Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тапициране на волани и седалки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тапициране на волани и седалки

    Автоинтериор ги бях питал за един кожен салон, обявиха ми цена точно 2 пъти колкото оригиналния. И аз мислех, че нещо не съм разбрал и пак питам и те пак същото. Явно го приемат като произведение на изкуството ама аз пък чак такъв ценител не съм.

    Коментар


    • #17
      От: Тапициране на волани и седалки

      За Варна никой нищо не каза!
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #18
        От: Тапициране на волани и седалки

        Какво става бе, хора... няма ли свестни занаятчии? Или останаха замо "дизайнери" дето работят само за Пинифарина и Джуджаро...

        Коментар


        • #19
          От: Тапициране на волани и седалки

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          Какво става бе, хора... няма ли свестни занаятчии? Или останаха замо "дизайнери" дето работят само за Пинифарина и Джуджаро...
          Нали ти казах/дадох GSM за Пазарджик!
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #20
            От: Тапициране на волани и седалки

            Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
            Нали ти казах/дадох GSM за Пазарджик!
            Мерси Пепи! Аз лично нямам нужда вече, но гледам, че и други се мъчат да издирят свестни майстори...

            Коментар


            • #21
              От: Тапициране на волани и седалки

              Иво,трябваше да се обадиш тапицери има и вьв Велинград,както за волани така и за седалки

              Коментар


              • #22
                От: Тапициране на волани и седалки

                Здарвейте:
                Радвам се че намерих тази тема . В случая и аз търся за в София. Ако можете да ми пуснете контакти на някой който е адекватен и на харабията ще съм ви много благодарен. Става въпрос за седалките и вратите.

                Коментар


                • #23
                  От: Тапициране на волани и седалки

                  Здравейте колеги!

                  Дали някой може да ми даде информация за добър тапицер в Пазарджик или областта?
                  Благодаря предварително!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тапициране на волани и седалки

                    Първоначално публикуван от GetChop Преглед на мнение
                    Здравейте колеги!

                    Дали някой може да ми даде информация за добър тапицер в Пазарджик или областта?
                    Благодаря предварително!
                    Да, търси го в района на болница "Здраве".
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Тапициране на волани и седалки

                      Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                      Наскоро ползвах тапицер за кожен салон.Нямам снимки но ремонтира добре седалката.Гледал съм му работата и на други автомобили в сервиза където си подържам колата.Цените бяха приемливи/50 лева за разглобяване на седалката,подмяна на повреден дунапрен,почистване и сглобяване както и зашиване на разпрани шевове/Ако искате мога да ви изпратя телефон на лични.
                      колега, дай номер на този тапицер, чеискам да претапицирам колата

                      Коментар


                      • #26
                        От: Тапициране на волани и седалки

                        Колеги, някой да е ползвал услугите на тази фирма?
                        Имам нужда от цялостно претапициране на автомобил находящ се във Варна, може и около.
                        Чета добри отзиви и преди да пратя човек ще съм благодарен на мнение тук!

                        mail : anatomik@abv.bg

                        http://www.anatomick.com/contacts.php

                        За контакти с Анатомик ЕООД
                        9500 Генерал Тошево, обл. Добрич, ул. ”Васил Априлов” № 71
                        anatomick.com













                        Последно редактирано от smng0303; 07-09-15, 14:37. Причина: въпрос

                        Коментар


                        • #27
                          От: Тапициране на волани и седалки

                          Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                          Наскоро ползвах тапицер за кожен салон.Нямам снимки но ремонтира добре седалката.Гледал съм му работата и на други автомобили в сервиза където си подържам колата.Цените бяха приемливи/50 лева за разглобяване на седалката,подмяна на повреден дунапрен,почистване и сглобяване както и зашиване на разпрани шевове/Ако искате мога да ви изпратя телефон на лични.
                          Това добре, но пусни некъв номер тук, а и кажи къде се намират, щом си доволен, та да ги ползваме,
                          щото и аз

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          ...
                          Цифроманяци си намерих сам
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: Тапициране на волани и седалки

                            То май и аз търся, за табло и седалка. Ако може пък и да не се сваля таблото...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X