец се намери, та превърна всичко в стъкло - явно днес ще караме дамаджани А като заидвам за скакалеца, може наистина да направим разходка - много ми харесва по вашия край.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X