Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тапициране на волани и седалки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тапициране на волани и седалки

    Колеги, споделете мнения и препоръки за добър тапицер на волани и седалки.
    Ако някой пусне и снимчици от свършената работа, още по-добре.

  • #2
    От: Тапициране на волани и седалки

    http://www.slaviauto.com/ ,изпробвал съм го

    Коментар


    • #3
      От: Тапициране на волани и седалки

      Явно са малко "гъзарите" в този форум И си караме с по неугледни тапицерии... А в Пловдив някой да познава подобен занаятчия? За волан специално ме интересува...

      Коментар


      • #4
        От: Тапициране на волани и седалки

        Абе сигурен съм че на всеки му е по-приятно да е здраво отколкото скъсано, ама има по важни неща.
        Аз съм ползвал услугите на тези http://www.avtointerior.bg/ , и останах доволен.
        Понеже ми е далеко, по телефона се бях разбрал да изчакам там докато оправят тавана и шофьорската седалка, за два часа ми излезе 80 лв (според каквото се бях поинтересувал за цената - очаквах да е с около 30% повече.).
        На шофьорската седалка ми смениха двете лицеви крайни парчета и на седалката и на облегалката.
        Сега ме е яд че е имало и по близо (дето колегата го е показал във втори пост)

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12877.JPG
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5420038 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12875.JPG
Прегледи:1
Размер:114.1 КБ
ID:5420037 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12873.JPG
Прегледи:1
Размер:158.0 КБ
ID:5420036 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12870.JPG
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5420035 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12869.JPG
Прегледи:1
Размер:118.9 КБ
ID:5420034

        За съжаление нямам снимки след ремонта, но то си стана като фабрично (ако пък някой много настоява мога да снимам и да пусна снимки).

        Коментар


        • #5
          От: Тапициране на волани и седалки

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          Явно са малко "гъзарите" в този форум И си караме с по неугледни тапицерии... А в Пловдив някой да познава подобен занаятчия? За волан специално ме интересува...
          Утре ще ти пратя координатите на Човека, дето може!
          Сега лягам, че съм полуумрял след две безсънни нощи

          Коментар


          • #6
            От: Тапициране на волани и седалки

            Я кажете и някой човек за София.
            Цифроманяци си намерих сам
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Тапициране на волани и седалки

              Ползвал съм услугите на двама тапицери-
              единия скъп и добър(намира се в широк център)
              а другият-евтин(Надежда 5)-последно ми претапицира задната седалка,като свали кожата от седалка от друг модел -70лв
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • #8
                От: Тапициране на волани и седалки

                Това е тема само за наш Търтьо, че си търси тапицер за френското изчадие.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Тапициране на волани и седалки

                  Да използвам темата на колегата ... Някой да знае тапицер в северна България? /Русе -? Разград -? Шумен -? Варна -?/
                  Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                  Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                  Mercedes Benz ML55 AMG
                  Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тапициране на волани и седалки

                    Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                    Да използвам темата на колегата ... Някой да знае тапицер в северна България? /Русе -? Разград -? Шумен -? Варна -?/
                    Да за автомобили в Попово всички го знаят, но не е добър за мотоциклети.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Тапициране на волани и седалки

                      Наскоро ползвах тапицер за кожен салон.Нямам снимки но ремонтира добре седалката.Гледал съм му работата и на други автомобили в сервиза където си подържам колата.Цените бяха приемливи/50 лева за разглобяване на седалката,подмяна на повреден дунапрен,почистване и сглобяване както и зашиване на разпрани шевове/Ако искате мога да ви изпратя телефон на лични.
                      Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                      GSM +359 895 236 182

                      А Rhf +

                      Коментар


                      • #12
                        От: Тапициране на волани и седалки

                        Да поизтупам темата.. И на мен ми трябва тапицер за няколко различни неща (авто-тапицер). Скъпите ги знам кои са. Дайте нещо разумно като цена/ качество. Може и на лични. Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Тапициране на волани и седалки

                          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                          Да поизтупам темата.. И на мен ми трябва тапицер за няколко различни неща (авто-тапицер). Скъпите ги знам кои са. Дайте нещо разумно като цена/ качество. Може и на лични. Благодаря предварително.
                          Яро питай Руси къде е правил моята 80-тка. Според мен е направена много добре.
                          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                          BMW F650CS
                          Радо о885 5о 59 5о

                          Коментар


                          • #14
                            От: Тапициране на волани и седалки

                            Радо, Най-вероятно ще е в Пловдив, което няма да ми много удобно, но в краен случай ако не намеря нищо по-близо, ще говоря с него.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Тапициране на волани и седалки

                              Аз съм ползвал Автоинтериор в Гео Милев по-горе и нямам никакви забележки.
                              Заради една дупка на седалката, разглобяваха, разшиваха, разлепяха и после всичко по-обратния ред.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X